Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Αγγλία ή Ελλάδα; Διαλέξτε!


Biggi

Recommended Posts

Το Fame Story ήταν αυτό που είχε την Καλομοίρα; Αυτό το είχα δει κι εγώ.

Ναι, αλλά η Καλομοίρα ήταν σε άλλη σεζόν. Εγώ είχα δει αυτό με τον Πετρέλη και τον Νίνο.


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ρε Μπιγκι πες, ολοι δε το βλεπαμε? Η Τζειντ, ο αλλος ο πως τον λεγανε ο μπαι που ηταν γ@μω τα γελια και θα τον ελεγα και νοστιμουλη:tongue:ααα ξεχναω τα ονοματα! Κερδιζε σ ολες τις δοκιμασιες και ειχε παρει ολες ις γκομενες στο σπιτι και τον περιποιονταν!

Όντως, αυτό πραγματικά το έβλεπαν όλοι. Και την άλλη μέρα στο γραφείο ποστάραμε τις καλύτερες ατάκες στο Lotus Notes. Τράτζικ αλλά αληθινό...

Ελένη θυμάσαι αν αυτό ήταν το ΒΒ που είχε το φιλί του Ιούδα ή ήταν άλλο;


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά η Καλομοίρα ήταν σε άλλη σεζόν. Εγώ είχα δει αυτό με τον Πετρέλη και τον Νίνο.

O Πετρέλης και ο Νίνο ήταν στο Fame Story; Άσχετο, εγώ μόνο αυτό με την Καλομοίρα είχα δει. Μου το στέλναν από την Ελλάδα σε βίντεο.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Ναι από εκεί έγιναν γνωστοί. Ήταν ακόμη και ένας ψιλοχάλιας, ο Νότης Χριστοδούλου, ο οποίος μάζευε πολλές ψήφους από κοριτσάκια και τελικά κέρδισε. Φυσικά και δεν πρόκοψε με το τραγούδι. Έκανε κάτι εκπομπές σχετικές με το επάγγελμα του, διακόσμηση εσωτερικών χώρων.


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Όντως, αυτό πραγματικά το έβλεπαν όλοι. Και την άλλη μέρα στο γραφείο ποστάραμε τις καλύτερες ατάκες στο Lotus Notes. Τράτζικ αλλά αληθινό...

Ελένη θυμάσαι αν αυτό ήταν το ΒΒ που είχε το φιλί του Ιούδα ή ήταν άλλο;

Δε θυμαμαι...

Θυμαμαι ομως τον Αλεξ με τις τρελλες ατακες...που εμπαινε στη μπανιερα αυτος κι ολες οι κοπελες:tongue:


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν είχε γέλιο στάνταρ θα το έβλεπα!!!

Είπε η biggi εδω μπορουμε να πούμε και αρνητικά για την ζωη στην Ελλάδα.

Ε, λοιπόν ένα πράγμα που δεν γουστάρα στην πατριδα και πολυ χαιρομαι που δεν το εχω αντιμετωπισει εδω είναι ότι αν κάποιος ξεφεύγει απο την νόρμα, οποία κι αν είναι αυτη, γινεται άμεσα αντικείμενο κακόβουλου σχολιασμού. Το τι σχόλια είχα ακούσει όταν έμαθε ο πολύς περίγυρος για την σχέση μου δεν λέγεται. Χάθηκε να βρει έναν Ελληνα έλεγαν. Οι Άγγλοι είναι αδερφές. Ναι ρε πυροβολημενα είναι τόσο αδερφές που η SAS για παραδειγμα είναι και γαμω τις ειδικές δυνάμεις. Απλά οι άνθρωποι εδω δεν έχουν κόμπλεξ να το κρύψουν...

Εχω δηλ εδω μια αίσθηση ελευθερίας ότι μπορω να εκφράστω ενδυματολογικα, με τα μαλλιά μου, με οτιδήποτε χωρίς να με κρίνουν και κατακρινουν a priory...


RLcRp1.png
Link to comment
Share on other sites

Τραβελ εχεις δικιο οτι εδω δε σε κρινει κανεις! Εμενα η σχεση μου δε σχολιαστηκε τουλαχιστον οχι μπροστα μου ουδεποτε...

Ουτε καν οι γονεις μου ειπαν κατι που περιμενα να πεταξουν καμμια μ@λ@κια.

Ε τωρα για το στυλ και τα μαλλια εχω δει πολλα "φρικια" Αθηνα, κανεις δεν τους κοιταζει..


