Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μαμαδες απο κομοτηνη


Μπουμπουλιθρα

Recommended Posts

hello κοριτσια τι κανετε;πολυ κρυο οντως....εμεις δεν το κουναμε ρουπι απο το σπιτι λογο κρυου.ειχε και ο ανττρας μου ελευθερο το τριημερο και ειπα να κανω μια γενικη στο σπιτι.μπορω να πω οτι τωρα καταλαβα πως αρχισα να βαραινω στις κινησεις μου σιγα σιγα....ευτηχως εμεινε σχεδον ενας μηνας ακομη.

nikijo καλως ηρθες στην παρεα μας και εσυ.ποτε εχεις πητ;


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 325
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλως ωρισες νικη... με το καλο ολες εγκυουλες εκτος απο μενα:-(:-(,,,, με το καλο...

ελσα και εμεις πουθενα μονο σουπερμαρκετ με αυτο το κρυο...

idie το βικς κανει;;; και παρε ντεπονακια για το αποσυμφοριτικο νομιζω δεν κανει οσες φορες ετυχε να ειμαι αρρωστη δεν πηρα... μην το αφησεις να γινει χαλια ρωτα και τον γιατρο σου...αντε να φτιαξει οκαιρος σημερα πολυ κρυοοοοο ουτε για ρουχα δεν βγαινω... ελσα εμενα οι δυο τελευταιοι μηνες ηταν αφορητη εμετους καθε βραδυ αυπνιες και πηγα για γεννα με 39 πυρετο απο εξατληση και γριπη... στο τελος καταλαβαινεις τι θα πει εγκυμοσυνη,,,


qXcJp2.png

A7LOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μόνο vicks Και Depon... κοντεύω να σκάσω!

Και όσο δε μπορώ να αναπνεύσω τόσο περισσότερο κουράζομαι!!!

Και άντε να ξεμερώσει το αύριο να πάω να δώσω αίμα για να κάνω την άλλη εβδομάδα την αυχενική! Επιτέλους θα δω το φυστίκι μου! Έχω 1 μήνα να το δω... Λέτε να δω και φύλο??


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγω εβαζα οτριβιν για μωρα η φυσιολογικο ορο....

Εχω ΠΗΤ 21/8 αλλα επειδη παω με καισαρικη θα ειναι πιο νωρις....

Απορω πως αντεξες 1 μηνα !!!!!αντε να δεις το ανθρωπακι σου να χαρεις!!!!ειναι λιγο νωρις για φυλο...

Να ρωτησω κ εσας......Συσπασεις εχετε;;;;;;;;;;;;;;; εγω μαλλον ναι αφου ποναει η μεση μου-ο γιατρος ειπε μπουσκοπαν καθε φορα που ποναω.....εχω κ μικρη αποκολληση...... :( :( :(

Υπομονη.....:)


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites

στην αυχενικη μου ειπε εμενα οτι κατα 90% θα ειναι αγορι και υστερα στου β επιπεδου μου το επιβεβαιωσαν.στα αγορια συνηθως δεν κανουν λαθος στα κοριτσια δυσκολευονται...

παντως μπραβο ρε μπουρμπουλιθρα που κανεις μουτρακια που ΔΕΝ εισαι εγκυος......αντε αφου θελετε τοσο πολυ καντε ενα ακομη.....


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το ότι έχει πρηστεί η κοιλιά μου είναι ιδέα μου, ε??? ΄

Σήμερα έκλεισα την 11η εβδομάδα... Μάλλον θα φταίνε τα 4 κιλά που έβαλα :lol::lol::lol::lol:

Βέβαια γι' αυτό που είμαι περήφανη είναι το στήθος μου!!! Ποτέ δεν είχα τέτοιο στήθος!!! Ο άντρας μου βρήκε τη χαρά του!! χαχαχαχα


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Και πότε κάνω το β επιπέδου??

β επιπεδου κανεις στον 5ο γυρω στην 22η με 24η εβδομαδα εχεις ακομη μπροστα σου.......εμενα οσοι με βλεπουν μου λενε:ααααα!!!!απο την κοιλια βλεπω κοριτσακι θα κανεις.....και εγω λεω:οχι αγορι και δεν με πιστευουν κιολας...


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΤΗΝ ΠΡΑΠΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟ!!! ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙ' ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΙΑΤΡΟΥΣ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΤΗΝ ΠΡΑΠΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟ!!! ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙ' ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΙΑΤΡΟΥΣ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

εγω στην Πραπα πηγαινω εδω και 4 χρονια και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη.για τον Διαμαντοπουλο που λες δεν ξερω να σου πω.τα κοριτσια λενε και για εναν Μαινα οτι εναι πολυ καλος.αποφασιζεις και παιρνεις..........


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ποντικακι Εγω στον Αραμπατζη παω εδω κ 15 χρονια!!!!!!! ....κ η μαμα μου κ η αδερφη μου κ η κολλητη μου και και και.......Ειναι απο τους καλυτερους γιατρους της Β.Ελλαδας.


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες από την Κομοτηνή. Εδώ εγκυμονούσα Δραμινια που όμως μένει Κέρκυρα! Χρειάζομαι τα φώτα της Μπουρμπουλήθρας και της Έλσας, γιατί σκέφτομαι να γεννήσω στη Δράμα για να έχω τη βοήθεια της μαμάς. Έχω ακούσει πολλά για τα γενικά νοσοκομεία και έχω αγχωθεί. Βοήθεια.. Θα μπορούσα να έχω ένα email σας ή να με κάνετε φίλη στο facebook για να μην ξεφεύγω από το θέμα το .. Κομοτηναίικο? Δεν θέλω να σας το χαλάσω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες από την Κομοτηνή. Εδώ εγκυμονούσα Δραμινια που όμως μένει Κέρκυρα! Χρειάζομαι τα φώτα της Μπουρμπουλήθρας και της Έλσας, γιατί σκέφτομαι να γεννήσω στη Δράμα για να έχω τη βοήθεια της μαμάς. Έχω ακούσει πολλά για τα γενικά νοσοκομεία και έχω αγχωθεί. Βοήθεια.. Θα μπορούσα να έχω ένα email σας ή να με κάνετε φίλη στο facebook για να μην ξεφεύγω από το θέμα το .. Κομοτηναίικο? Δεν θέλω να σας το χαλάσω.

σου στελνω προσωπικο μυνημα


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...