Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2013


liana87

Recommended Posts

Και πάλι καλημέρα..... κορίτσια σήμερα το απόγευμα πάω στο γιατρό και έχω τρελό άγχος......

Μαράκι το είδα και εγώ ότι έχουμε ίδια ημερομηνία:) βέβαια ο γιατρός μου γέλασε όταν είδε την ημερομηνία, διακοπές βλέπεις!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και πάλι καλημέρα..... κορίτσια σήμερα το απόγευμα πάω στο γιατρό και έχω τρελό άγχος......

Μαράκι το είδα και εγώ ότι έχουμε ίδια ημερομηνία:) βέβαια ο γιατρός μου γέλασε όταν είδε την ημερομηνία, διακοπές βλέπεις!!!!!!

Τι καλά!! Θα δεις το σποράκι σου σήμερα..!!!! Εγώ μετράω ανάποδα τις μέρες μέχρι το επόμενο ραντεβού :(

Από Αθήνα είσαι?


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και απο εμένα χθες έμαθα ότι είμαι έγκυος και πήγα στον γιατρό και είμαι 5 εβδομάδων!πητ έχω 8 Σεπτέμβρη όμως λόγω προηγούμενης καισαρικης θα γεννησω γύρω στις 25 Αυγούστου

Καλώς μας ήρθες και με το καλό το μπεμπέ σου!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Εγω την παρασκευη παω ξανα για χοριακη και μετα θα κλεισουμε ραντεβου με τον γιατρο. Το μονο συμπτωμα που εχω ειναι τρελη υπνηλια.Αρρωστησε και ο μεγαλος και φοβαμαι μην κολλησω και εγω...

Alikys και εγω 10 σεπτεμβρη εχω υπολογισει ΠΗΤ.Θα δω τι θα πει και ο γιατρος βεβαια.Στο πρωτο παιδι εκανα καισαρικη τελευταια μερα.


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα περα ως περα!!

Να καλως ορισω τα κοριτσια nikx, anat, alikys !

Με το καλο τα μωρακια σας!!Να εχουμε ολες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Εμεις ειχαμε δευτερα γιατρο ναι, μετα βιας ακουσαμε καρδουλα, μολις 126 χτυπους αλλα το θετικο ειναι οτι ακουσαμε!!

Εκανα και καποιες εξετασεις προγεννητικου και βγενουν αυριο τα αποτελεσματα! Παρασκευη πρωι ραντεβο με τριτο γιατρο!!!

Αντε να καταληξω επιτελους γιατι αντι να χαρω με την εγυμοσυνη οπως περιμενα και θα θελα, εγω αγχωνομαι στο που θα καταληξω!!

Anat, να χεις υπεροχα νεα σου ευχομαι!Ακουσατε καρδουλα?

Μαρακι, ποτε εχεις εσυ ραντεβου παλι?

Εμενα βαση υπερυογραφηματος πρωτο γιατρου δειχνει 30 αυγουστου πητ! ενω βαση περιοδου 27! Ειδωμεν!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα μανουλες!!!!Απο ότι παρατήρησα σχεδόν όλες πάμε για το δεύτερο .Εμενα ο γιατρός μου είπε να ξανάπαω 25 του μήνα να ακούσουμε καρδούλα. Nikx και εγώ καισαρικη την τελευταια μέρα έκανα στον γιο μου.(07/04/10)Τώρα όμως επειδή είναι δευτερο δεν αφήνουν λέει να περάσει την 38 εβδομάδα!!!Απο τώρα σκέφτομαι την καισαρικη έχω να σας πω!Απο συμπτώματα έχω μια καουρες ,μια ναυτιες που δεν είχα στο πρώτο!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερούδια!!!!!!!

ε..... ναι λοιπόν χθες ακούσαμε καρδούλα!!! Κόντεψα να λιποθυμήσω!

Το σποράκι ήταν 2,5εκ και είχε 160 παλμούς:D

Μαράκι είμαι από Θεσ/νικη όμως εδώ και μερικούς μήνες έχω μετακομίσει στην Αθήνα, ο έρωτας βλέπεις!!!!

Κορίτσια είμαι η μόνη που είναι το πρώτο?????

Liana ευχαριστώ για τις ευχές σου αντε πηγαινε και στον τριτο γιατι πρέπει ο γιατρος να σου κανει κλικ!

και για μένα ήταν καινούργιος ο γιατρός μιας και η δική μου γυναικολόγος είναι στη θεσ/νικη!

Link to comment
Share on other sites

Anat συγχαρητηρια!!Δεν ειναι υπεροχος ηχος?!

