Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013


mpiskotaki

Recommended Posts

Αφού δεν άνοιξε ακόμα το 2013...είπα να κάνω τα εγκαίνια για εμάς τις μανούλες του Φλεβάρη 2013...που ήδη μαζευτήκαμε πολλές !!

Ελάτε να τα πούμε εδω...έχουμε καιρόοοο μπροστά μας μέχρι να δούμε τα ζουζούνια το νέο έτος!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • didi&k

    1558

  • κατια_82

    1457

  • ritsa3

    1342

  • markela35

    801

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

ναι πιο ομορφο ειναι , να δω πως θα το μαθω και αυτο!!!

san to allo einai

apla an soy bgazei ta mhnymata anapoda

δες καπου που λεει noticeς σε μια παραγραφο και σου δινει οδηγιες πως να το φτιαξεις


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο εμενα!!!

kristy25 χαιρομαι που ηρθες στην παρεα μας!!!

και ακομη πιο πολυ μ'αρεσει το 2ο τικερακι σου;);););)

εμεις χθες (εγω και το μπαμπινο μου) πηγαμε σε παιδικα γενεθλια

του χρονου θα ειναι και εξω απο την κοιλια μου και θα θελει να παιξει με τα αλλα παιδακια :D:D:D:D (πρωτα ο Θεος:D:D:D)

φαγαμε και τοσο πολυ (γιατι ηταν ολα πολυ νοστιμα) και δεν μπορουσαμε να κοιμηθουμε , ξυπνησα καποια σττιγμη μες την νυχτα με καουρες:shock:


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα και καλοριζικο!!!

Ειμαι ηδη και στο "μανουλες Νοεμβριου 2012", αλλα θα μπαινω να βλεπω τι κανετε και πως φουσκωνουν οι κοιλιτσες σας, κοριτσακια μου!

didi μου, ευχαριστω για την προσκληση!:tongue:


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια!!! Welcome στις καινουριες!

Η ναυτια συνεχιζεται με αποκορυφωμα τον πονοκεφαλο...λέτε να πάρω κανα ντεπόν βρε κοριτσια δε τη παλευω...και στη δουλεια ειναι αδυνατον να συνεννοηθω με τετοιο κεφαλι...

Το σκέφτομαι όμως και δε παίρνω...αλλά δε παλευεται η κατασταση!! Με ξενυχταει και ο γιος μου λες κι ειναι 5 μηνων μωρο...ο,τι δεν εκανε μικρος μου τα βγαζει τωρα...ολη τη νυχτα μαμαααα μαμααα έλλααα...μας τρέλανε!! Κι ειμαι τωρα με μισανοιχτα ματια και φυσικα χωρις καφεϊνη να προσπαθώ να βγαλω δουλειά...

Αυτά κοριτσακια! Τα νέα σας?


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

katia82 καλως ηρθες!!!!

μπισκοτακι μην παρεις ντεπον αν δεν ρωτησεις το γιατρο

παντως επειδη πονοκεφαλο εχω κι εγω οταν δεν πινω καφε , σου λεω οτι ενας καφες δεν βλαπτει, καθε πρωι το πινω το κεφεδακι μου(εναν νες)

απο το να πινεις ντεπον...


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα εδω κρυφτηκατε και σας εψαχνα!Καλοριζικο το θεματακι μας!Πως παμε ?Εγω εχω ηρεμησει καπως απο τις βραδυνες καουρες και αναγουλες!Ρε κοριτσια μερικες φορες αισθανομαι κατι σαν φτερουγισματα στην κοιλια μου.Λετε να ειναι το μωρακι μου?Μηπως ειναι της φαντασιας μου?Νωρις δεν ειναι ακομα?Σας ζαλισα με τοσες ερωτησεις.


o5etp3.png?xVMpoyHp
Link to comment
Share on other sites

Μωρε didi δικιο εχεις αλλά μιας που τον εκοψα...ξερω γω τι να πω, η αληθεια ειναι οτι ημουνα πολυ εθισμενη στον καφε ειχα και συγκεκριμενο ωραριο και δυσκολευτηκα πολυ να τον κοψω.

Μαριτα welcome...βάλε κανα τικερακι, σε ποια βδομαδα εισαι?


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...