Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΘΑΥΜΑΤΑ


polina26

Recommended Posts

Σας έχει συμβεί κάνα θαύμα σε έσας ή την οικογενειά σας????

εμάς πάρα πολλά

με πρώτο και καλύτερο την ανηψιά μου την μαριά που ενώ οι γιατροί είχαν πει στην νύφη μου να το ρίξει γιατί δεν πρόκειτε να ζήσει μιας και είχε μόνο 2 αρτητίες η καρδούλα του και η περίπτωση ήταν μια στο εκκατομύριο εκέινη το έταξε στην παναγίτσα και το κράτησε..

γέννησε έκανε 1 εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς 3 ημερών , μετά 40 ημερών , μετά 2 χρονών νομιζω... το παιδί πλέον είνια 6.. οι γιατροί δεν πιστεύουν στα μάτια τους (καμία τέτοια περίπτωση δεν είχε επιβιώσει) . χώρια που είχε καρκίνωμα το οποίο μόλις γεννήθηκε μετατράπηκε σε λύπομα. να ναι καλά η παναγιά μας να ναι καλά ο θεό μας.. μεγάλη η χάρη τους ...

και πόσα πόσα ακόμα που τα ζούμε κάθε μέρα.. μικρά και μεγάλα.. :D

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω ζησει απιστευτα θαυματα!!!Η ιδια η ζωη ειναι ενα θαυμα!!Η παρουσια των Αγιων στην ζωη μας ειναι καθημερινη,εμεις απλα αγνοουμε σημαδια και καταστασεις!!

Της πρωτης μου ξαδερφης το παιδακι γεννηθηκε με ενα προβληματακι στα ποδια και αρχισε να κουτσαινει.Το πηγαν στο γιατρο και ξεκιναει ο αγωνας της μικρης.

Μια Κυριακη η μικρη ειχε παει με την γιαγια της στην εκκλησια και ξαφνικα αρχισε να φωναζει "Γιαγια γιαγια,ηρθε ενας παππούλης και μου ειπε να μην στεναχωριεμαι.Θα γινει καλα το ποδαρακι μου"

"Ποιος παππουλης Βουλιτσα μου?Ο ταδε?"(Νομιζαν οτι ελεγε για τον ιερεα της εκκλησιας)

"Οχι γιαγια...αλλος"

Της δειξανε Τον Χριστο,τιποτα.Της δειξανε αλλο Αγιο,τιποτα.Καποια στιγμη,φανταστηκανε οτι το παιδακι αποκοιμηθηκε στην εκκλλησια και το ειδε σαν ονειρακι και δεν εδωσαν σημασια.

Στο χωριο εκει λοιπον,ενας κυριος ειχε ενα ταμα για το εγγονακι του.Ειχε ναυλωσει ενα ολοκληρο λεωφορειο με προσκυνητες για προσκυνημα στον Αγιο Εφραιμ,με τα εξοδα ΟΛΑ δικα του.Ρωτησε λοιπον την ξαδερφη μου αν θελει να της κρατησει θεσεις.

Του λεει η ξαδερφη μου οτι δεν μπορει,γιατι εχει την μικρη με προβλημα και θα πανε για εγχειρηση και δεν εχει το μυαλο της σε προσκυνηματα!Φευγει ο παππους και της αφηνει μια Εικονα του Αγιου.Την βλεπει η μικρη και Τον Αναγνωριζει!!!!!!!

"Ο παππους,ο παππους"

Αφωνη η μαμα,κλεινει θεσεις για το μοναστηρι του Αγιου.

Εκει στην αυλη,υπαρχει ενα δεντρο που ο Αγιος μαρτυρησε και η μικρη οταν το ειδε φωναζε "Αιματα,εχει αιματα,γιατι εχει αιματα?"Κανεις αλλος δεν τα εβλεπε!!!!

