Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Eρωτικες ταινιες και συζυγος Η γνωμη σας??


papagalaki26

Recommended Posts

Καλησπερα σας και καλως σας βρηκα ειμαι καιρο στο παρεντς προσφατα ανακαλυψα και το καφε εχω ενα θεμα που με προβληματιζει και θα θελα να μου πειτε την γνωμη σας!!

Ειμαι 26 ετων κ παντρεμενη 2 χρονια (συνολο4 μαζι) με τον αντρα μου αγαπιομαστε πολυ και ειμαστε πολυ καλα ειναι πολυ καλος συζυγος παντα διπλα μου και με αγαπαει παρα πολυ! εχουμε ενα κοριτσακι 8 μηνων και ειμαστε πολυ καλα!Ο αντρας μου δεν βγαινει ποτε μονος του γενικως δεν μου δινει δικαιωματα αν και του λεω συχνα να βγαινει αλλα δεν θελει θελει να πηγαινουμε παντου μαζι και σεξουαλικα ειμαστε αρκετα καλα μπορω να πω οχι οπως πριν την εγκυμοσυνη αλλα οκ το παλευουμε και φενεται και εκει ευχαριστημενο ολα αυτα σας τα λεω για να καταλαβετε την κατασταση και ερχομαστε στο φλεγον θεμα!!

Μπηκα πριν στο ιστορικο και υπηρχε ενα σαιτ απο γνωστη ελληνικη εταιρια παραγωγης ροζ ταινιων...:confused::rolleyes: και γενικως υπηρχαν σαιτ και ειδησεις του στυλ!Δειτε την ταδε τελειως γυμνη,οι β@@ρες της ταδε!Και πολλαααααα αλλα τετοια!

Εχω ξαναδει και μαλιστα εχουμε μαλωσει κιολας γιατι μου λεει πως απλα μπαινει απο περιεργια και πως δεν τρεχει κατι..και οταν αναφερω κατι τετοιο με αντιμετωπιζει και λεει πως ειμαι υπερβολικη:cry::evil:

Αυτες οι σελιδες εινια κυριως πρωινες ωρες που σηκωνεται να παει στην δουλεια οπως πινει τον καφε του:confused: αν ηταν τυχαιο και απο περιεργια θα υπηρχαν 1 φορα αντε το πολυ 2 και οχι τοσο συχνα..Υπαρχει προβλημα??

Δεν ξερω γιατι αλλα ναι με πειραζει... εσας δεν θα σας πειραζε??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα με πειραζε ναί... Δεν βρισκω κατι υπερβολικο στα οσα λές θα επανελθω να γραψω κανόνικα....


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου.. Ηρθέ πριν και του ειπα πώς τα εχω πεί πολλες φορές και πάλι βλέπω πως δεν σταματάει...ειχέ στεναχωρημένο υφος και μου ειπε ενταξει τι θελεις να σου πώ?απο περιεργεια τα κοιταω εκνευρίστηκα αρχισά να φώναζω να βριζώ γιατι δεν αντεχω!Δεν ξερω αν ειμαι υπερβολίκη ή οχι αλλα νιωθω πως με μειωνει κατα καποιον τρόπο πως ειναι σαν να μην με θέλει και να κοιταεί αυτες πχ!Λες και δεν τον κάλυπτω ετσι αισθανομαι..

Ειμαι υπερβολικη?δεν θα επρεπε να με πειραξει?μαλωσαμε πολυ ασχημα και αυτο γιατι εχει γινει και άλλες φορές οπως ειπα και αυτο με κενευρίζει περισσοτερο!

Θα ηθελα και αλλες γνωμες κοριτσια πειτε μου σας παρακαλω

Link to comment
Share on other sites

Eίσαι υπερβολική. Οι άντρες χαζεύουν σεξ και γυμνές, είναι απόλυτα φυσιολογικό εκτός αν παρατάει τη δουλειά του και κάνει αυτό όλη μέρα. Κάνει αυτό όλη μέρα? Φαντάζομαι πως όχι. Οπότε άστον να χαζέψει λίγο ό,τι θέλει, δεν σε απατάει ούτε μιλάει με κάποια άλλη, φωτογραφίες θα κοιτάζει στο διπλανό δωμάτιο, άντε και κανένα βιντεάκι και μετά θα ξαπλώσει στο κρεββάτι μαζί σου. Μην τον τρελλαίνεις χωρίς λόγο και μην τον κάνεις να σβήνει το ιστορικό του από τον υπολογιστή (γίνεται κι αυτό, ξέρεις) γιατί μετά δεν θα ξέρεις ούτε τι κοιτάζει.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω skybeam! Ναι οκ κοιταζει και ειναι αντρας μεχρι ενα σημειο το καταλαβαινω συνεχεια ομως??δεν μιλαω για ολη μερα αλλα μπορει να χαζεψει και καθε μερα πχ:confused::confused: Οσο για το ιστορικο εχει τυχει να το εχει σβησει αλλα εγω το επανεφερα οποτε απο τοτε αφου ξερει πως μπορω να δω οτι κανει δεν τα σβηνει ειχα να ψαξω καιρο ειναι η αληθεια και τι το ηθελα και το εκανα?:rolleyes:

