Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Ελληνικη ορθοδοξη εκκλησια!


Katanomi

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους και ολες , σημερα και με αφορμη την ημερα της Παναγιας μας

ηθελα να με βοηθησετε αν υπαρχει αλλη ελληνικη ορθοδοξη εκλησια εκτως απο την Αγια Σοφια στο Bayswater , south west του Λονδινου! Θελω τη βοηθεια σας .

Μενω south west γι αυτο , αλλα ειναι δυσκολο το Bayswater δε με βολευει

καθολου!

Σας ευχαριστω!

Βοηθεια μας η Παναγιτσα μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά! Ευλογία και φώτιση για όλες μας και τις οικογένειές μας.

Irinaki εγώ για εκκλησιες στο south west δεν ξέρω, αλλά σίγουρα θα υπάρχουν. Πιστεύω η travelgirl σε κάλυψε, αλλιώς κάνε μια έρευνα στο google (βάλε christian orthodox church SW) και δες τι θα εμφανιστεί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...