Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Η ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ!!!!


Hope!

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!Είμαι καινούργια στο forum, αλλά λατρεύω να διαβάζω!Μπορώ να μπω στην παρέα σας;; Χθες ξεκίνησα να διαβάζω το "Ο λύκος της μοναξιάς". Προχθές τελείωσα την "Ντάτα" !!


Η ζωή είναι όμορφη...

:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Α! Διάβασα και το 3ο των 50 Αποχρώσεων του Γκρί και το βρήκα το καλύτερο από τα 3. Βέβαια πρέπει να διαβαστούν όλα με την σειρά τους για να δέσει η ιστορία!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικη2 ελπίζω να διαβασες και την συνέχεια της ΄΄ντατας΄΄, είναι το ΄΄οσο αντέχει η ψυχή΄΄, δυστυχώς έχω τα διάβασα ανάποδα!!!!! Οντως και οι δυο είναι πολύ καλές και έχω διαβάσει τα περισσότερα βιβλία τους!!


Η ζωή είναι όμορφη...

:D

Link to comment
Share on other sites

Α! Διάβασα και το 3ο των 50 Αποχρώσεων του Γκρί και το βρήκα το καλύτερο από τα 3. Βέβαια πρέπει να διαβαστούν όλα με την σειρά τους για να δέσει η ιστορία!

Αυτά έχω σκοπό να τα διαβάσω μόλις τελειώσω αυτό που διαβάζω τώρα! Εχω ακούσει πολύ καλά λόγια για την τριλογία! Αξίζει όντως;!


Η ζωή είναι όμορφη...

:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγγελικη2 ελπίζω να διαβασες και την συνέχεια της ΄΄ντατας΄΄, είναι το ΄΄οσο αντέχει η ψυχή΄΄, δυστυχώς έχω τα διάβασα ανάποδα!!!!! Οντως και οι δυο είναι πολύ καλές και έχω διαβάσει τα περισσότερα βιβλία τους!!

:shock::shock:,Ελσακι,η συνεχεια του βιβλιου ''Με λενε Ντατα'' ειναι το ''Οσο αντεχει η ψυχη?''!

Μα το πρωτο δε βγηκε τωρα?

Διοτι το δευτερο το εχω πανω απο 1 χρονο!Πωπω!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α! Διάβασα και το 3ο των 50 Αποχρώσεων του Γκρί και το βρήκα το καλύτερο από τα 3. Βέβαια πρέπει να διαβαστούν όλα με την σειρά τους για να δέσει η ιστορία!

Σου αρεσαν?Εγω διαβασα το πρωτο και αηδιασα!Αλλα ημουν και ειμαι περιεργη να μαθω,τι γινετε στα υπολοιπα βιβλια και εαν κινουνται στο ιδιο μοριβο!

Για πες μας!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικη2 ελπίζω να διαβασες και την συνέχεια της ΄΄ντατας΄΄, είναι το ΄΄οσο αντέχει η ψυχή΄΄, δυστυχώς έχω τα διάβασα ανάποδα!!!!! Οντως και οι δυο είναι πολύ καλές και έχω διαβάσει τα περισσότερα βιβλία τους!!

Ελσακι το " Με λένε Ντάτα " βγήκε μετά το " Όσο αντέχει η ψυχή " με αφορμή αυτό το βιβλίο. Αν διαβάσεις την εισαγωγή νομίζω του ΄" Όσο αντέχει η ψυχή " η Μαντά αναφέρει πως η ιστορία της Ντάτας την συνεπήρε και της έδωσε την αφορμή να γράψει το βιβλίο.

Μαρια_thess οι 50 αποχρώσεις πραγματεύονται ένα θέμα ταμπού. Το πρώτο δίνει αρκετή βάση στα σεξουαλικά στοιχέια και παιχνίδια και ίσως γι΄αυτό δεν σου πολυάρεσε. Και τα επόμενα συνεχίζουν στο ίδιο περίπου μοτίβο απλά μπάινει και λίγο το στοιχείο της " περιπέτειας " αλλά και σου λύνει σιγά σιγά απορίες που είχαν μείνει αναπάντητες από το πρώτο. Σε γενικές γραμμές μου άρεσε, χωρίς να το θεωρώ λογοτεχνικό αριστούργημα. Με ιντριγκαρε η θεματολογία του και δεν το μετάνιωσα που αγόρασα τα 2 από τα τρία βιβλία!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Ελσακι το " Με λένε Ντάτα " βγήκε μετά το " Όσο αντέχει η ψυχή " με αφορμή αυτό το βιβλίο. Αν διαβάσεις την εισαγωγή νομίζω του ΄" Όσο αντέχει η ψυχή " η Μαντά αναφέρει πως η ιστορία της Ντάτας την συνεπήρε και της έδωσε την αφορμή να γράψει το βιβλίο.

