Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Πού θα βρω όμορφα πραγματάκια για παιδιά "Made in Greece";;


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

Έχω τα ανιψάκια μου στην Αμερική, ένα αγοράκι που κοντεύει τα 3 και ένα κοριτσάκι 8 μηνών. Από τη γέννησή τους και σε γιορτές, γενέθλια, Χριστούγεννα/Πάσχα τους στέλνω διάφορα δωράκια..Ψάχνω όμως πάντα για πράγματα τα οποία να είναι από Ελλάδα, και για λόγους ιδεολογίας, αλλά και γιατί εκεί που βρίσκονται έχουν κυριολεκτικά τα πάντα!

Μήπως γνωρίζετε κάποιο κατάστημα ή e-shop που να πουλάει ποιοτικά ρούχα/παιχνίδια/αξεσουάρ κτλ για παιδιά, ελληνικής κατασκευής; Και οποιαδήποτε άλλη ιδέα για δώρο είναι ευπρόσδεκτη φυσικά γιατί έχει κολλήσει το μυαλό μου :D

Μέχρι στιγμής τους έχω στείλει "ματάκια" και γούρια για την κούνια, παραμύθια Ελλήνων συγγραφέων (και στα αγγλικά και στα ελληνικά), βιβλιοπαζλ με μύθους του Αισώπου και βρεφικά καλλυντικά ελληνικών εταιρειών..Ειδικά για το κοριτσάκι προβληματίζομαι γιατί ό,τι κοριτσίστικο έχω δει στα γνωστά e-shop και μου αρέσει (κορδέλες για τα μαλλιά πχ.) είναι όλα απ' έξω :?

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Καλησπερα

στη γειτονικη μας Δραμα εχει τα gellino που ειναι πανεμορφα και πολυ ανθεκτικα ρουχαλακια

Καποτε τα ειχα πετυχει στο ΗΡΑ νομιζω.

Που μενεις?

www.gellino.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, σας υπέρ-ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, με σώζετε! :)

Το κοίταξα και όντως έχει κάποια ελληνικά προϊόντα, τα "psarokokalo" !! Το γκούγκλαρα και βρήκα το e-shop τους στο etsy..Καλά, έχουν τέεεελεια πράγματα, ακριβώς όπως τα φανταζόμουν :D Είναι χειροποίητα και δέχονται και παραγγελίες..Θα τους πάρω σήμερα κιόλας τηλ. Ευχαριστω πολυ!

Καλησπερα

στη γειτονικη μας Δραμα εχει τα gellino που ειναι πανεμορφα και πολυ ανθεκτικα ρουχαλακια

Καποτε τα ειχα πετυχει στο ΗΡΑ νομιζω.

Που μενεις?

www.gellino.gr

Μένω Αθήνα αλλά έχω κοντά μου ένα ΗΡΑ, οπότε σίγουρα θα ρωτήσω για τα gellino, δεν τα ήξερα! Το e-shop τους για την ώρα μάλλον δεν δουλεύει οπότε θα τα δω απο κοντά..έχουν καλές τιμές;; Ευχαριστω πολυ για τον χρόνο σου :)

Εντάξει, τέλεια ιδέα! Και τα δυο μουσεία έχουν πολυ ωραία πράγματα στο πωλητηριο και ειδικά το Μ. Μπενακη :D Στην αρχή με έπιασε λίγο η ψυχή μου με τις τιμές, αλλά είδα ότι έχει πχ. παζλ με 15 ευρώ με πίνακες Ελλήνων ζωγράφων...σούπερ, θα το έχω στα υπόψιν, ευχαριστω πολυ!


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...