Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε όλη την ομάδα,

      Πρώτη φορά γράφω σε forum αλλά επειδή κοντεύω να τρελαθώ από την αγωνία έπρεπε κάπου να τα πω που ξέρω ότι θα με καταλάβουν.

      Την Τρίτη 26/03 έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορά με 2 άριστες βλαστοκύστες όπως μου είπαν και στο κέντρο αλλά και ο γυναικολόγος μου. Το θέμα ήταν στο σπέρμα εγώ δόξα το θεό κανένα θέμα δεν είχα. Αλλά από την επόμενη της εμβρυομεταφοράς με έπιασε άγχος αγωνία μήπως έκανα κάτι λάθος μήπως από το άγχος μου δεν πετύχει και ξεκινάει ένας φαύλος κύκλος προσπαθώ να ηρεμήσω αλλά όλο εκεί γυρνάει το μυαλό. Πως θα περάσει αυτό το διάστημα πραγματικά δεν ξέρω. 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

Σας παρακολουθω αλλα όλες τις ημέρες δεν ειχα τον χρονο να γραψω και να σχολιασω!Ειναι όλα τόσο ομορφα!Να είμαστε όλοι καλα και του χρόνου να κανουμε τόσο ομορφους στολισμούς και γλυκά!

Να ευχηθω

Καλή χρονια με υγεία ,αγαπη ,γαλήνη

και πολλά χαμόγελα στα δικά μας πρόσωπα και των παιδιών μας!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι θα κάνουμε κοριτσάκια...?

Θα ξεστολίσουμε {εγώ το σαβ/κο} και μετά...? :?

Βρε μήπως να το κρατήσουμε το θέμα, όλο τον χρόνο???!!! :tongue::tongue: χαχχαχαχα!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά! Καλή χρονιά με υγεία, δύναμη και αισιοδοξία!!!

Και πολλά πολλά χαμόγελα!

Ειρήνη... βιάζεσαι να ξεστολίσεις?? δε το πιστεύω...

Εμείς τα κρατάμε έως και τις 18/01!!!!! ο αντρούλης μου θέλει να γιορτάζει πάντα με Χριστουγεννιάτικο ντεκόρ!!!!! :tongue: (φυσικά δεν ανάβουμε τα εξωτερικά φώτα... μη μας δουλεύει και ο κόσμος!!!)


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια καλη χρονια κ χρονια πολλα κ απο εδω!

σχετικα με το ξεστολισμα εγω ξεστολιζω παντα μετα τα φωτα την πρωτη μερα που θα μπορεσω χωρις βιασυνη. αν και καθυστεριμενα καταφερα να φτιαξω κ εγω το μπισκοτοσπιτο μας, θα το εχω ντεκορ για την γιορτη της ουρανιας μου που θα της κανω το πρωτο της παρτυ, που γιορταζει τα φωτα!

χαρα μου ευχαριστω πολυ για τις οδηγειες!:P

02012013321_zps0b11e31d.jpg

02012013322_zps872d6fd5.jpg

02012013323_zps8f1abe5e.jpg

__________________

empty.gif

empty.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και Καλή χρονιά!

Λέω να ξεστολίσω το σ/κ κ εγώ επιτέλους.Κ λέω επιτέλους γιατί βαρέθηκα να λέω στον μικρό μη πειράζεις το δέντρο,μη κουνάς το δέντρο,μη βγάζεις τα στολίδια, μπλα μπλα χαχαχαχαχα


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοπέλες!! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!

Ελπίζω να περάσατε όμορφα και να χαρήκατε τα στολισμένα σπιτάκια σας!!

Με το καλό και του χρόνου!

Αλλά μη μου μελαγχολήσετε στο μεταξύ, θα βολευτούμε με απόκριες, πάσχα, θάλασσα κτλ!!

Φιλιά σε όλες :)

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια κοριτσακια με υγεια, πολλες χαρες, τυχη και οοοοο,τι αλλο εσεις επιθυμειτε! Να ειμαστε καλα να περασουμε ενα ομορφο χρονο και με το καλο του χρονου το Δεκεμβρη να ξανανοιγει το θεματακι το χριστουγεννιατικο!!!


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!

