Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Η ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ!!!!


Hope!

Recommended Posts

Ελσάκι καταρήν δεν έχω τάμπλετ! Αλλά και να είχα δεν θα αγόραζα ηλεκτρονικό βιβλίο. Χάνει την αίγλη του όπως είπες! Άσε που νομίζω ότι είναι και κουραστικό να διαβάζεις από μία οθόνη!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κι από εμένα. Πήγα σήμερα για δώράκι κι ανακάλυψα αυτό. Διθυραμβικές κριτικές από το εξωτερικό. Εδώ για εντελώς άγνωστο φαίνεται, δεν ξέρω καν αν υφίσταται πλεόν και ο εκδοτικός οίκος.

Ελπίζω να καταφέρω να το ξεκινήσω σήμερα.

http://www.politeianet.gr/books/9789607895820-hayder-mo-koan-tokuo-156675

(η σειρά "το τριανταφυλλάκι" είναι όντως άπαιχτη. Και "το σμήνος" επίσης με ενθουσίασε τελευταία)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, άκουσα πολύ καλά λόγια χθες για τον Υπνωτιστή. Σουηδικό αστυνομικό. το μόνο μειονέκτημα: 18 ευρώ...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Από Σουηδούς συγγραφείς αξιόλογοι ειναι ο Λάρς Κεπλερ,Υπνωτιστης κλπ όλα του ειναι καλα....Στίγκ Λάρσον,το κοριτσι με το τατουάζ ,η τριλογία καθώς επίσης η Καμιλα Λακμπερι,το παιδί απο τη Γερμανία κα.

Τους εχω διαβάσει όλους και τους συστήνω ανεπιφύλακτα.....

Καλό φαίνεται αυτο του Χειντερ Μο......για πες μας εντυπώσεις οταν το τελειώσεις..........

A!Ξέχασα τον καλύτερο.....Ίαν Νεσμπου,φοβερά όλα του!!Νορβηγος!


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites

Από Σουηδούς συγγραφείς αξιόλογοι ειναι ο Λάρς Κεπλερ,Υπνωτιστης κλπ όλα του ειναι καλα....Στίγκ Λάρσον,το κοριτσι με το τατουάζ ,η τριλογία καθώς επίσης η Καμιλα Λακμπερι,το παιδί απο τη Γερμανία κα.

Τους εχω διαβάσει όλους και τους συστήνω ανεπιφύλακτα.....

Καλό φαίνεται αυτο του Χειντερ Μο......για πες μας εντυπώσεις οταν το τελειώσεις..........

A!Ξέχασα τον καλύτερο.....Ίαν Νεσμπου,φοβερά όλα του!!Νορβηγος!

Συμφωνώ μαζί σου!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Πριν από λίγο καιρό κάναμε ένα μικρό ξεκαθάρισμα στο σπίτι και βρήκα βιβλία από πολύ παλιά!!!

Ξαναδιαβάζω (ίσως για 20η φορά στην ζωή μου) Το Ταξίδι με τον Έσπερο του Α.Τερζάκη..... Πολυαγαπημένο!!!!

Link to comment
Share on other sites

αααα σας τσάκωσα. Τώρα είδα το θέμα και λόγω δουλειάς ειμαι βιβλιοφάγος ΤΡΟΜΕΡΟΣ. Για την κ. Δημουλίδου που λέτε παραπάνω θα σας πω ότι προκειται περι μια καταπληκτικής κυρίας πολύ χαρωπής και ευγενής ανθρωπος. Έχουμε μιλήσει περί δουλειάς κάποιες φορές και ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ συμπαθής!

Συμφωνω με την φίλη μου την ΑΓΓΕΛΙΚΗ περι ταμπλετ παιδια το δοκιμασα αλλα...δεν ειχε αυτη την αισθηση...τωρα διαβαζω "ΤΑ ΠΛΟΙΑ ΔΕΝ ΑΡΑΞΑΝ" του Λουντέμη. Φιλιά

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Κι εγώ λατρεύω τα βιβλία κι ο άντρας μου επίσης!

Με τους Έλληνες συγγραφείς δεν τα πάω καλά, στα σχολικά και φοιτητικά μου χρόνια διάβασα αρκετούς κλασικούς και με κούρασε η απαισιοδοξία τους, όσο για τους σύγχρονους, μου φαίνονται επιφανειακοί, οπότε έχω στρφαεί στους ξένους.

