Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Κλείνει σπίτια το net;


roary

Recommended Posts

οπως και να χει να περιμενεις να σου γυρισει κατηγοριες και ενοχες επανω σου.

παντως αν το τραβηξες τοσο μαλλον πας για χωρισμο. γιατι αν μετα απο ολο αυτο μεινεις, θα παρει θαρρος να μην σε υπολογιζει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • roary

    roary 15 δημοσιεύσεις

  • matilnta

    matilnta 6 δημοσιεύσεις

  • jo89

    jo89 4 δημοσιεύσεις

  • Biggi

    Biggi 3 δημοσιεύσεις

Εγώ πρίν τον χωρίσω μπορεί να τον έπαιζα κιόλας για να τον ξεφτιλίσω λιγάκι....δηλαδή στο ραντεβού μπορεί να έκανα το πρώτο απο αυτά που έγραψα πρίν και μετά η γκόμενα να του έγραφε μήνυμα ότι δεν μπόρεσε να έρθει γιατί ήρθαν οι γονείς της να την πάρουν......μετά θα συνέχιζα να μιλάω ως άλλη κοπέλα και θα κανόνιζα διάφορα σκηνικά.....θα τον είχα στο πολύ δούλεμα μέχρι που θα τα ξεστόμιζα όλα, θα τον έκανα ρεζίλι και θα τον χώριζα....

Επίσης θα αποθήκευα και όλες τις συζητήσεις μας και στο τέλος θα έφτιαχνα ένα αρχειάκι που θα το κοινοποιούσα σε όλους τους φίλους του στο facebook με ένα εξευτελιστικό μήνυμα .....

Γενικά θα ήθελα πολύ εκδίκηση πριν τον χωρίσω!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια απόψε είναι το ραντεβού. Ακόμη δεν μου έχει πει δικαιολογία για να βγει. Αποφάσισα να πάω και να πω ότι τον ακολούθησα για να το δω με τα μάτια μου γιατί το έμαθα και δεν το πίστευα!Αν επιμείνει να πω πως το έμαθα θα πω ότι τον πήρε η γκόμενα χτες το βράδυ που είχε αφήσει το κινητό της δουλειάς στο σπίτι κλειστό. Εγώ το άνοιξα να πάρω ένα τηλ (έχει σύνδεση με απεριόριστα σταθερά) και τσουπ χτύπησε! Θα του πω ότι δεν της είχες πει ότι είσαι παντρεμένος κλπ.

Να πάρω τον πεθερό μαζί δεν παίζει γιατί μένει επαρχία, μόνο τηλ. μπορώ να τον ενημερώσω και να τον πάρει να του τα ψάλλει.

Το να χωρίσω το έχω σκεφτεί εδώ και καιρό.. η σχέση είναι άθλια έτσι κι αλλιώς αλλά δεν είχα υποστήριξη από τους δικούς μου γιατί τον θεωρούν υπόδειγμα οικογενειάρχη γιατί δεν πίνει, γυρνάει, τσιλιμπουρδίζει κλπ. Το ότι μου ψήνει το ψάρι στα χείλη καθημερινά είναι πταίσμα.. Επίσης σκέφτηκα ότι αν ήμουν εγώ στον αδελφό μου στην επαρχία όπως ήταν να πάω και αν αυτή ήταν αληθινή θα πήγαινε μαζί της. Οπότε για μένα είναι σαν να το 'κανε.. οπότε από εδώ και πέρα ή παίζει με τους δικούς μου κανόνες ή έξω απ' το σπίτι. Σε κάθε καυγά μου λέει να φύγω εγώ, τώρα θα έχω στοιχεία να βγει το διαζύγιο εις βάρους του. Αν δεν τον ταρακουνήσει και αυτό.. τι να πω.. δεν αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

γιατι σου λεει να φυγεις?μενετε σε δικο του σπιτι?αλλα κ παλι εσυ με τα παιδια μπορεις να μεινεις εκει.εχεις σκοπο δηλ να μεινεις μαζι του ακομα?τον θελεις ακομα η θα μεινεις για τα παιδια?γιατι αυτο ειναι σιγουρα λαθος κ ας λενε οι γονεις σου το αντιθετο.τεσπα αντε να δουμε τι θα γινει το βραδυ.ηρεμια πανω απο ολα!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

γιατι σου λεει να φυγεις?μενετε σε δικο του σπιτι?αλλα κ παλι εσυ με τα παιδια μπορεις να μεινεις εκει.εχεις σκοπο δηλ να μεινεις μαζι του ακομα?τον θελεις ακομα η θα μεινεις για τα παιδια?γιατι αυτο ειναι σιγουρα λαθος κ ας λενε οι γονεις σου το αντιθετο.τεσπα αντε να δουμε τι θα γινει το βραδυ.ηρεμια πανω απο ολα!

