Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 17 λεπτά , linaa είπε:

      Άντε καλέ μην έχεις ανχος επιρεαζει αρνητικά. Σε πάω στοίχημα ότι θα γεννήσεις κανονικά μετά τις 36 εβδομάδες . Χαλάρωσε. Άσε τις προβλέψεις Κ επικεντρωσου στον στόχο σου .

      οχι δεν το νιώθω αν άγχος ! παρολο που δεν πρέπει τόσο νωρίς και δεν το θέλω , εχω μια περίεργη προσμονή! ίσως τώρα αρχίζει να μ μοιάζει πιο χειροπιαστό ! δεν θα παω τόσο , νιώθω πιέσεις χαμηλά εγώ παρακαλάω να παω 32 εστω ! 

Cafe MAΙΟΥ 2013


stroumfitaki

Recommended Posts

Μόλις έμαθα πως είμαι έγκυος και με πρόχειρους υπολογισμούς νομίζω πως η ΠΗΤ μου είναι κάπου στις 23 Μαΐου!

Ποιές άλλες το φρεσκομάθαμε και περιμένουμε το Μάιο;


4.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Skybeam

    1649

  • mariapap82

    1369

  • skountoufla

    1119

  • xanp

    955

Περισσότερες δημοσιεύσεις

stroumfitaki, μπραβο σου.. συγχαρητηρια!!! :) υπεροχα νεα!!σου ευχομαι να ειναι ολα καλα και το μωρακι σου να ειναι υγιες..! εγω ειμαι ηδη 4 μηνων εγκυος και ανυπομονω τοσο μα τοσο πολυ για την κορακλα μου.. ειμαι μικρουλα κ σε ηλικια(22 χρονων) και ειναι το πρωτο μου!! την θελω στην αγκαλια μου τωρααα!!! :) :)


as1cMeZNw2k0020MDAwNjU3MmJ8MDA3OTU3ZHxteSBiYWJ5.gif
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με θέλετε στην παρέα σας;;;

Φρέσκια κι εγώ μόλις 8 εβδομάδων!!

ΠΗΤ μου δίνει 26 Απριλίου αλλά δεν είναι και 100% σίγουρο...

Συγχαρητήρια και στις 2 σας!!!

:):):):)


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σε ολες μας.ΜεΤΕΡ 5/8/2012 και καθυστερημενη συλληψη,το υπολογιζω γυρω στις 18/5/2013.

Καλημέρα!

Αυτή η καθυστερημένη σύλληψη κόντεψε να με τρελάνει!!

Και γιατί το λέω αυτό;;

Γιατί με βάση ΤΕΡ είμαι 11 εβδομάδων ενώ με βάση τον υπέρηχο είμαι 8!

Ο ντοκ μου είπε να μετράω με βάση τον υπέρηχο και όχι με βάση την ΤΕΡ που ήταν 29/6!!

Καθυστερημένη σύλληψη τελικά με 1η χοριακή 81 2η 179 πάω για υπέρηχο βλέπω σάκο αλλά τίποτα μέσα,με στέλνει για 2 ακόμα χοριακές με αποτελέσματα 14.800 και 34.226 κάνω υπέρηχο και βλέπω και λεκιθικό ασκό και μωρό και καρδιά που χτυπούσε σαν τρελή!!!

Ε από τότε ηρέμησα!!

Κόντεψα να τρελαθώ γιατί μου έλεγε για παλίνδρομη και δεν μπορούσα να το χωνέψω!!

ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ!!!:):):)


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με θέλετε στην παρέα σας;;;

Φρέσκια κι εγώ μόλις 8 εβδομάδων!!

ΠΗΤ μου δίνει 26 Απριλίου αλλά δεν είναι και 100% σίγουρο...

Συγχαρητήρια και στις 2 σας!!!

:):):):)

Φυσικα και σε θελουμε στην παρεα μας.. αντε μπραβο σου κοριτσακι μου!! ολα να μας πανε καλα..! να εχουμε μια ομορφη κ ομαλη εγκυμοσυνη..! σε ολες μας το ευχομαι αυτο..κ εγω ΠΗΤ εχω 17/01/2013 εως 12/02/2013.. Μακαρι τον Ιανουαριο στα γενεθλια μου :P Eιδατε φυλλο?


as1cMeZNw2k0020MDAwNjU3MmJ8MDA3OTU3ZHxteSBiYWJ5.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και συγχαρητηρια!!Περιμενα να αδιαθετησω 3/9/2012.Την ιδια μερα κανω χοριακη και βγαινει αρνητικη!!!Λεω θα περιμενω,θα αδιαθετησω,δεν μπορει!!!Επαναληψη χοριακης 12/9/2012 με τιμη 245 και ξανα σημερα με τιμη 797.Αρα μαλλον καθυστερημενη πρεπει να ηταν....:confused:Εμεις θα παμε την ερχομενη Πεμπτη για υπερηχο.οποτε θα ξερουμε με σιγουρια....;)