Εκανε εγχειρηση η Βουλιτσα μας,πηγαν ολα μια χαρα,αν και κατα ταλαιπωρηθηκε,γιατι πονουσε και ηταν σε γυψο πολλους μηνες ...και τωρα ειναι μια δεσποινιδαρα να την πιεις στο ποτηρι.Κουβαλαει παντα μαζι της τον Αγιο αν και δεν θυμαται τιποτα απο οτι ειδε!!

  • Μου αρέσει 7

jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Μιας φιλης μου ο πατερας ειχε παει να βρει τον Γ.Πορφυριο για την κορη του.Τους ελεγε οτι ποναει στην κοιλιτσα της.Ο Γεροντας του ειπε οτι η κορη σου δεν εχει τιποτα,τον γιο σου να προσεξεις.

Ο γιος του παρουσιασε ενα προβλημα που εχει ακομα και σημερα.

Περασαν τα χρονια,η μικρη ελεγε οτι ποναει στην κοιλιτσα αλλα κανεις γιατρος δεν της εβρισκε κατι,οποτε οι γονεις θεωρησαν οτι οντως ειναι κατι μαλλον ψυχολογικο.

Η μικρη,μεγαλωσε,παντρευτηκε ΑΛΛΑ εξακολουθουσε να ποναει υπερβολικα.Τυχαια,ενας απλος παθολογος,της βρηκε οτι εχει μια τεραστια κυστη κοντα στις ωοθηκες και απορει που τοσα χρονια δεν την ειχε δει κανενας γιατρος.Η κυστη μεγαλωνε με τον καιρο.

Αφαιρουν την κυστη,περνει αντιβιωση η κοπελα και....εκει μαθαινει και τα νεα,οτι ειναι εγκυος.

Συμφωνα με τους γιατρους το παιδακι θα ειναι αρρωστο λογω της ισχυρης αντιβιωσης αλλα υπαρχει και κατι αλλο που η ιδια αγνοει.Αν κανει εκτρωση,πολυ πιθανον να μην μπορεσει να κανει αλλο παιδακι,γιατι ηδη εχει γινει ζημια.

Κλαμματα,φωνες,προσευχες.....αποφασιζουν για εκτρωση,παρολο που κανεις στην οικογενεια δεν ηταν θετικος.Ενα βραδυ πριν την εκτρωση,μιλανε με μια φιλη της μαμας της που ηταν γιατρος με ειδικοτητα παιδιατρος και εγινε μοναχη.

Η μοναχη γιατρος,την παρακαλαει να μην προχωρησει σε εκτρωση,οτι βαση των εξετασεων το παιδι ειναι υγειεστατο και αν μια στο δις δεν ειναι,της προτεινει να το μεγαλωσει αυτη στο μοναστηρι.

Ετσι και γινεται.Αντι για εκτρωση την αλλη μερα,πανε για παρακληση στο Μοναστηρι.Μεχρι να γεννησει η κοπελα προσευχες,παρακκλησεις στην Μητερα μας!

Το παιδακι γεννιεται και ειναι υγειεστατο!!Σημερα το παιδακι αυτο,παει στην Τριτη Γυμνασιου,ειναι πανεξυπνο και πανεμορφο και ειναι το καμαρι της οικογενειας.Αδερφακι δεν εχει....

  • Μου αρέσει 4

jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Φιλη μου απο το χωριο προσπαθουσε να κανει παιδακι πολλα χρονια.

Καποια στιγμη,βρισκεται στην Καστορια,στην Ομορφοκλησια αν δεν κανω λαθος το μερος,σε ενα μοναστηρι οπου βρισκεται ενα ξυλινο ξοανο του Α.Γεωργιου.Εκει τοποθετεις κερματα και αν κολλησει η επιθυμια σου θα γινει πραγματικοτητα.Της φιλης μου κολλησε και τωρα το θαυματακι της εκλεισε χρονο και ειναι ιδιος ο μπαμπας του.Το βαφτισαν εκει στο μοναστηρι!Και εχει το ονομα της Παναγιας!!

Μια αλλη κυρια,ζητησε να περασε ο γιος της στρατιωτικες σχολες.Το κερμα δεν κολλησε,ομως ο μικρος περασε.Σε 4 μηνες εγκατελειψε την σχολη!