πρεπει να σας ευχαριστησω ολες που χαρη σε αυτο το θεμα τα φετινα χριστουγεννα ηταν μαγικα και για μενα και για τον γιο μου, χαρη στις δικες σας προτασεις και τις φωτογραφιες σας δημιουργησαμε τοοοσα! δεν ξερω για πιο απ'ολα να πρωτοπω! ποτε ξανα δεν ειχα κανει τοσα πολλα και ομορφα πραγματα μαζεμενα! οποιος εμπαινε στο σπιτι μας ελεγε "μα τι ωραιο αυτο, μα τι πρωτοτυπο το αλλο" αλλα αν δεν ημουνα εδω μαζι σας δεν θα ειχα ξεκινησει να κανω τιποτα απο ολα αυτα τα ξεχωριστα πραγματα που εκανα με το παιδι μου! πλεον λυπαμαι, αληθινα λυπαμαι να ξεστολισω.. :cry:μακαρι και του χρονου να ειμαστε καλα για να κανουμε ακομα περισσοτερα!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

καληηηηηηηηηηηηηη χρονια γεματη ΥΓΕΙΑ κ πολλα πολλα χαμογελα:-P:razz::-P:razz::-P κ του χρονου να ξαναστολησουμε τα σπιτια μας μαζι με τα παιδακια μας..εμεις το απογευμα αποχαιρετησαμε το δεντρο μας κ τωρα το σπιτι ειναι αδειο:(:( δεν πειραζει ομως γιατι σε 1 μηνα θα γεμισουμε σερπατινες:tongue: χρονια πολλα σε ολα τα κοριτσια που γιορταζαν κ γιορταζουν τις επομενες μερες.χαρηκα που σας γνωρισα εστω μεσω του φορουμ,ευχαριστω για τις ιδεες που σας εκλεψα.να ειστε ολες καλα.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά! Καλή χρονιά με υγεία, δύναμη και αισιοδοξία!!!

Και πολλά πολλά χαμόγελα!

Ειρήνη... βιάζεσαι να ξεστολίσεις?? δε το πιστεύω...

... είδες..? Δεν το περίμενες ε? :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!

πρεπει να σας ευχαριστησω ολες που χαρη σε αυτο το θεμα τα φετινα χριστουγεννα ηταν μαγικα και για μενα και για τον γιο μου, χαρη στις δικες σας προτασεις και τις φωτογραφιες σας δημιουργησαμε τοοοσα! δεν ξερω για πιο απ'ολα να πρωτοπω! ποτε ξανα δεν ειχα κανει τοσα πολλα και ομορφα πραγματα μαζεμενα! οποιος εμπαινε στο σπιτι μας ελεγε "μα τι ωραιο αυτο, μα τι πρωτοτυπο το αλλο" αλλα αν δεν ημουνα εδω μαζι σας δεν θα ειχα ξεκινησει να κανω τιποτα απο ολα αυτα τα ξεχωριστα πραγματα που εκανα με το παιδι μου! πλεον λυπαμαι, αληθινα λυπαμαι να ξεστολισω.. :cry:μακαρι και του χρονου να ειμαστε καλα για να κανουμε ακομα περισσοτερα!

Υπεροχα τα λόγια σου, Μαριαννα μου!

Οσες συμμετείχαμε, σ ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας!

Ελπίζω και εύχομαι να είμαστε όλες γερές ώστε του χρόνουν να περάσουμε και να δημιουργήσουμε ακόμη ωραιότερα πράγματα!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!

Εύχομαι σε όλες ΥΓΕΙΑ και ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ για το 2013!!! Πρέπει να το ξορκίσουμε το "κακό" και είμαι σίγουρη ότι μπορούμε!

Μπορεί να μπόρεσα φέτος να συμμετέχω ενεργά αλλά σας παρακολουθούσα. Δυστηχώς μου προέκυψαν διάφορα όπως ανέφερα και δεν τα κατάφερα να μοιραστώ μαζί σας πράγματα όπως θα ήθελα. Κορίτσια μου, χριστουγεννόπληκτες και του χρόνου με υγεία!!!

Link to comment
Share on other sites

Τέλος κ το χριστουγεννιάτικο δέντρο.Και του χρόνου κορίτσια!Τώρα κανονίστε τι θα φορέσουμε τις απόκριες!


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...