Το σπίτι είναι αγορασμένο και στους 2, βέβαια το μισά λεφτά ήταν από δικό μου σπίτι που πούλησα (άλλο λάθος κι αυτό) και το υπόλοιπο δάνειο. Ξέρω ότι δε μπορεί να με διώξει όμως αυτός επιμένει. Όπως και να 'χει δεν είχαμε καταλήξει ακόμα σε δικηγόρους.. Εγώ αν μαλάκωνε λίγο την αυταρχική συμπεριφορά του (βλέπε πατέρας του) δεν έχω πρόβλημα κατά τα άλλα. Όμως και να με κερατώνει; Ε, αυτό πάει πολύ! Να κάνουμε προσπάθεια επειδή δεν τα βρίσκουμε μεταξύ μας για τα παιδιά το δέχομαι αλλά το άλλο δεν το δέχομαι:evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια έστειλε μην.ότι δεν θα μπορέσει να έρθει τελικά γιατί φεύγει για επαρχία.

Τι κάνω τώρα; Τέλος καλό ή παράταση αγωνίας; Να είμαι ειλικρινής εδώ που φτάσαμε προτιμούσα να πάει για να τελειώσει όλο αυτό και να κοπεί μαχαίρι.

Εγώ τώρα τι κάνω;Του αποκαλύπτω ότι μίλησα με τη γκόμενα για να του κόψω τα "παιχνίδια" ή όχι; Για πείτε γνώμες...

Link to comment
Share on other sites

γιατι λες να εστειλε το μηνυμα??να το σκεφτηκε οτι δεν ειναι σωστο αυτο που παει να κανει και θελει να το σταματησει η απλα δεν μπορει να σου πει μια δικαιολογια για να παει??


qWD1p2.png

xdgMp2.png

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω με την deppa.τελικα εσυ δεν του ειπες οτι θα φυγεις?μηπως επειδη εισαι σπιτι το ακυρωσε?στη θεση σου θα συνεχιζα την επικοινωνια κ οταν θα εφευγα κ καλα θα εβλεπα αν θα κανονιζε ραντεβου


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

γιατι λες να εστειλε το μηνυμα??να το σκεφτηκε οτι δεν ειναι σωστο αυτο που παει να κανει και θελει να το σταματησει η απλα δεν μπορει να σου πει μια δικαιολογια για να παει??

έλα ντε!αυτό λέω κι εγώ!φοβάμαι μήπως δεν το ρίσκαρε αφού δεν έφυγα τελικά.. όμως εγώ γενικά δεν φεύγω.. οπότε;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αν κλεινει λεει?? Άστα τι να σου λεω! Εμενα το ΝΕΤ μου κετεστρεψε οχι μόνο μια μακροχρονια σχέση αλλά και ολα μου τα συναισθήματα. Έκτοτε δεν μπορω να εμπιστευτω κανέναν, και αυτό διότι οι καταστάσεις που έζησα ηταν εξωφρενικές. Τι γκομενακια με καυτά σορτς, τι ασχημομουρες με μεγάλα μπαλκόνια, τι πρώην, τι κοριτσάκια, από την Ελλάδα και από το εξωτερικό... Μεχρι και το πράμα του έστελνε.. Εκανε και cyber sex με κάμερα... Τραγικά πραγματα σου λεω! ΚΑΙ ΣΗΜΕΙΩΤΈΟΝ 30 ΚΆΤΙ ΕΤΏΝ Ο ΠΑΣΑΣ... Και οταν το ανακάλυψα το ξαναεκανε,δεν μπορούν να ξεκολλησουν. Κι εγω εκανα fake προφίλ και φυσικά τσίμπησε. Πραγματικα γινεται αρρώστια. Αντιμετώπισε το γρήγορα γιατι αυτη η αμφιβολία θα σου φάει τη ζωή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 months later...

Κι εγω νομιζω πως το net κλεινει σπιτια οταν αυτοι που ζουν μες στο σπιτι αυτο δεν σφραγιζουν καλα τις πορτες και τα παραθυρια.

Θα σας πω τι εκενε ο ξαδελφος μου μερικες εβδομαδες πριν το γαμο του(ευτυχως την καταλαβε νωρις).