  • Μου αρέσει 1

jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Ευαγγελισμος.2010.

Μια γνωστη μου,νοσηλευοταν με παραλυσια των κατω ακρων που της προηρθε ετσι ξαφνικα.Η συγκεκριμενη κυρια,εχει κανει πολλα πολλαπλα χειρουργεια,εχει μια σπανια ασθενεια που θα την οδηγησει σε πληρη ακινησια.Ειναι θαυμα που μεχρι τωρα ειναι ακομα στα ποδια της.

Οι γιατροι της εδιναν ισχυρη αντιβιωση για να την προετοιμασουν για ηλεκτροσοκ στο κεφαλι.Το βραδυ πριν το ηλεκτροσοκ,βλεπει τον Αγιο Λουκα τον Ρωσο να την σταυρωνει στην μεση της.Τον παρακαλουσε και περιμενε την βοηθεια του.Την επομενη μερα,σηκωθηκε απο το κρεβατι και οι γιατροι αλληλο-συγχαριαζοντουσαν για την επιτυχια τους."Ειδες Βασιλικη,που η θεραπεια απεδωσε?"

"Μα,.....να τα χαπια σας γιατροι μου,δεν ηπια ουτε ενα.Ο Αγιος με βοηθησε"

(Τα ειχε βαλει σε ενα κουτακι απο τσιχλες.Τα ειδα και εγω!)

Ολοι οι γιατροι εφυγαν και μονο ενας γυρισε πισω ζητωντας πληροφοριες για τον Αγιο.Μια νοσοκομα εκλαιγε και της ειπε οτι αυτος ο Αγιος κυκλοφορει πολυ σε αυτο το Νοσοκομειο και κανει θαυματα!!

Εμεινε λιγο ακομα στο Νοσοκομειο η Βασιλικη (προφανως για να σωσει και αλλες ψυχες).Ενα πρωι εφεραν μια κοπελα,30 χρ,με καρκινο στο στηθος.Η κοπελα εκλαιγε ολη μερα και ολη νυχτα.

"Κοπελα μου,γιατι κλαις?Τι σου συμβαινει?"

"Αι παρατα μας και εσυ.....μπιπ μπιπ.."

"Μην την ξεσυνεριζεσαι κυρια μου.Εχει καρκινο και αυριο θα εγχειρηστει......"λεει ο αντρας της.

"Εχω λιγο λαδακι απο τον Αγιο Λουκα,θελετε να την σταυρωσω?"

"Ξερεις...δεν θελει"

"Καντο κρυφα"

Ολη νυχτα,ο αντρας της κρυφα την σταυρωνε!!

Την επομενη μερα....9.30 την πηραν....10.00 την ξαναγυρισαν πισω!!Δεν της βρηκαν ΤΙΠΟΤΑ!

Η κοπελα που δηλωνε αθεη,εκανε ταμα να παει με τα γονατα στο μοναστηρι να προσκυνησει τα λειψανα του Αγιου!!!

(ΜΟΝΗ ΣΑΓΜΑΤΑ)

