Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΙΑ!!!!


Recommended Posts

επισης κατσε και σκεψου τι σας εχει κανει δωρο εδω και χρονια,,,απο σταυρο εικονες σακακια κλπ κλπ κπλ μεχρι και ταψι που λεει ο λογος,,,ειχα δει σε μια σειρα στον σκαϊ που ασχολειτε με μεταφυσικα καποιος ειχε κανει δωρο ενα σταυρο στο τοιχο και τελικα ο σταυρος ητανε διαβασμενος και ητανε ''πορτα'' για διαφορα,,,,

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ μου θυμίσατε την περίπτωση ενός φίλου μου που είχε στο σπίτι χασίς και ήθελε να βγει το βράδυ, οπότε το έκρυψε στο γραμματοκιβώτιο... έλα όμως που έφυγε ΣΚ για το σπίτι της κοπέλας του και το ξέχασε, και Δευτέρα πρωί-πρωί πάει η μάνα του με μια φίλη της για καφέ στο σπίτι, ανοίγει το γραμματοκιβώτιο και το βλέπει μέσα και λέει η φίλη της "αυτά τάδε μου είναι μάγια, να τα πας σε παπά να τα διαβάσει!"... τι να κάνει κι αυτή, από το να παραδεχτεί ότι ο γιός της πίνει μαύρο προτίμησε να τα πάει στον παπά να τα διαβάσει, μαζί με τη φίλη της... :D


you may have oysters, but you'll never find a pearl

bh45qekil.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ μου θυμίσατε την περίπτωση ενός φίλου μου που είχε στο σπίτι χασίς και ήθελε να βγει το βράδυ, οπότε το έκρυψε στο γραμματοκιβώτιο... έλα όμως που έφυγε ΣΚ για το σπίτι της κοπέλας του και το ξέχασε, και Δευτέρα πρωί-πρωί πάει η μάνα του με μια φίλη της για καφέ στο σπίτι, ανοίγει το γραμματοκιβώτιο και το βλέπει μέσα και λέει η φίλη της "αυτά τάδε μου είναι μάγια, να τα πας σε παπά να τα διαβάσει!"... τι να κάνει κι αυτή, από το να παραδεχτεί ότι ο γιός της πίνει μαύρο προτίμησε να τα πάει στον παπά να τα διαβάσει, μαζί με τη φίλη της... :D

axaxaxaxaxaxa καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Link to comment
Share on other sites

Αχ μου θυμίσατε την περίπτωση ενός φίλου μου που είχε στο σπίτι χασίς και ήθελε να βγει το βράδυ, οπότε το έκρυψε στο γραμματοκιβώτιο... έλα όμως που έφυγε ΣΚ για το σπίτι της κοπέλας του και το ξέχασε, και Δευτέρα πρωί-πρωί πάει η μάνα του με μια φίλη της για καφέ στο σπίτι, ανοίγει το γραμματοκιβώτιο και το βλέπει μέσα και λέει η φίλη της "αυτά τάδε μου είναι μάγια, να τα πας σε παπά να τα διαβάσει!"... τι να κάνει κι αυτή, από το να παραδεχτεί ότι ο γιός της πίνει μαύρο προτίμησε να τα πάει στον παπά να τα διαβάσει, μαζί με τη φίλη της... :D

Και μετα τραγουδαγαν το μαγισσες φερτε βοτανα χαχαχαχαχα:-P:razz:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επισης κατσε και σκεψου τι σας εχει κανει δωρο εδω και χρονια,,,απο σταυρο εικονες σακακια κλπ κλπ κπλ μεχρι και ταψι που λεει ο λογος,,,ειχα δει σε μια σειρα στον σκαϊ που ασχολειτε με μεταφυσικα καποιος ειχε κανει δωρο ενα σταυρο στο τοιχο και τελικα ο σταυρος ητανε διαβασμενος και ητανε ''πορτα'' για διαφορα,,,,

Μου εχει φερει και εικονα και σταυρο μετάξυ αλλων. Δηλ. να ειναι διαβασμενα ολα αυτα?Και να πεταξω σταυρο και εικονα ρε κοριτσια? ή να τα παω σε 1 εκκλησια ε?

Link to comment
Share on other sites

καλύτερα να φέρεις έναν παπά στο σπίτι να σας κάνει αγιασμό, ευχέλαιο, δεν ξέρω πώς είναι το σωστό κ να διαβάσει όλο το σπίτι, παντού! άνοιξέ τα όλα, ντουλάπια, πατάρια, συρτάρια...όλα!