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν ασχολούνται σε αυτο το στυλ. Εχω δει εδω κουρτίνα να παραμεριζει όταν παρκαρω αλλα οκ πιστεύω ήθελαν να τσεκαρουν την νέα γειτόνισσα μάλλον... Και χαρτοκιβωτιο δηλαδη να ντυθεις, περπατάς στον δρόμο.

Παω λοιπόν το Πάσχα Ελλάδα εγκυος πέντε μηνών κοντα και παω στην εκκλησία Μ. Παρασκευή με μαύρο μακο φόρεμα μακρύ και μπλε all star. Της ποπης? Γυρνάει ο άλλος, νέο παιδι της ηλικίας μας και μου λέει... βλέπω εγκλιματιστηκες πλήρως στην Αγγλία που πηγές... Εγω κοιτάζα να ειμαι άνετη και αυτοι κοιτάζαν τι φοραω.


RLcRp1.png
Link to comment
Share on other sites

Εχω δηλ εδω μια αίσθηση ελευθερίας ότι μπορω να εκφράστω ενδυματολογικα, με τα μαλλιά μου, με οτιδήποτε χωρίς να με κρίνουν και κατακρινουν a priory...

Καλά, εννοείται. Εδώ σε κρίνουν αρνητικά όταν ΔΕΝ ξεχωρίζεις από τη μάζα ;)

Όσο για τους Άγγλους, εγώ να δεις τι έχω ακούσει!! Χρειαζόμαστε καινούριο θέμα για να το αναλύσουμε :P


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Ναι εγω εχω μαθει να απραβλεπω κατινιστικα σχολια...αλλα υπαρχουν.

Το αντιθετο σου δινει μια αισθηση ελευθεριας απλα καποιες φορες χανεις το μετρο και γινεσαι τελειως λετσος. Το καλο ειναι να υπαρχει μετρο, ουτε λετσος αλλα ουτε και σα να πηγαινεις στα μπουζουκια μερα μεσημερι,..


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι από εκεί έγιναν γνωστοί. Ήταν ακόμη και ένας ψιλοχάλιας, ο Νότης Χριστοδούλου, ο οποίος μάζευε πολλές ψήφους από κοριτσάκια και τελικά κέρδισε. Φυσικά και δεν πρόκοψε με το τραγούδι. Έκανε κάτι εκπομπές σχετικές με το επάγγελμα του, διακόσμηση εσωτερικών χώρων.

Καλά τώρα... ποιος κερδίζει τους διαγωνισμούς και ποιος (δεν) κάνει καριέρα είναι μια πονεμένη ιστορία για πολλούς κερδισμένους. Να σε υποστηρίζουν τα κοριτσάκια είναι κακό, γιατί τα κοριτσάκια δεν έχουν αγοραστική δύναμη. Άσε που μεγαλώνουν κιόλας και βάζουν μυαλό... ;)


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Και χαρτοκιβωτιο δηλαδη να ντυθεις, περπατάς στον δρόμο.

Εννοείται!! Εγώ έχω βολευτεί πολύ εδώ γιατί κάνω ατοπήματα που στην Ελλάδα δεν θα τα τολμούσα (π.χ. βγαίνω το χειμώνα χωρίς κάλτσες) :shock: και το έχω κατευχαριστηθεί :mrgreen:

Πάντως στη δουλειά είναι πολύ συντηρητικοί. Ειδικά σε corporate environments είναι σαν στρατιωτάκια.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμαμαι...

Θυμαμαι ομως τον Αλεξ με τις τρελλες ατακες...που εμπαινε στη μπανιερα αυτος κι ολες οι κοπελες:tongue:

Το έψαξα, αυτό με το φιλί του Ιούδα ήταν το ΒΒ5 (Big Brother Turns Evil) :? Αυτό ήταν το τελευταίο ΒΒ με το οποίο ασχολήθηκα, θεωρώ ότι από τότε και μετά πήραν την κάτω βόλτα.

Όσο για τον Άλεξ.... νοστιμούλης ήταν εδώ που τα λέμε :P


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Καλα εγω εδω οπως εχω βγει εξω Ελλαδα δε θα τολμουσα ουτε σε πολη που δε με ξερει κανεις. Στην αρχη μ αρεσε αυτο, τωρα το βαριεμαι γ δε μ αρεσει που μεταμορφωνομαι σε λετσος:tongue:


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα εγω εδω οπως εχω βγει εξω Ελλαδα δε θα τολμουσα ουτε σε πολη που δε με ξερει κανεις.

Να τολμήσω να ρωτήσω πώς; :P


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...