Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια κ απο μένα!είμαστε κ εμείς στην προσπάθεια ξανά μετα απο μια ατυχία!λοιπόν θέλω να σας ρωτήσω κάτι!μετα απο επαφη πάντα όταν σηκωνομαστε τρέχουν τα....... !!γιατί αυτή τη φορα όταν σηκωθηκα απο το κρεβάτι την επόμενη πια μέρα,δεν έτρεξε τίποτα κ φοβάμαι μήπως τελικά την ώρα που βγήκε ο άντρας μου έπεσαν όλα εξω!!τι γράφω η γυναίκα;;;;σορυ βρε κορίτσια για την περιγραφή!

καλησπέρα ευαγγελία μου.αχ και εγώ το ίδιο παθαίνω. :oops: τις ίδιες απορίες με εσένα έχω. με τη μόνη διαφορά ότι εμένα πάντα τρέχουν (τα άτιμα). αν έφυγαν έξω πιστεύω θα το καταλάβαινες. θα το βλέπατε, θα το νιώθατε.ξέρω γω? κάποια θα ξέρει κάτι παραπάνω να μας πει. εύχομαι τέλος οι ατυχίες. απο δω και πέρα μόνο καλά;)


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου, δυστυχώς εχθές το βράδυ αδιαθέτησα :( Κρίμα....... ελπίζω την επόμενη φορά....... Πάντως είναι περίεργο γιατί ένιωθα διαφορετικά και για μια στιγμή πίστεψα πως μπορεί και να ήμουν έγκυος, μάλλον όμως το μυαλό παίζει περίεργα παιχνίδια! Ευτυχώς με τα λόγια σας πήρα θάρρος, δεν χάθηκε ο κόσμος αν δεν μας συνέβει με την πρώτη φορά, κι απο δω και πέρα θα προσπάθήσω (δεν το υπόσχομαι...) οτι δεν θα το σκέφτομαι! Μακάρι αυτή η χρονιά να φέρει σε όλες όσες το περιμένουμε με λαχτάρα ένα μωράκι!!!! :)

μη στεναχωριέσαι τζενάκι. σύντομα θα έχουμε όλες μπεμπεδάκι.πρέπει να χαλαρώσουμε λίγο


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, δυστυχώς εχθές το βράδυ αδιαθέτησα :( Κρίμα....... ελπίζω την επόμενη φορά....... Πάντως είναι περίεργο γιατί ένιωθα διαφορετικά και για μια στιγμή πίστεψα πως μπορεί και να ήμουν έγκυος, μάλλον όμως το μυαλό παίζει περίεργα παιχνίδια! Ευτυχώς με τα λόγια σας πήρα θάρρος, δεν χάθηκε ο κόσμος αν δεν μας συνέβει με την πρώτη φορά, κι απο δω και πέρα θα προσπάθήσω (δεν το υπόσχομαι...) οτι δεν θα το σκέφτομαι! Μακάρι αυτή η χρονιά να φέρει σε όλες όσες το περιμένουμε με λαχτάρα ένα μωράκι!!!! :)

Jennakie μη στεναχωριέσαι και μην αγχώνεσαι... Καμία δεν έμεινε εγκυούλα με τη πρώτη προσπάθεια... Κοίτα να απολαύσεις, να βγείς, να χαρείς τις γιορτές και όλα θα γίνουν!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια κ απο μένα!είμαστε κ εμείς στην προσπάθεια ξανά μετα απο μια ατυχία!λοιπόν θέλω να σας ρωτήσω κάτι!μετα απο επαφη πάντα όταν σηκωνομαστε τρέχουν τα....... !!γιατί αυτή τη φορα όταν σηκωθηκα απο το κρεβάτι την επόμενη πια μέρα,δεν έτρεξε τίποτα κ φοβάμαι μήπως τελικά την ώρα που βγήκε ο άντρας μου έπεσαν όλα εξω!!τι γράφω η γυναίκα;;;;σορυ βρε κορίτσια για την περιγραφή!

