Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

ψαχνω κουκουβαγιες απο τα γιαουρτακια advance


Recommended Posts

Καλησπερα!

Ψαχνω κουκουβαγιες απο τα γιαουρτακια για να συμπληρωσω

να παρω το δωρακι.

Οποιο κοριτσι θα μπορουσε να μου στειλει μερικες,

θα χαιρομουν πολυ.

Ευχαριστω:P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

καλησπέρα. χρειάζομαι άλλες τρεις για να συμπληρώσω την καρτέλα μου και μετά θα σου μαζέψω. είναι η δεύτερη καρτέλα που συμπληρώνω. α μου στείλουν το ίδιο δώρο θα σου στείλω και το δώρο αν θες

Link to comment
Share on other sites

Μανουλα Ιωαννα σε ευχαριστω πολυ.:P

Θα περιμενω νεα σου!!!

Ευα,κοβουμε την μικρη κουκουβαγια που εχει στο πλαϊ,

αυτη με την διακεκομενη γραμμη.:P

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. χρειάζομαι άλλες τρεις για να συμπληρώσω την καρτέλα μου και μετά θα σου μαζέψω. είναι η δεύτερη καρτέλα που συμπληρώνω. α μου στείλουν το ίδιο δώρο θα σου στείλω και το δώρο αν θες

μπορουμε να συμπληρωσουμε και 2η καρτελα για το ιδιο παιδακι?


mOlSp3.png

R9wLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ πήρα τηλέφωνο στη δέλτα να ζητησω και δεύτερη καρτέλα και μου είπαν οτι θα μου στείλουν, όταν ο μικρός πάει ενός έτους που και καλά θα πίνει γάλα. τελικά μου έστειλαν στον ένατο μήνα... τι να πω!!???!! πάρτε ενα τηλέφωνο και ζητήστε.. μπορεί να σας στείλουν

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Ειδα που κοβουμε την κουκουβαγια απλα στην αρχη νομιζα οτι ειχε σε καθε κουτακι αλλα τελικα εχει μια στη 2αδα. Πιστευω καποια στιγμη να συμπληρωσω (τωρα τα αρχισαμε).


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευα,καλη αρχη!

Μολις συμπληρωσω κ μου περισεψουν κουκουβαγιες,

θα σου τις στειλω!:P

Σε ευχαριστω πολυ.

Απο οτι φαινεται μας αρεσει το γιαουρτακι σε κανενα 2μηνο θα τις συμπληρωσω χαχα :D


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. πήρα σημετα τηλ να μου στείλουν κουπονάκια και τους είπα αν γίνεται να μην μου στείλουν το ίδιο δώρο. τελικά μου είπαν να μην στείλω την καρτέλα καθόλου γιατί καταλάθος μου την έστειλαν. κάθε παιδάκι δικαιούτε από ένα διαφορετικό δώρο 3 φορές. δηλ: 1 στον έκτο μήνα, 1 στο χρόνο, και ένα 18 μηνών. πρέπει να περιμένουμε να πάνε τα παιδιά μας στην κατάλληλη ηλικία για να μας στείλουν την κάθε καρτέλα. οπότε και γω θα τις κόψω τις κουκουβάγιες που έχω κολλήσει.

έχω 18 ή 19 κουκουβάγιες δε θυμάμαι καλά, όποια μανούλα θέλει τις χαρίζω. (θα δώσω προταιρεότητα στην αναστασία) εγώ θα ξαναμαζέψω μέχρι να χρονίσει ο γιος μου... θα χουμε φάει γιαούρτια ουουου..... καλή συνέχεια σε όλες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας :) Χάζευα στο καφέ & έπεσε το μάτι μου σε αυτή την αγγελία. Έχω κουκουβάγιες από γάλα Δελτα & μπορώ να μαζέψω και από γιαούρτια.

Ακόμα advance τρώει η δικιά μου αλλά βαριέμαι να τα μαζεύω και τα πετάω. Αν κάποια μαμά τα θέλει για γάλα ή γιαούρτι ας μου στείλει πμ. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Έχω κουκουβάγιες από γάλα Δελτα & μπορώ να μαζέψω και από γιαούρτια.

Καλησπέρα έχω και εγω πολλες κουκουβαγιες απο γιαουρτακια και μπορω να τις δωσω...Οποια κοπελα θελει ας μου πει :D

Μηπως σου εχουν μεινει καθολου κουκουβαγιες απο γαλα που χρειαζομαι??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω και εγω πολλες κουκουβαγιες απο γιαουρτακια και μπορω να τις δωσω...Οποια κοπελα θελει ας μου πει :D

Μηπως σου εχουν μεινει καθολου κουκουβαγιες απο γαλα που χρειαζομαι??

Τις κουκουβάγιες τις έστειλα σε 2 κοπέλες που μου έστειλαν πμ!

Δεν έχω άλλες :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...