Ζουσαν μαζι 2 χρονια.Καποια στιγμη ειδε στον υπολογιστη (στα 'αγαπημενα' μαλιστα) διευθυνσεις πορνο site .Φυσικα τρελαθηκε αλλα κρατησε την ψυχραιμια του ως το τελος.Της ζητησε εξηγησεις κι αυτη απαντησε πως απο περιεργεια το εκανε και πως δε σημαινε κατι .Απο τυχη αργοτερα ανακαλυψε πως ειχε δευτερο facebook και πως ολοι οι ''φιλοι'' της ηταν αντρες.Το συζητησε μαζι της αλλα η ''μανταμ'' του ειπε πως ειναι ψεματα .Ωστοσο ολοι μας ειχαμε καταλαβει πως ειναι λερα η κιουρια (εδινε δικαιωματα ,ανοιγε στοματα)και παρα του οτι του χτυπουσαμε καμπανακι εκεινος δεν ακουγε κανεναν. Ετσι λοιπον οταν καταλαβε τι παιζει εκλεισε ραντεβου μαζι της μεσω facebook (σαν αγνωστος φιλος )σε ενα πολυ κεντρικο καφε....!! Την παρακολουθησε και μολις την ειδε να παραγγελνει καφε μπουκαρε .

Της πεταξε το ποτηρι με το νερο στα μουτρα κι εβγαλε απο την τσεπη του ψιλα κερματα και της τα πεταξε στα ποδια και της ειπε πως τοσο αξιζε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!Διαβαζω τα μηνυματα σας και πραγματικα λυπαμαι τοσο πολυ που εχουν φτασει σε τετοιο σημειο οι σχεσεις των ανθρωπων!

Για να φτασεις σε σημειο να κανεις γνωριμιες μεσω internet σημαινει οτι κατι σου λειπει απο την υπαρχουσα σχεση σου!Σιγουρα,ο καθενας μας καποια στιγμη στη ζωη του αναρωτιεται εαν μετραει ακομη ως ατομο ερωτικα!Και αν εισαι και λιγο ευαισθητος τοτε καταληγεις να δημιουργεις παραλληλες σχεσεις!

Δυστυχως δεν προσπαθουμε να διορθωσουμε αυτα που μας προβλιματιζουν στη σχεση!

Συμφωνω με πολλα κοριτσια,οπου εγραψαν πως η συμπεριφορες των ανθρωπων ειναι αυτες που κλεινουν σπιτια...η μυστικοπαθεια θα ελεγα πιο συγκεκριμενα,κι αλλες φυσικα!Το internet συμβαλει,διοτι θεωρεις πως κανεις κατι τελειως προσωπικο,που δεν μπορει κανεις να εισχωρησει στα δεδομενα σου!

Εχω ακουσει παντως πολλες ιστοριες...Τι να πω....Ας φωτισει ο Θεουλης τον κοσμο να σταματησουν τα παραπτωματα και να κοιταξουν με ουσια τον ανθρωπο τους...και εαν δεν μπορουν,ας αλλαξουν ριζικα τη ζωη τους,μονοι τους ομως και οχι να σερνουν απο πισω γυναικα,αντρα ή παιδια!:)


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Mαρια_thess συμφωνω απολυτως.Πλεον διαπιστωνουμε καθημερινα πως οι ανρωπινες σχεσεις ευτελιζοντε απο καποιους ανεγκεφαλους παρορμητικους ανθρωπους οπου προκειμενου να περασουν καλα θυσιαζουν καταστασεις και ανθρωπους .

Το internet ειναι ενα εργαλειο οχι η προσωπικοτητα μας. Πονταρουν σε μια οθονη και χανουν την ουσια .Αναζητουν την ευκολη λυση .Δε θα μπουν στο κοπο να αναζητησουν τις αιτιες που τους οδηγησε σε τετοιες πραξεις και απο οσο ξερω μετα ζητανε και τα ρεστα....

Κριμα ....

Link to comment
Share on other sites

Μόνη μας βγάζουμε τα μάτια μας....μην ψάχνεις για τον τέλειο πιστό άνδρα. Δυστυχώς οι άνδρες όπου μπορούν φλερτάρουν και εάν πραγματικά αξίζει η άλλη δίνουν συνέχεια, είναι σκληρή η πραγματικότητα αλλά έτσι είναι.

Για μένα όπως τα λες είναι επιρρεπής στο φλερτ, θα χάνει άσκοπα το χρόνο του στο νετ ενώ μπορεί να κάνει κάτι άλλο για το σπίτι. Φαντάσου να έχεις μικρό παιδί (που ίσως να έχεις) να χρειάζεσαι εσύ να τρέχεις και αυτός να είναι στο νετ. Βρες καλύτερα μια δικαιολογία και κόψε το....λέω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...