  • Μου αρέσει 1

jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κάποτε πριν πολλά χρόνια όταν ήμουν 5 χρονών υπνοβατούσα .. ξεκλείδωνα την πόρτα και έφευγα απο το σπίτι. αφού πήγαμε σε γιατρούς και κανείς δεν μπόρεσε να κάνει τίποτα με πήγε η μάνα μου στην Ιτέα Φλώρινας σε ένα εκκλησάκι που είναι στα νεκροταφεία για να με δοιαβάσει ο παππάς .. γίνεται η λειτουργεία μου βάζει ο πάτερ τα ρούχα του με δοιαβάζει και βγαίνουμε έξω.. εγώ σαν παιδί που ήμουν είχα βαρεθεί και έτσι άρχισα να περιπλανιέμαι στα νεκροταφεία.. και να βλέπω τους τάφους και τη ηλικία πέθαναν οι άνθρωποι (έχω μανία με αυτό το θέμα ακόμα και τώρα όποτε παώ σε νεκροταφειο μετράω τους νέους που έφυγαν) κάποια στιγμή βρίσκω μια τριανταφυλλιά και κόβω ένα λουλούδι. Προχωροντας σταμάτησα αυτόματα σε ένα μνήμα πολύ πολύ παλιό με κάγγελα γύρω γύρω και ξαφνικά δίπλα μου εμφανίστηκε ένα παλικάρι ντυμένο με ράσσα μου λέει τι κάνεις κοριτσάκι πως σε λένε. του λέω πολίνα και ήρθα εδώ γιατί σηκώνομαι στον ύπνο μου και η μαμά μου φοβάται. μου λέει πολίνα μην στεναχωριέσαι όλα θα πάνε καλά και θα γίνεις καλά. τον βλέπω και του έδωσα το λουλούδι που κρατούσα και του είπα ορίστε και εκείνος μου έδωσε μια εικόνα του άγιου νικόδημου . μου λέει για να σε φυλάει βάζε την κάτω απο το μαξιλάρι σου και όλα θα φτοιάξουν. μέχρι να δω ποιος ήταν ο άγιος στην εικόνα που μου είχε δώσει ο πάτερ είχε εξαφανιστεί. γυρνάω πίσω στην μαμά μου και της λέω τι έγινε και μια κυρία απο κει μου λέει πως δεν υπάρχει κανένας άλλος παππάς εκτος απο αυτόν που κάνει λειτουργεία και πως μάλλον ήταν πνεύμα διότι πολλοί είναι εκεί θαμμένοι.

κορίτσια απο τότε δεν ξανα υπνοβάτησα ποτέ ξανα... την εικόνα κάποια χρόνια αργότερα την έδωσα στον αδερφό μου για να τον φυλάει επειδή είναι στην πολεμική αεροπορία και απο εκεί και πέρα ξεκίνησαν άλλα θαύματα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

στο αρχικό ποστ έχω γράψει για την ανηψούλα μου την μαρία.

όταν ήταν στο νοσοκομείο ο αδερφός μου για το παιδί (ήταν το νοσοκομείο του αγίου νεκταρίου αν θυμάμαι καλά) μια μέρα πριν την εγχείρηση πήγε στο εκκλησάκι του αγίου νεκταρίου που είχανε εκεί και προσευχήθηκε στον άγιο για το παιδί .. πάνω απο το κεφάλι του άκουσε βήματα και συρσίματα. όταν είπε στην νοσοκόμα ότι απο πάνω μέσα στο βράδυ γίνεται φασαρία εκείνη απόρησε και του είπε πως απο πάνω δεν υπάρχει κανείς και πως είναι πλάκα. δεν είναι όροφος.

ο αδερφός μου τάζει να πει το παιδί μαρία-νεκταρία . το λέει στον γέροντα του και εκείνος του είπε περίμενε σε λίγο καιρό θα έρθει το επόμενο που θα είναι κορίτσι εκείνο θα ονομάσεις νεκταρία. όντως μετά απο λίγο καιρό η νύφη μου ήταν έγκυος σε κορίτσι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω ιστοριες πιο λαιτ που εχω ζησει εγω!

Μοιραζα γραμματα στο Γαλατσι.Ειχα μολις γνωρισει μεσα απο τα βιβλια του,Τον Γεροντα Παισιο.

Περπατουσα,εκανα διανομη και προσευχομουν κλαιγοντας.

"Αν υπαρχεις,αν υπαρχει Θεος...αν δεν κανω λαθος και δεν ειναι ολα ψεμματα,δειξε μου ενα σημαδι Γεροντα οτι ναι,υπαρχεις,οτι κατι υπαρχει,οτι δεν μιλαω στο κενο"

Κρατουσα στα χερια μου 2 δεσμιδες γραμματα.Η μια δεσμιδα εγραφε νουμερο 24 και η αλλη 26.