αντί να κουβαλάς....τα άπαντα που μπορεί κ κάτι να σου ξεφύγει!!!!!

καλύτερα θα ήταν να είναι μόνο η οικογένειά σου, ο σύζυγός σου, όπως κ τα παιδιά σου. ούτε καν η μάνα σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχχχχχχχχχχχχχχχ.....

εμενα η πεθερα μου που δεν με παει μια οταν εμεινα εγγυος και ειχαμε παει να την δουμε (ειναι χωρισμενοι οι γονεις του αντρα μου) μου λεει να σου δωσω δωρο και της λεω ευχαριστω πολυ δεν φοραω χρυσαφικα

(μου χε πει ο αντρας μου προσεχε, στο χωριο της κανουν μαγια, και δεν ειναι και καλη γυναικα)

τον παιρνει την αλλη μερα του λεει ειναι ιαχωβου!!!!!!!!!!!

:confused::confused::confused::confused::confused:

γελαγε ο αντρας μου, τησ λεει μανα συνελθε...

μπαινω στο νοσοκομειο με τρελλη αποκολληση, με βαζουν να κατσω πεντε μηνες στο κρεββατι με φαρμακα και με επαιρνε καθε μερα και μου λεγε πως δεν θα τα καταφερω και τι ειναι αυτο που μου ετυχε, και φταιω εγω που δεν πηρα το δωρο της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και μου σκαει στο μαιευτηριο να με δει και μου φερνει χρυσαφικα....

και να σημειωθει οτι για το παιδι μου ποτε τιποτα δεν εφερε.....

και επειδη φοβαται ο αντρας μου οτι οτι μου φερνει μπορει να ειναι διαβασμενο μου λεει να τα πεταω (οχι οτι θα τα βαζα ουτως η αλλως αλλα αλλοι δεν εχουν να φανε εδω που τα λεμε...:oops:)


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

αχχχχχχχχχχχχχχχ.....

εμενα η πεθερα μου που δεν με παει μια οταν εμεινα εγγυος και ειχαμε παει να την δουμε (ειναι χωρισμενοι οι γονεις του αντρα μου) μου λεει να σου δωσω δωρο και της λεω ευχαριστω πολυ δεν φοραω χρυσαφικα

(μου χε πει ο αντρας μου προσεχε, στο χωριο της κανουν μαγια, και δεν ειναι και καλη γυναικα)

τον παιρνει την αλλη μερα του λεει ειναι ιαχωβου!!!!!!!!!!!

:confused::confused::confused::confused::confused:

γελαγε ο αντρας μου, τησ λεει μανα συνελθε...

μπαινω στο νοσοκομειο με τρελλη αποκολληση, με βαζουν να κατσω πεντε μηνες στο κρεββατι με φαρμακα και με επαιρνε καθε μερα και μου λεγε πως δεν θα τα καταφερω και τι ειναι αυτο που μου ετυχε, και φταιω εγω που δεν πηρα το δωρο της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και μου σκαει στο μαιευτηριο να με δει και μου φερνει χρυσαφικα....

και να σημειωθει οτι για το παιδι μου ποτε τιποτα δεν εφερε.....

και επειδη φοβαται ο αντρας μου οτι οτι μου φερνει μπορει να ειναι διαβασμενο μου λεει να τα πεταω (οχι οτι θα τα βαζα ουτως η αλλως αλλα αλλοι δεν εχουν να φανε εδω που τα λεμε...:oops:)

πω-πω....

απορώ πως αντέχουν και το κάνουν αυτό στα παιδιά τους;τί την ενοχλεί να είναι ευτυχισμένο το παιδί της;


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γλυκια μου με προσευχή δεν έχεις να φοβασαι τίποτα.

Ναι δεν εχω να φοβαμαι τίποτα, τον αντρα μου ομως πως να τον ψυλιασω για την κατασταση και να τον κανω να προσευχεται?Και τα παιδια?Πώς θα τα προφυλάξω?Ειναι δυστυχως ατομο που δεν μπορω να αποφυγω!

Link to comment
Share on other sites

δεν θα πεις για τη μάνα του ούτε για τη γιαγιά τους!

θα πεις για κακούς ανθρώπους κ θα τους ζητήσεις να πηγαίνετε στην εκκλησία, να πίνετε αγιασμό, να προσεύχεστε, να μεταλαμβάνετε, να εξομολογηθείτε εσύ κ ο άντρας σου!!!!!

αυτές τις μέρες είναι πολύ καλή ευκαιρία!!!!!τα απογεύματα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...