Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Ιουνίου 2013


kittymaria

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια άνοιξα αυτο το forum για να μιλάμε και για να γνωριστούμε οι εγκυούλες που περιμένουμε το μπεμπάκι μας τον Ιούνιο του 2013. Εμένα είναι η δευτερη εγκυμοσύνη μου, καθώς ήδη έχω ένα γιο 8 μηνων.


qLIep2.png

y2qkp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 6 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ :P

ΜΑΛΛΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΜΕ....ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ 11 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ 18 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ (ΒΙΑΖΟΤΑΝΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ)..ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΙΟΥΝΙΟ :confused: ΙΣΩΣ ΝΑ ΒΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΑΙΟ :tongue:

ΕΙΧΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ CAFE ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΤΟΛΜΗΣΑΜΕ ΔΙΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΛΙΓΟ-ΠΟΛΥ...

ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ :P:D

ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!:-P

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΧΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ CAFE ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΤΟΛΜΗΣΑΜΕ ΔΙΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΛΙΓΟ-ΠΟΛΥ...

Kι εγώ είχα μια βιοχημική πρόσφατα... Ας μας πάνε όλα καλά!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και απο εμενα!!

Εγω γενναω μαλλον τελος Ιουνιου..:P

Ειναι και εμενα το δευτερο μου παιδακι!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ,ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΚΑΦΕ :P

ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ :D

ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ...!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...καλώς ήρθατε όλες. Εύχομαι να έχουμε καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Εγω δυστυχώς ξεκίνησα με προβληματακια κ έχω αρχίσει να ανησυχώ...είδα κάτι ροζ πριν μια βδομάδα πήγα στο γιατρό κ μου είπε ότι ήμουν μόλις στην 5η βδομάδα, δε μπορούσε να δει πέρα απο το σάκο κάτι άλλο μου έδωσε utrogestan για 5 μέρες για να σταματήσουν τα ροζ. Τελείωσα τα χάπια κ χθες όμως πάλι είχα ροζ κ τα ξαναρχισα...εντωμεταξυ μας κόλλησε ο άνδρας μου κ ίωση κ εχω συναχι κ βήχα, όπως και ο γιος μου...όλα μαζί πέσανε....


qLIep2.png

y2qkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...καλώς ήρθατε όλες. Εύχομαι να έχουμε καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Εγω δυστυχώς ξεκίνησα με προβληματακια κ έχω αρχίσει να ανησυχώ...είδα κάτι ροζ πριν μια βδομάδα πήγα στο γιατρό κ μου είπε ότι ήμουν μόλις στην 5η βδομάδα, δε μπορούσε να δει πέρα απο το σάκο κάτι άλλο μου έδωσε utrogestan για 5 μέρες για να σταματήσουν τα ροζ. Τελείωσα τα χάπια κ χθες όμως πάλι είχα ροζ κ τα ξαναρχισα...εντωμεταξυ μας κόλλησε ο άνδρας μου κ ίωση κ εχω συναχι κ βήχα, όπως και ο γιος μου...όλα μαζί πέσανε....

γεια σου kittymaria!ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις..

ειχα και εγω λιγο κοκκινο και καθησα 3 μερες ξαπλωμενη και πηρα παραπανω utrogestan (παιρνω απ την αρχη εγω 2 χαπια την μερα) εκεινες τις μερες πηρα 3 χαπια.τωρα ειμαι μια χαρα απλα εκανα καποιες παραπανω δουλειες και κουραστηκα (ειμαι χαζη ξερω),τωρα προσεχω ομως πολυ μεχρι να κλεισω τους 3 μηνες.

απλα εχουμε μια διαφορα εμενα ειναι πιο μεγαλο το πρωτο μου παιδακι ενω εσενα ειναι ακομα μικρουλι και θελει την φροντιδα της μαμας και αγκαλιες ετσι δεν ειναι????και ειναι λογικο να κουραζεσαι πιο πολυ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια!!

κιτυμαρια και τζενη να ξεκουραζεστε ε??;)

εμενα η μικρη μου ειναι 18 μηνων και δυσκολο παιδι ολη μερα θελει αγκαλιες και παιχνιδια κ προσπαθω να προσεχω.αλλα ποσο?την σηκωνω πολλες φορες τη μερα και δεν ξερω αν κανει..:rolleyes:

ξεκινησαν εδω και μερες και οι ναυτιες. αναγουλες.. εμετοι ακομα ευτυχως.

και σιελορροια:?τι απαισιο πραγμα!!

στην πρωτη εγκυμοσυνη ημουν πολυ χαλια κοριτσια ελπιζω να μην γινω ετσι τωρα γιατι δεν ξερω τι θα κανω πραγματικα!!:|

Link to comment
Share on other sites

με πόση συγκίνηση διαβάζω αυτό το θέμα..

μανούλα Ιουνίου και εγώ αλλά του 2012!!

Σας εύχομαι σε όλες ανέφελες εγκυμοσύνες και γερά μωράκια!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Οσο μπορώ ξεκουράζομαι, αλλα ειναι δύσκολο γιατι ειμαι σχεδόν όλη μέρα μονη, δεν εχω βοήθεια προς το παρόν. Ο μικρός ειναι στη φάση που μπουσουλαει κ θέλει προσοχή κ κυνηγητό για να μη χτυπήσει κάπου. Αύριο το πρωί μου ειπε ο γιατρός να πάω πάλι για υπέρηχο, εύχομαι τα νέα να ειναι καλα. Χριστιανα κ μένα εχουν αρχίσει οι ναυτιες κ αναγουλες, ευτυχώς όμως δεν τις εχω κάθε μέρα.


qLIep2.png

y2qkp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια κ εγω μανουλα ιουνιου του 2012!!!το ποσο συγκινουμαι δεν μπορω να σας περιγραψω!!!σας ευχομαι απο καρδιας μια τελειομηνη εγκυμοσυνη,με ενα πονο κ ενα γερο μωρο στην αγκαλιτσα σας!!!

στο δικο μας καφε καναμε υπεροχες φιλιες που κρατανε ακομα κ συνεχιζουν!!!εσας σας ευχομαι να κανετε ακομα περισσοτερα!!!

Link to comment
Share on other sites

με πόση συγκίνηση διαβάζω αυτό το θέμα..

μανούλα Ιουνίου και εγώ αλλά του 2012!!

Σας εύχομαι σε όλες ανέφελες εγκυμοσύνες και γερά μωράκια!!!!!!!!!

να εισαι καλα κοριτσι!!!σ ευχαριστουμε πολυ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...