Κοριτσια κι εγω καισαρικη το γιο μου..Το ψαχνω ομως για φυσιολογικα τωρα γι αυτο και οι τοσοι γιατροι...Για τις νεες κοπελες το λεω, μη με περασετε και για τρελη που δεν εχω κατασταλαξει ακομα! :tongue:

Εγω περα απο κατι αναγουλες, ιδιαιτερα αν μινω λιγο νηστικη κατα τα αλλα μια χαρα!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Και για να θυμομαστε την ΠΗΤ τις καθεμιας μας....

Μαράκι8 ΠΗΤ 15/08/2013

Anat ΠΗΤ 15/08/2013

Flosummer ΠΗΤ 18/08/2013

ΒΙΒΗ ΠΗΤ 18/08/2013

liana87 ΠΗΤ 27/08/2013

alikys ΠΗΤ 08/09/2013

nikx ΠΗΤ 10/09/2013

marykorinthos ΠΗΤ ???

Μαιρυ δεν ειδα καπου να αναφερεις την πητ σου!Αν θελεις μου το λες για να το συμπληρωσω!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!! Ανατ Λιανα τι καλα που ακούσατε καρδούλες!! Αχ τι γλυκός ήχος?!! Ρε κορίτσια γίνεται να καταλαβαίνω το μωρό από τώρα? Σήμερα στη σχολή καθώς έπλητα ένιωσα ενα φρρρρρρουτ κ μετά από λίγο το ίδιο.. Ανατ είμαστε και συμπατριώτισες κατά το ήμισυ!! Λιάνα να το ψάξεις όσο δεν πάει άλλο με το γιατρό! Αλήθεια αυτόν που σε ξεγέννησε στον Αντώνη δεν το σκέφτεσαι να ξαναπάς? Με το γιατρό μου θα μιλήσω στις 20 του μήνα για να κλείσουμε ραντεβού οπότε το υπολογίζω 21 με 22! και δεν περνάνε οι ρημάδες οι μέρες με τίποτα!! Αυτό με τις αναγούλες αν μείνω νηστική το παθαίνω από χθες κ εγώ αλλά από την άλλη δεν μου κάνει κ όρεξη να φάω κάτι...

Σας καληνυχτώ καθώς αύριο γενεθλιάζω κ έχω πρέτοιμασίες στο σπίτι! Φιλιά μανούλες!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρακι το επαθα κι εγω σημερα και νομιζα πως ειχα το κιν στην τσεπη! χαχαχαχαχ Μαλλον ειναι το εντερο μας και η λαχταρα μας φυσικα να νιωσουμε τη ζωουλα μεσα μας!

Εχεις γενεθλια σημερα?Να τα εκατοστησεις κοπελα μου!

Ο,τι επιθυμεις πραγματικα και με το καλο και το μωρακι σου! :)

Πηγα σημερα στον τριτο γιατρο και τελεσιδικο!

Αναλαμβανει να με ξεγεννησει φυσιολογικα και ηταν πολυ θετικος!

Θα περιμενουμε μεχρι και 41 εβδομαδα να ξεκινησει ο τοκετος απο μονος του και αν μεχρι τοτε δε δουμε τιποτα θα παμε με πολυ πολυ ηπια προκληση!Ορο ελεγχομενο καθως απαγορευεται η προκληση η κανονικη σε vbac! Ειμαι πολυ χαρουμενη!Επιτελους κατασταλαξα και θα χαρω την εγκυμοσυνη μου!:)

Α!Ακουσαμε και παλι την καρδουλα πιο καλα αυτη τη φορα με 140 παλμους :-D

Οι υπολοιπες μανουλες τι κανετε?Πως ειστε?Τα μωρακια σας?


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερούδια!!!!!!!

ε..... ναι λοιπόν χθες ακούσαμε καρδούλα!!! Κόντεψα να λιποθυμήσω!

Το σποράκι ήταν 2,5εκ και είχε 160 παλμούς:D

Μαράκι είμαι από Θεσ/νικη όμως εδώ και μερικούς μήνες έχω μετακομίσει στην Αθήνα, ο έρωτας βλέπεις!!!!

Κορίτσια είμαι η μόνη που είναι το πρώτο?????

Liana ευχαριστώ για τις ευχές σου αντε πηγαινε και στον τριτο γιατι πρέπει ο γιατρος να σου κανει κλικ!

και για μένα ήταν καινούργιος ο γιατρός μιας και η δική μου γυναικολόγος είναι στη θεσ/νικη!

γεια σου οχι δεν εισαι η μονη κ μενα το πρωτο μου ειναι


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ioannaki καλώς ήρθες στην παρέα μας....

Μαρακι υπομονή τουλάχιστον εσύ ξέρεις πως είναι να το νιώθεις, από το πρώτο. Σήμερα μιλούσα με μια φίλη που είναι στον 5ο και μου έλεγε ότι νιώθει σα να έχει ένα φίδι στην κοιλιά της όλη μέρα....χιχιχι

Α... Επίσης χρόνια πολλά για τα γενέθλια σου....

Liana bravo που βρηκες τελικά γιατρό!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...