2013.pngMake a pregnancy ticker


as1cOHsNw1z0000MTA1NTdkfDYwOGJkfG1pbGtvIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και σε θελουμε στην παρεα μας.. αντε μπραβο σου κοριτσακι μου!! ολα να μας πανε καλα..! να εχουμε μια ομορφη κ ομαλη εγκυμοσυνη..! σε ολες μας το ευχομαι αυτο..κ εγω ΠΗΤ εχω 17/01/2013 εως 12/02/2013.. Μακαρι τον Ιανουαριο στα γενεθλια μου :P Eιδατε φυλλο?

Όχι νωρίς δεν είναι ακόμα;;;

Μόλις 8 εβδομάδων είμαι!!!

Και εγώ Ιανουάριο έχω γενέθλια!!!

23/1!!!!!:):):)


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και συγχαρητηρια!!Περιμενα να αδιαθετησω 3/9/2012.Την ιδια μερα κανω χοριακη και βγαινει αρνητικη!!!Λεω θα περιμενω,θα αδιαθετησω,δεν μπορει!!!Επαναληψη χοριακης 12/9/2012 με τιμη 245 και ξανα σημερα με τιμη 797.Αρα μαλλον καθυστερημενη πρεπει να ηταν....:confused:Εμεις θα παμε την ερχομενη Πεμπτη για υπερηχο.οποτε θα ξερουμε με σιγουρια....;)

2013.pngMake a pregnancy ticker

Μακαρι γλυκια μου τα αποτελεσματα να ειναι θετικα! κ εγω ετσι εκανα.. 2 β'χοριακες κ δεν ξερω κ εγω ποσα τεστ εγκυμοσυνης ειχα κανει.. ομως τελικα η μικρη μπεμπα καταφερε κ μπηκε στην ζωη μας αρχες Μαιου.. σου ευχομαι στον υπερηχο να δειτε την μικρη φακη σας :)


as1cMeZNw2k0020MDAwNjU3MmJ8MDA3OTU3ZHxteSBiYWJ5.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα και συγχαρητηρια!!Περιμενα να αδιαθετησω 3/9/2012.Την ιδια μερα κανω χοριακη και βγαινει αρνητικη!!!Λεω θα περιμενω,θα αδιαθετησω,δεν μπορει!!!Επαναληψη χοριακης 12/9/2012 με τιμη 245 και ξανα σημερα με τιμη 797.Αρα μαλλον καθυστερημενη πρεπει να ηταν....:confused:Εμεις θα παμε την ερχομενη Πεμπτη για υπερηχο.οποτε θα ξερουμε με σιγουρια....;)

2013.pngMake a pregnancy ticker

Θα πάτε και θα είναι εκεί το μικρό σας σποράκι!!!

Μπορεί να μην ακούσετε καρδούλα αλλά μην σε ανησυχεί στον επόμενο υπέρηχο θα την ακούσεις για τα καλά!!!

Είναι ο πιο μαγευτικός ήχος που υπάρχει!!!


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι νωρίς δεν είναι ακόμα;;;

Μόλις 8 εβδομάδων είμαι!!!

Και εγώ Ιανουάριο έχω γενέθλια!!!

23/1!!!!!:):):)

ναι ειναι νωρις ακομα.. εμεις πριν μια βδομαδα ειδαμε το φυλλο του μωρου μας.. δηλαδη 4 μηνων σχεδον.. μια μερα μετα απο εμενα εχεις γενεθλια!!!! εγω εχω 22/01 :)


as1cMeZNw2k0020MDAwNjU3MmJ8MDA3OTU3ZHxteSBiYWJ5.gif
Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι νωρις ακομα.. εμεις πριν μια βδομαδα ειδαμε το φυλλο του μωρου μας.. δηλαδη 4 μηνων σχεδον.. μια μερα μετα απο εμενα εχεις γενεθλια!!!! εγω εχω 22/01 :)

Υδροχόος ε;;;

Ζωδιάαρα!!!

Μουρλές εντελώς είμαστε!!!

:tongue::tongue::tongue:


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsia..k egw kainouria sth parea..egw simera kleinw tis 6 evdomades k PHT mas exei dwsei 10 maiou!! strumfitaki k gw 4 evdomadwn pu ekana xoriaki 2721!!! 24/9 tha pame na akusume k kardula!!

na sas pws omws kati?mexri na thn akusw k na pane ola kala m exun piasei ligo oi fovies mu..to xei kammia alli mpas k me kathyshxasei ligo? :)


izMNp3.png

Ob2kp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...