Αφου το κανει αυτο δεν σημαινει ομως κατα καποιο τροπο πως ψαχνεται??δηλαδη σαν να μην τον καλυπτω? ειμαστε μονο 2 χρονια παντρεμενοι δηλαδη στα 40 τι θα κανει??να αυτα σκεφτομαι και στεναχωριεμαι ολη μερα:|

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και κάθε μέρα κοιτάζουν οι άντρες (κι ο δικός μου φόρα παρτίδα μπροστά μου και δεν του λέω τίποτα για να ξέρω τι κοιτάζει και να μην κρύβεται). Κι όποιος άντρας πει ότι δεν χαζεύει ποτέ σεξ στο ίντερνετ λέει ψέμματα. Και όχι, δεν ψάχνεται όταν κοιτάζει. Ψάχνεται όταν έχει δεύτερο προφίλ στο facebook που το κρατάει κρυφό, ψάχνεται όταν μπαίνει σε site γνωριμιών και κρατάει κρυφό το λογαριασμό του, ψάχνεται (ή έχει βρει) όταν έχει δεύτερη κάρτα sim για το κινητό του ή δεύτερο κινητό. Το να βλέπει ταινίες ή φωτό, ακόμη και κάθε μέρα δεν σημαίνει ότι ψάχνεται. Τζάμπα σκας!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Παπαγαλακι νομιζω οτι πρεπει να τονωσεις λιγο την αυτοπεποιηθηση γιατι εσυ η ιδια θα σπρωχνεις τον αντρα σου να τα χαζευει.......

Συμφωνω με οσα σου λεει η Skybeam γιατι κι εμενα ο αντρας μου βλεπει σχεδον καθημερινα φωτο και βιντεο, κι εγω τα ψαχνω στο ιστορικο αλλα μεχρι εκει.......

Οι παρατηρησεις μου στο θεμα ειναι οοι εξης:

1) Σε καθε σου μηνυμα γραφεις και τη φραση "εγω δεν το καλυπτω?" και σε μενα αυτο παιρναει σαν να ξερεις ηδη οτι δεν τον καλυπτεις γι'αυτο και επαναλαμβανεσαι ή μπορει να ξερεις οτι η σεξουαλικη σας ζωη δεν ειναι οπως νομιζεις οτι θα ηθελε αλλα δεν κανεις κατι και γι'αυτο....ισα ισα δημιουργεις εντασεις για τις φωτο και τα βιντεο........τονωσου λιγο, παρε τα πανω σου, οταν κοιμηθει το παιδι προσπαθησε να τον πλησιασεις ερωτικα κι ας εισαι κουρασμενη, κανε κατι που θα του τραβαει τη προσοχη.........σαν τα παιδια δες το.......αν θες να ξεκολλησουν απο κατι οσο τα φωναζεις τοσο κολλλανε, μολις τους τραβηξεις με κατι αλλο ελκυστικο τη προσοχη ξεκολλανε......

2)Οτι και να κανουμε απο την αλλη νομιζω οτι μεσα τους ειναι να χαζευουν φωτο και βιντεο με γυναικες, το λεω κομψα οσο μπορω, και μαλιστα εχω να σου πω οτι αν του ελεγες ελα να δουμε μαζι, θα ηταν το καλυτερο του..........δεν ειναι κατι ανωμαλο, ουτε η κοπελα στο βιντεο ειναι κατι που θελουν παραπανω απο εμας, απλα ειναι το δικο τους παιχνιδι μυαλου αν με καταλαβαινεις..........ισως να φτιαχνονται στην ιδεα και μονο οτι τα βλεπετε μαζι, δεν ξερω, σημασια εχει οτι θα ειναι δικος σου μετα...........και γενικα και μονος του οταν κοιταει σημασια εχει οτι ειναι ολοκληρωτικα δικος σου.........

3)Πιστευω οτι οποια μας και να πει οτι δεν εχει ψαξει κατι αντιστοιχο ειναι ψεμα..........ακομα και φωτογραφιες σιγουρα εχουμε ψαξει και βιντεακια σιγουρα εχουμε πολλες φορες δει απλα οχι ολοκληρα οπως οιαντρες μας.........γιατι λοιπον για μας ειναι αθωο και για εκεινους ενοχο?