Ριχνω τα γραμματα του 24 στο 24 και κοιταω το χερι μου και βλεπω οτι εχω παλι του 24 στο χερι μου.Λεω,τι χαζη....ταραχτηκα και εκανα λαθος.Βγαζω τα λαθος γραμματα και βαζω τα σωστα.Ξανακοιταω το χερι μου και βλεπω οτι κρατουσα παλι τα ιδια γραμματα!!Ξαναεπαναλαμβανω την διαδικασια....και στο χερι μου εμεναν ξανα και ξανα τα γραμματα του 24!!!Ταραχτηκα και ειπα απο μεσα μου "Οκ,τωρα χεστηκα απο τον φοβο μου"......και τοτε τα γραμματα μπηκαν σωστα στο κιβωτιο!

Δεν ξερω αν ηταν απο χαζομαρα,απο ταραχη,απο δεν ξερω και εγω τι αλλο,αλλα το θυμαμαι εντονα!

Αλλο....Ειμαστε με τον αντρα μου στο αυτοκινητο και ανεβαιναμε απο Καλαματα Αθηνα.Στο δρομο εβρεχε και φυσουσε και λιγο πριν φτασουμε Τριπολη,ο αερας παρασερνει το αυτοκινητο μας,το γυριζει στο αντιθετο ρευμα,κανει 2-3 στροφες και κατευθυνεται προς την ακρη του δρομου που ειναι γκρεμος!Για καλη μας τυχη....το αυτοκινητο σταματαει 1-2 εκ πριν πεσει!!!!Μας εγινε μονο μια μικρη γρατσουνια για να μας θυμιζει οτι το ζησαμε αυτο!Πλησιαζαν οι μερες για τους τελευταιους χαιρετισμους της Παναγιας που πηγαμε απο την αρχη,πριν κανει παει ο ιερας στο Ναο!

Την επομενη χρονια,μαθαινω οτι ο μπαμπας μου εχει καρκινο προστατη και λογω συμπτωματων οι γιατροι φοβουνται για μετασταση στα οστα(το χειροτερο ειδος καρκινου).Ειναι Παρασκευη,ημερα των τελευταιων χαιρετισμων και εγω ανεβαινω τις σκαλες στο στρατιωτικο Νοσοκομειο.Ακουω ψαλμωδιες και εκει που επι ενα μηνα εκλαιγα βραδυ πρωι(και στον υπνο μου ακομα ειχα λυγμους),νιωθω μια απιστευτη ηρεμια και γαληνη.Λεω "Παναγια μου,με καθοδηγεις,ολα καλα θα πανε με τον μπαμπα μου,το ξερω"

Οντως οι εξετασεις ειναι καθαρες !!

Απο τοτε καθε χρονο παω στους τελευταιους χαιρετισμους!!

Γενικα,νιωθω οτι η Παναγια παντα με προστατευε και την χιλιοευχαριστω.Με βοηθησε να ξεφυγω απο το χωριο μου,να βρω δουλεια,ποτε δεν εβγαλα τα τρελα χρηματα,αλλα παντα ειχα λεφτα στα χερια μου....μου εστειλε τον αντρα μου ,τωρα το παιδακι μας.....!Τι αλλο θαυμα να ζητησω περα απο αυτα????

  • Μου αρέσει 2

jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Γενικα,νιωθω οτι η Παναγια παντα με προστατευε και την χιλιοευχαριστω.Με βοηθησε να ξεφυγω απο το χωριο μου,να βρω δουλεια,ποτε δεν εβγαλα τα τρελα χρηματα,αλλα παντα ειχα λεφτα στα χερια μου....μου εστειλε τον αντρα μου ,τωρα το παιδακι μας.....!Τι αλλο θαυμα να ζητησω περα απο αυτα????

έτσι ακριβώς και εγώ χριστίνα μου. νιώθω συνέχεια την παρουσία της και την προστασία της.

Link to comment
Share on other sites

έτσι ακριβώς και εγώ χριστίνα μου. νιώθω συνέχεια την παρουσία της και την προστασία της.

Ξερω πως νιωθεις!!Ετσι ειναι!!Μας προστατευει ολους!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας παραθέτω ποστ μου από άλλο τόπικ.

