Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

N.J.V Athens Plaza Hotel - Catering για παιδικό πάρτυ


Συντονιστής Org

Recommended Posts

athensPlazaNew.png

birthdayballoons_NJV.jpg

«Αυτόν τον καιρό τρέχω πολύ. Αλλά το παιδάκι μου έχει γενέθλια και ζητάει πάρτυ!»

10 λόγοι για να προτιμήσετε το catering από το NJV ATHENS PLAZA HOTEL για το πάρτυ του παιδιού σας :

  1. Εγγυημένη ποιότητα των υλικών
  2. Δοκιμή των φαγητών κατόπιν συνεννόησης
  3. Διαμόρφωση του χώρου σας από έμπειρο προσωπικό
  4. Προσωπικό για το service σε πολύ ειδικές τιμές
  5. Δυνατότητα να προτείνουμε animateurs, & DJ
  6. Παράδοση του φαγητού στο χώρο σας, χωρίς χρέωση
  7. Δωρεάν το κρασί και οι μπύρες για τους γονείς που θα συνοδεύουν τα παιδιά τους
  8. Δωρεάν η Τούρτα Γενεθλίων
  9. Μικρά Δωράκια για όλα τα παιδιά στο τέλος του party
    και τέλος....
  10. Όλα αυτά στην ειδική τιμή των 19 ευρώ το άτομο - ειδικά για εσάς τα μέλη του parents.gr και parentscafe.gr

Ξεκινήστε το πάρτυ τώρα!!!

Τηλεφωνήστε μας στο 210 3352400 (κά Κλειώ Βερυκάκη ).

Για να κάνετε χρήση της παραπάνω προσφοράς μην ξεχάσετε να αναφέρετε οτι είστε μέλος του parents.gr & parentscafe.gr

athensplaz_party.jpg

Ειδική Έκπτωση για το 2ο παιδί :

..και ακόμα, ειδικά για εσάς τους γονείς του parents.gr και parentscafe.gr

που έχετε δύο παιδιά και επιθυμείτε να οργανώσετε διαφορετικά πάρτυ για το καθένα,

για το 2ο παιδί σας κάνουμε έκπτωση 20% !

http://www.njvathensplaza.gr/gr/plaza-catering

2, Βασ. Γεωργίου Α,Πλατεία Συντάγματος,

105 64 Αθήνα, Ελλάδα

T: +30 210 33 52 400

F: +30 210 32 35 856

E: welcome(at) njvathensplaza.gr

greeklish keywords:

paidiko party, dexiosi, trapezi gia 10 atoma, spitiko catering, spitika menu, spitiko fagito, kalo catering,

menu gia epeteio arravwna genethlia syzygou, giorti sto spiti κετερινγκ ketering cetering

epaggelmatiko deipno kalesma

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Org
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...