Καλημέρα! :D

Πρώτα βγήκε το "όσο αντέχει η ψυχή" κ μετά η "ντάτα". Της άρεσε ο χαρακτήρας της Ντάτας κ έτσι αποφάσισε να το γράψει το βιβλίο. Αλλα ουσιαστικά γράφει το πω "γεννήθηκε" η Ντάτα κ στη στη συνέχεια που είναι το "όσο αντέχει η ψυχή" γράφει για τη ζωή της αφού έκλεισε το κεφάλαιο με της ζωή της ντάτας κ επέστρεψε στην "νόμιμη" ζωή της! Κ τα δύο είναι πάντως πολύ ωραία κ νομίζω αξίζει να τα διαβάσουμε!

Μου είπαν κ για μια καινούργια τριλογία "το τριαντάφυλλο" ή "το τριανταφυλλάκι" , κάπως έτσι νομίζω. Γνωρίζω κάποια κάτι;;;!! Άκουσα ότι είναι πολύ καλό!


Η ζωή είναι όμορφη...

:D

Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν κ για μια καινούργια τριλογία "το τριαντάφυλλο" ή "το τριανταφυλλάκι" , κάπως έτσι νομίζω. Γνωρίζω κάποια κάτι;;;!! Άκουσα ότι είναι πολύ καλό!

Κορίτσια η τρολογια Το τριανταφυλλάκι, Το τριαντάφυλλο του χειμωνα και Το άγριο τριαντάφυλλο είναι καταπληκτικά.. Διαβαζονται πολύ ευχαριστα έχουν ωραια πλοκη και σε κρατουν με αμειωτο ενδιαφερον. Τα προτεινω ανεπιφύλακτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατά την γνώμη μου αν είχε βγει πρώτα " Το με λένε Ντάτα¨" ή αν το είχε διαβάσει κάποιος πρώτο θα έχανε την αίγλη του το " Όσο αντέχει η ψυχή " καθώς θα ήξερε από που προέρχονταν όλες οι γνωρίμίες της Ντάτας. Ενώ έτσι σε άφηνε σε κάποια αμφιβολία, κάτι που εμένα μου άρεσε!

Τώρα αναφορικά με την άλλη τριλογία που λες δεν την έχω διαβάσει οπότε και δεν έχω άποψη :)


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Κατά την γνώμη μου αν είχε βγει πρώτα " Το με λένε Ντάτα¨" ή αν το είχε διαβάσει κάποιος πρώτο θα έχανε την αίγλη του το " Όσο αντέχει η ψυχή " καθώς θα ήξερε από που προέρχονταν όλες οι γνωρίμίες της Ντάτας. Ενώ έτσι σε άφηνε σε κάποια αμφιβολία, κάτι που εμένα μου άρεσε!

έτσι όπως το θετεις δεν έχεις κ άδικο! Απλά έχει πολύ πολύ καιρό που διάβασα το ¨οσο αντέχει η ψυχή¨ οπότε δεν το θυμάμαι πολύ καλά...!!! Διαβάζω πολλά βιβλία το ένα πίσω από το άλλο κ μερικές λεπτομέρειες τις ξεχνάω!!! Το παθαίνει κ καμία άλλη η κάνω κάτι λάθος;;!! Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση για την τριλογία! Θα φρόντισε να τα διαβάσω σύντομα!! Καλό σας βράδυ κορίτσια κ καλή ξεκούραση! :D


Η ζωή είναι όμορφη...

:D

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κάπως έτσι Αγγελική μου!Πλέον διαβάζω μόνο το βράδυ πριν κοιμηθώ!!Θα ήθελα να είχα περισσότερο χρόνο αλλά δυστυχώς δεν γίνεται..!! Πάντως μια μέρα έκανα κοπάνα από την δουλειά κ την πέρασα διαβάζοντας!! Χι χι!!πολύ το ευχαριστήθηκα κ τελείωσα κ το βιβλίο φυσικά!! Έχω κ μια ακόμα απορία, πλέον μπορείς να διαβάζεις κ στο tablet σου, το έχει κάνει καμία;;Να πω την αλήθεια μου φαίνεται περίεργο να μην κρατάω βιβλίο, να μην μπορώ να γυρίσω τις σελίδες κ να μην έχω αυτή τη μυρωδιά του χαρτιού!!


Η ζωή είναι όμορφη...

:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...