Καλησπέρα Ευαγγελία! Ατυχίες έχουν πολλές γυναίκες (και όπως προανέφερα ήμουν κ εγώ μέσα σε αυτές) μόνο μη σε παίρνει από κάτω... Πάντα τρέχουν τα..... γιατί είναι πολλά... Μένουν αυτά που χρειάζονται μόνο...! ;) Όσο για αυτή τη φορά μάλλον βγήκαν με το που βγήκε, αλλά μη ξεχνάς πως μια ποσότητα πάντα μένει. Δε νομίζω να υπάρχει περίπτωση όπου όλα μένουν μέσα...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια κ απο μένα!είμαστε κ εμείς στην προσπάθεια ξανά μετα απο μια ατυχία!λοιπόν θέλω να σας ρωτήσω κάτι!μετα απο επαφη πάντα όταν σηκωνομαστε τρέχουν τα....... !!γιατί αυτή τη φορα όταν σηκωθηκα απο το κρεβάτι την επόμενη πια μέρα,δεν έτρεξε τίποτα κ φοβάμαι μήπως τελικά την ώρα που βγήκε ο άντρας μου έπεσαν όλα εξω!!τι γράφω η γυναίκα;;;;σορυ βρε κορίτσια για την περιγραφή!

μη φοβάσαι όσα και να τρέξουν εξω 1 και μονο 1 αρκεί!!!!τα ίδια σκεφτόμουν κι εγω και τελικά μόλις αφαιρέθηκα τσουπ!σκαρώσαμε την μπέμπα!!


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου, δυστυχώς εχθές το βράδυ αδιαθέτησα :( Κρίμα....... ελπίζω την επόμενη φορά....... Πάντως είναι περίεργο γιατί ένιωθα διαφορετικά και για μια στιγμή πίστεψα πως μπορεί και να ήμουν έγκυος, μάλλον όμως το μυαλό παίζει περίεργα παιχνίδια! Ευτυχώς με τα λόγια σας πήρα θάρρος, δεν χάθηκε ο κόσμος αν δεν μας συνέβει με την πρώτη φορά, κι απο δω και πέρα θα προσπάθήσω (δεν το υπόσχομαι...) οτι δεν θα το σκέφτομαι! Μακάρι αυτή η χρονιά να φέρει σε όλες όσες το περιμένουμε με λαχτάρα ένα μωράκι!!!! :)

1,5 χρόνο προσπαθούσα εγω...νόμιζα οτι είχαμε πρόβλημα και τελικά είχα(με) άγχος!!


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!και εγω καινουριο μελος στην παρεα σας!!!καταρχας ευχομαι σε ολες μας το συντομοτερον δυνατον να ερθε ιαυτο που περιμενουμε!θα ηθελα και εγω την γνωμη σας στισ αποριες μου.τελευταια φορα ειχα περιοδο 4/12.ηρθαμε σε επαφη 12/12.να σας ενημερωσς οτι εχω κθκλο 25 ημερων.εχω καθολου πιθανοτητες?δεν εχω ιδεα αν ημουν στις γονιμες μερες μου!τα εχω μπερδεψει λιγο!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!και εγω καινουριο μελος στην παρεα σας!!!καταρχας ευχομαι σε ολες μας το συντομοτερον δυνατον να ερθε ιαυτο που περιμενουμε!θα ηθελα και εγω την γνωμη σας στισ αποριες μου.τελευταια φορα ειχα περιοδο 4/12.ηρθαμε σε επαφη 12/12.να σας ενημερωσς οτι εχω κθκλο 25 ημερων.εχω καθολου πιθανοτητες?δεν εχω ιδεα αν ημουν στις γονιμες μερες μου!τα εχω μπερδεψει λιγο!!!!

οι γόνιμες σε κάθε γυναίκα διαφέρουν!

άσε που πια κι οι γιατροί σου λένε οτι ενδεχομένως να μην είναι και στη μέση του κύκλου...συνήθως το καταλαβαίνεις απο τα υγρά τα διάφανα.


