Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

τι θα έκανες αν.... ;


CoffeeBean

Recommended Posts

θα κατεβαζα τα μουτρα και θα εξαφανιζομουνα...θα την απεφευγα οσο περισσοτερο μπορουσα....

nina-tom, ειδες??μπηκε κιαλλη στο παιχνιδι...γιουπιιιιιι.........

τι θα εκανες αν επιανες την πεθερα σου να κανει γουτσου-γουτσου με το γειτονα????---το δικο σου γειτονα οχι τοο δικο της---

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα πρότεινα στον πεθερό μου να αλλάξει το ύψος στις πόρτες τους... για να περνάει με το κέρατο άνετα:P Σοβαρά τώρα, μάλλον θα το συζήταγα με τον σύζυγο μου και θα αποφασίζαμε από κοινού.

σερενατα ναι! αυξανόμαστε:tongue:

Τι θα έκανες αν καθώς έτρωγες με φίλο κρεμόταν από το στόμα του το ποδαράκι από ένα ζωύφιο?:roll:

Link to comment
Share on other sites

αν ηταν πολυ φιλος θα το επιανα και θα το εβγαζα-αν ηταν σιχασιαρησ θα του ελεγα οτι ηταν κατι αλλο για να μην τα παιξει---αν ηταν λιγο φιλος δεν θαλεγα τιποτα.......

ΠΑΛΙ ΤΑ 2 ΜΑΣ-------

ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΑΝ κατουριοσουν αφορητα..τοσο που να ετοιμαζονται να σου φυγουν,,ο αντρας σου δεν ελεγε να βγει αλλα ουτε σε αφηνε να μπεις για να τα κανεισ στην μπανιερα..δευτερη τουαλετα δεν υπηρχε και η λεκανη για τα ρουχα οπου θα μπορουσες να κατουρησεις ηταν και αυτη στο μπανιο?????:cool:

Link to comment
Share on other sites

Α πολύ απλό το θέμα: θα πήγαινα στον κήπο! φτάνει να ήταν καλοκαίρι βέβαια;)

Δεν βαριέσαι! όποιος θέλει, χαλαρώνει μαζί μας....αλλιώς σε άλλη παραλία:tongue:

Τι θα έκανες αν πήγαινες για μπάνιο και διαπίστωνες ότι αντί για μαγιό, φοράς από κάτω εσώρουχο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ιδού η απορία! αλλά δεν νομίζω να μη φόραγα ποτέ:P... αν πάλι κάπου το ξέχναγα, και η παραλία ήταν ερημική, κατευθείαν βουτιά:tongue:

Τι θα έκανες αν ήσουν πολύ χαρούμενη για κάτι, αλλά δε μπορούσες να το μοιραστείς?

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...