Έχω διαβάσει αρκετά βιβλία και από συγγραφείς έχω ξεχωρίσει την Ιζαμπέλ Αλιέντε, την Κέιτ Μόρτον ,τη Ρόζαμουντ Πίλτσερ, τη Μάρσια Γουίλλετ, την Τζέιν Ώστιν (από αυτές έχω όλα τα βιβλία τους). Επίσης έχω διαβάσει πολλές φορές την τριλογία της Πωλλίνα Σίμονς και του Στιγκ Λάρσεν. Στιβεν Κιγκ διάβασα πολύ ουσα φοιτήτρια -περνούσα τη φάση των θρίλερ. Ηρωικήφαντασία έχω διαβάσει λίγη, θα μποορύσα ίσως γιατί ο άντρας μου τη λατρεύει, αλλά διαβάζει τα βιβλία σε ηλεκτρονική μορφή και στα αγγλικά, πράγμα που εγώ δεν είμαι σε θέση να κάνω... Τι άλλο; Α, ναι δανείστηκα τα ρία πρώτα βιβλία του Νταν Μπράουν και πιο πολύ μου άρεσε το "Ιλουμινάτι. Αυτά για την ώρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...

καλησπερα. αν και παλιο θεμα, αν καποιος ενδιαφερεται για ιδεες οπως και εγω τωρα και γιαυτο θα μπει στο ποστ, παραθετω κ εγω αγαπημενα μου.

ευγενια γκραντε του μπαλζακ

η ταβερνα του ζολα

αννα καρενινα του τολστοι

και καποια εφηβικα αλλα πολυ ωριμα:

οι 2 ορφανες (κορυφη!) του ντ'ενερρυ

χωρις οικογενεια του εκτωρ μαλο

με οικογενεια του εκτωρ μαλο

και το μπεστ σελλερ των μαμαδων μας

πλουσιος και φτωχος

αυτα μεχουν σημαδεψει σολη την εφηβεια και την πρωιμη μετεφηβεια.

α!!!παραλιγο να το ξεχασω..ενα βιβλιο που διαβασα ΧΩΡΙΣ λογοτεχνικη αξια αλλα σιγουρα τελειο για ταινια και πολυ ευκολοδιαβαστο ειναι το

" μενος γυναικας". ωραια υποθεση αλλα διαβαζεται και απο τη γιαγια μας που εβλεπε Φωσκολο!:wink: ειναι ενα βιβλιο που το διαβαζεις για να ελαφρυνει η καρδια σου απο σκοτουρες και να μπεις στα προβληματα και την εκδικηση μιας γυναικας που την προδιδουν!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημερα!Καλα εκανες και επανεφερες το θεμα,διοτι με τα παιδια,ξεχασαμε και τις,αλλωτε,αγαπημενες συνηθειες!

Αυτο το διαστημα διαβαζω το βιβλιο''ο εκατονταχρονος που πηδηξε απο το παραθυρο και εξαφανιστηκε''!

Ειναι διασκεδαστικο βιβλιο,με πολλες ανατροπες!Πολυ καλη γραφη!Το συνηστω ανεπιφυλακτα!

Προσφατα μου δωρισαν και το ''Αποστολη στο Παρισι'',Αλαν Φερστ!

Το εχει διαβασει κανεις/καμια?


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. αν και παλιο θεμα, αν καποιος ενδιαφερεται για ιδεες οπως και εγω τωρα και γιαυτο θα μπει στο ποστ, παραθετω κ εγω αγαπημενα μου.

ευγενια γκραντε του μπαλζακ

η ταβερνα του ζολα

αννα καρενινα του τολστοι

και καποια εφηβικα αλλα πολυ ωριμα:

οι 2 ορφανες (κορυφη!) του ντ'ενερρυ

χωρις οικογενεια του εκτωρ μαλο

με οικογενεια του εκτωρ μαλο

και το μπεστ σελλερ των μαμαδων μας

πλουσιος και φτωχος

αυτα μεχουν σημαδεψει σολη την εφηβεια και την πρωιμη μετεφηβεια.

α!!!παραλιγο να το ξεχασω..ενα βιβλιο που διαβασα ΧΩΡΙΣ λογοτεχνικη αξια αλλα σιγουρα τελειο για ταινια και πολυ ευκολοδιαβαστο ειναι το

" μενος γυναικας". ωραια υποθεση αλλα διαβαζεται και απο τη γιαγια μας που εβλεπε Φωσκολο!:wink: ειναι ενα βιβλιο που το διαβαζεις για να ελαφρυνει η καρδια σου απο σκοτουρες και να μπεις στα προβληματα και την εκδικηση μιας γυναικας που την προδιδουν!

Πιστεψε με,απειρες φορες εχω πει πως θελω να διαβασω κατι τελειος ''ελαφρυ''!Μονο και μονο για να χαλαρωσω!

:D


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...