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!και εγω καινουριο μελος στην παρεα σας!!!καταρχας ευχομαι σε ολες μας το συντομοτερον δυνατον να ερθε ιαυτο που περιμενουμε!θα ηθελα και εγω την γνωμη σας στισ αποριες μου.τελευταια φορα ειχα περιοδο 4/12.ηρθαμε σε επαφη 12/12.να σας ενημερωσς οτι εχω κθκλο 25 ημερων.εχω καθολου πιθανοτητες?δεν εχω ιδεα αν ημουν στις γονιμες μερες μου!τα εχω μπερδεψει λιγο!!!!

Καλημέρα pokoulini! Από αυτά που ξέρω από τον γιατρό μου οι γόνιμες μέρες είναι 14 ημέρες πριν την επόμενη περίοδο... Αφού έχεις σταθερό κύκλο μπορείς να τις υπολογισεις και να έχεις επαφές μέρα παρά μέρα... Συνεπώς η πιο γόνιμη μέρα σου ήτανε 16/12, αν ήρθατε σε επαφή 14,16 η ακόμα κ 18/12 έχεις πολλές πιθανότητες! Σου εύχομαι να έρθει σύντομα το πολυπόθητο bebe!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


litsa σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!!!το ιδιο ευχομαι και για σενα αν προσπαθεις και σε ολα τα κοριτσια βεβαια!απο οτι καταλαβα ηρθαμε σε επαφη εντελως λαθος μερες :( 12/12 και 19/12!!οτι εγινε εγινε τωρα!

Link to comment
Share on other sites

Εγω είμαι ήδη εγκυουλα!!! Περιμένω το αγοράκι μου!!! :D

Μην απογοητευεσαι ποτε δεν ξέρεις! Αν δεν είναι αυτή τη φορά θα είναι την επόμενη!!! Οπως είπαμε όχι άγχος! Θα περιμένω νέα σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στις καινούριες μου φίλες. δεν μπήκα χτες καθόλου και μου λείψατε!!στα καινούρια κοριτσάκια (και εγώ καινούρια είμαι), να πω καλή επιτυχία στις προσπάθειες τους και σύντομα με ένα μπεμπεδάκι (να μας πείτε τα ευχάριστα ε?). καλημέρα λιτσάκι. αχ τι ωραία εγκυούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!φιλιά να έχετε μια υπέροχη μέρα


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα pokoulini! Από αυτά που ξέρω από τον γιατρό μου οι γόνιμες μέρες είναι 14 ημέρες πριν την επόμενη περίοδο... Αφού έχεις σταθερό κύκλο μπορείς να τις υπολογισεις και να έχεις επαφές μέρα παρά μέρα... Συνεπώς η πιο γόνιμη μέρα σου ήτανε 16/12, αν ήρθατε σε επαφή 14,16 η ακόμα κ 18/12 έχεις πολλές πιθανότητες! Σου εύχομαι να έρθει σύντομα το πολυπόθητο bebe!!!

οι γόνιμες της κάθε γυναίκας διαφέρουν!

και να θυμάστε κορίτσια οτι το σπέρμα ζει 48 ώρες και το ωάριο 72!μπορεί λοιπόν να ήρθατε σε επαφή σήμερα χωρίς ωορρηξία και αύριο ή μεθαύριο να γίνει ωορρηξία και να πιαστεί το μωράκι!!μην αγχώνεστε!!!!


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!ρινιω μακαρι ναειναι ολα οπως τα λες και θα το δουμε στο τελος του μηνα!μπραβο λιτσα σ ευχομαι τα καλυτερα!!ποσο εισαι?α και εγω αναστασια μ καινουρια ειμαι εδω και πρωτος μηνας προσπαθειων!αχ ρε κοριτσια δε μπορω σκεφτομαι συνεχεια αν θα ειμαι εγκυος!ειμαι μεσα στο αγχος!πως να μην αγχωθεις για κατι που το θες τοσο πολυ!!!πω πωμου εχει γινει εμμονη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...