Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ pokoulini!!! Διανύω τον 6ο μηνα!!! Αχ και να ήξερες πόσο πολύ σε καταλαβαίνω γιατί κ εμένα μου είχε γίνει εμμονή μέχρι που το άφησα να έρθει οπότε ήθελε αυτό κ έτσι χωρίς να το πάρω χαμπάρι ήρθε το ζουζουνακι μου!!!:D Τωρα είμαστε στη φάση που φτιάχνουμε το δωμάτιο του σιγα σιγα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!σήμερα 24η μέρα του κύκλου έκανα ένα τεστακι κ Ήταν αρνητικο!περιμένω Τρίτη Τετάρτη,υπάρχει περίπτωση να μην δείχνει το τεστ ακόμα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Ευαγγελία! Υπάρχει περίπτωση να μην δείξει από τώρα γιατί είναι πολύ νωρίς κ επίσης υπάρχει περίπτωση να δείχνει κ λαθος...! Περίμενε πρώτα να δεις τι θα γίνει (αν θα έχεις καθυστέρηση εννοω) κ μετά πήγαινε για β χοριακη (σίγουρα πραγματα)! ;) μακάρι να έχεις τα αποτελέσματα που θέλεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καινούριες μου φίλες. Χρόνια Πολλά. Ελπίζω να περάσατε όλες όμορφα. Άντε και του χρόνου όλες με ένα υγιέστατο μωράκι. Πάντα με υγεία. δεν έχω ίντερνετ σπίτι οπότε επικοινωνώ μαζί σας απο τη δουλειά. καταλαβαίνετε. θα βάλω κάποια στιγμή και στο σπίτι. αχ pokoulini. τι αγωνία είναι αυτή κάθε μήνα. ;)


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι αναστασια μου!!δηλαδη ειναι πολυ ψυχοφθορα η αναμονη αλλα τι να κανεις?α εγω μπαινω συνηθως μετα τηδουλεια οταν ειμαι σπιτι το βραδυ.παντως πιστευω οτι θα μου ερθει κανονικα δυστυχως γιατι ηδη ποναω ελαφρως χαμηλα που σημαινει ερχεται........

Link to comment
Share on other sites

ναι αναστασια μου!!δηλαδη ειναι πολυ ψυχοφθορα η αναμονη αλλα τι να κανεις?α εγω μπαινω συνηθως μετα τηδουλεια οταν ειμαι σπιτι το βραδυ.παντως πιστευω οτι θα μου ερθει κανονικα δυστυχως γιατι ηδη ποναω ελαφρως χαμηλα που σημαινει ερχεται........

καλημέρα. είσαι καλά?ελπίζω να μην σου έρθει. Αλλά και αν έρθει :mad: μην πτοηθείς. Την επόμενη φορά. περιμένω νέα σου


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι αναστασια μου!!δηλαδη ειναι πολυ ψυχοφθορα η αναμονη αλλα τι να κανεις?α εγω μπαινω συνηθως μετα τηδουλεια οταν ειμαι σπιτι το βραδυ.παντως πιστευω οτι θα μου ερθει κανονικα δυστυχως γιατι ηδη ποναω ελαφρως χαμηλα που σημαινει ερχεται........

κι εγω έτσι πόναγα pokoulini κι ήμουν έγκυος!!αφού νόμιζα οτι έρχεται κανονικά περίοδος!!και περίπου μέχρι και τον 3ο μήνα είχα κράμπες και συσπάσεις,επειδή μεγαλώνε η μήτρα γι'αυτό!!μην απογοητεύεσαι!!


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

αναστασια και ρινιω σας ευχαριστω μου δινεται κουραγιο,αν και δεν σας γνωριζω νιωθω οτι εδω μπορουμε να καταλαβουμε η μια την αλλη.εγω βασικα με κυκλο 25 -26 θα αδιαθετησω το αργοτερο 30/12 οποτε πολυ συντομα θα δουμε αν εχει γινει κατι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

τελικα αδιαθετησα σημερα!ενταξει στεναχωρεθηκα λιγο αλλα δεν το βαζω κατω,αλλωστε ειναι ο πρωτος μηνας που προσπαθησαμε και δεν ειναι ευκολο να γινει αμεσως!ας ελπισουμε οτι αυτο το μηνα θα ειναι καλυτερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...