Υπάρχει κάποια κοπέλα με γνώση και διαίσθηση σε αυτό το θέμα?

Έχω μακρά ιστορία υπογονιμότητας, χειρουργεία πολλά, μια βιοχημική τον Ιούλιο, είμαι 39 ετών.

Το ξημέρωμα της 18ης Σεπτεμβρίου βλέπω έναν γέροντα στον ύπνο μου, στα 55 με 60, αδύνατος, μαύρο ράσο, σπαστά γκριζόασπρα μαλλιά δεμένα πίσω και γενειάδα όχι πολύ μακρυά. Κόκκινα μάγουλα, χαμογελαστά μάτια, σπιρτόζικη αύρα. Είμαστε σε μεγάλη αίθουσα αλλά εγώ αντιλαμβάνομαι κυρίως εκείνον. Του έχω πάει, λέει, μια γαλάζια ορυκτή πέτρα (τυρκουάζ) που κρέμεται από δερμάτινο λουράκι, να τη διαβάσει για να μη με πιάνει το κακό μάτι. Ξαφνικά νιώθω την ακατανίκητη επιθυμία να τον αγκαλιάσω, και όντως το έκανα, και ανταποκρίθηκε κι εκείνος. Σ' αυτή την αγκαλιά ένιωσα ότι πήρε από μέσα μου όλη την αρνητική ενέργεια! Ταυτόχρονα, σαν να βρισκόμουν και να έβλεπα και πίσω από την πλάτη μου, έβλεπα το πρόσωπό του γελαστό! Σηκώθηκα το πρωί χαρούμενη.

Το έψαξα στο νετ και είδα ότι πρώτος πρώτος 18 Σεπτεμβρίου γιορτάζει ο Όσιος Ευμένιος ο Θαυματουργός. Χθες, μετά από 10 μέρες καθυστέρηση, έκανα ένα clearblue και βγήκε θετικό. Πολύ συγκρατημένη είμαι ακόμα, δεν τολμώ να πιστέψω ότι είμαι έγκυος...

Πείτε ρε κορίτσια γνώμη... Υπέθεσα ότι ο όσιος αυτός ίσως να είναι πνευματικός οδηγός ή προστάτης μου. Λέτε να έχει σχέση και με την εγκυμοσύνη?

Ίσως είναι θαύμα ίσως και όχι. Ίσως να είναι αυτός ο Όσιος ίσως και όχι. Απλό όνειρο πάντως δεν ήταν!

Link to comment
Share on other sites

Καλά μου σηκώθηκε η τρίχα κάγκελο ρε skybeam!!Αφού του πήγες γαλάζια πέτρα μήπως λες να κάνεις αγόρι??

Παιδιά τέλεια αυτά που λέτε!!!!


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά μου σηκώθηκε η τρίχα κάγκελο ρε skybeam!!Αφού του πήγες γαλάζια πέτρα μήπως λες να κάνεις αγόρι??

Παιδιά τέλεια αυτά που λέτε!!!!

Aυτό είναι, ή ότι του ζήτησα προστασία???? Το σκέφτηκα κι εγώ πάντως αυτό που λες:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Aυτό είναι, ή ότι του ζήτησα προστασία???? Το σκέφτηκα κι εγώ πάντως αυτό που λες:rolleyes:

Πιστευω στα ονειρα και στα σημαδια!Φυσικα και δεν ειναι τυχαιο το ονειρο σου!Με το καλο το παιδακι σου και αλλα με υγεια!!!Να γινετε μια πολυτεκνη τρισευτηχισμενη οικογενεια!!!!!!!!!!!!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω στα ονειρα και στα σημαδια!Φυσικα και δεν ειναι τυχαιο το ονειρο σου!Με το καλο το παιδακι σου και αλλα με υγεια!!!Να γινετε μια πολυτεκνη τρισευτηχισμενη οικογενεια!!!!!!!!!!!!!

Eυχαριστώ! Πολύτεκνη καλύτερα όχι γιατί θα μας υιοθετήσει όλους μαζί η Πρόνοια (στριμόκ@λα τα πράγματα...)!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...