4)Σταματα να ψαχνεις τον υπολογιστη.........κανεις κακο στον εαυτο σου.......αναλωνεσαι και χανεσαι ουσιαστικες στιγμες απο το παιδι σου και τον αντρα σου........αυτο θα σου γινει εμμονη και θα αρχισεις να ψαχνεις κι αλλα πραγματα κι ολο αυτο που θες να σταματησεις θα διογκωθει τελικα και θα εχεις προβλημα..........ψαξε να ασχοληθεις με κατι αλλο.......την ωρα που θα κατσεις για να ψαξεις τον η/υ καλυτερα κατσε και ετοιμασε για τον αντρα σου δειπνο ή ετοιμασου εσυ να σε βρει περιποιημενη........ξεκολλα απο τον η/υ

Συγνωμη αν ακουγομαι σκληρη και αυστηρη αλλα νομιζω οτι η πραγματικη βοηθεια ειναι να μη σου χαιδευουν παντα τα αυτια.......

Οπως και να εχει χαλαρωσε γιατι σε διακρινω να εισαι στη τσιτα και να δεις που ολα θα ερθουν οπως τα θες......μη πιεζεις τα πραγματα θα γυρισουν επανω σου.


UW0Gp2.png

wlX5p3.png

Link to comment
Share on other sites

κοιτα...

σκεψου πως οσο σου κρυβεται αυτος,αλλο τοσο του κρυβεσαι και εσυ οταν αυτοικανοποιεισαι;););). δεν ειναι καιρος να μιλησετε ανοιχτα επιτελους???? και εσυ να του δειξεις τι κανεις μονη σου (δεν ειναι περισσοτερο κακο να αυτοικανοποιειστε κρυφα ο ενας απο τον αλλον?), και αυτος τι κανει οταν δε τον βλεπεις!

πιστεψε με οι αντρες ειναι απλα οντα. αν σε εμπιστευτει στο θεμα των φαντασιωσεων, τοτε δε θα κρυβεται, θα μπαινει μπροστα σου σε πονηρες σελιδες και ισως σου ανοιχτει σε θεματα που ντρεπεσαι να τον ρωτησεις αποτι καταλαβαμε,γιατι υπαρχουν..ε?δεν υπαρχουν?αλλιως δε θαχες αγωνια!

πιστεψε με! οσο θεωρεις τις τσοντες σημαντικο θεμα, τοσο θα γινεται σημαντικο και τοσο θα μεγαλωνει το χασμα αναμεσα σας οσο αφορα τις σεξουαλικες σας φαντασιωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα'λεγα να κάτσεις να δεις κι εσύ καμιά ερωτική ταινία μαζί του και να πάρετε καμιά ιδέα να ξυπνήσει λίγο η ερωτική σας ζωή. Κακό δεν είναι, και τα ζευγάρια βλέπουν τσόντες.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι, νομιζω οτι και οδικος μου μπηκε σε μια τετοια σελιδα απο το κινητο μου που ειναι τελευταιας τεχνολογιας , χωρις να σβησει το ιστορικο, περαν του οτι τα πηρα γιατι το κινητο το παιζει και ο μικρος, περαν τουτου ο λογαριασμος παει ακομα στο πατρικο μου, ηταν λεει δωρεαν λετε να φαινεται πουθενα στο λογαριασμο και να δει τιποτα ο πατερας μου και αρχισει τις ερωτησεις σε μενα;;;χαχα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα συμφωνησω με την Sky...

Εγω πχ οταν εβγαλε την νεα ταινια η Τζουλια...καθησα την βρηκα την κατεβασα κ την ειδα μαζι του...

Ειναι αντρες ειναι η φυση τους το ζηταει ο οργανισμος τους...Προτιμω μαζι του λοιπον...

Πολλες φορες βλεπω μαζι του τετοια βιντεακια...πολλες φορες το προκαλω εγω αυτο...πολλες φορες αγοραζω σεξυ εσωρουχα κ "στηνω" ωραιες καταστασεις κ τρελενεται...

Σε πληροφορώ οτι απο μονος του εχει κοψει να μπαινει πλεον...να υποθεσω οτι γουσταρει που το κανουμε μαζι?

Τωρα ειμαι εγκυος...λογω προβληματων δεν κανουμε καθολου σεξακι...απ την αρχη.... ΔΕΝ ξεχασα ΠΟΤΕ τον αντρα μου... εστω κ αν δεν μπορω να ικανοποιηθω εγω... Οι πειρασμοι ειναι πολλοί...τροποι υπαρχουν οπως ειπαν παρακατω...απ τη δουλεια του πχ εχει χρονο - τροπο αμα θελει να κανει τα χιλια δυο... Ε δεν θα του δώσω πάτημα να κανει οτιδηποτε εξαιτιας μου...

Προσωπική αποψη λεω απο εκει κ περα οπως νιωθει ο καθενας ...

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε παπαγαλάκι, νομίζω στεναχωριέσαι άδικα! Δεν έκανε και κάτι τραγικό ο άνθρωπος. Μην ξεχνάς, ότι τα πορνό βίντεο είναι μία συνήθεια των αγοριών από τα μαθητικά τους χρόνια! Και με τις φωνές και τους τσακωμούς, δεν θα τον κάνεις να το σταματήσει, αλλά μόνο να σε φοβάται! και πίστεψε με, δεν το θέλεις αυτό! Καλύτερα πορνό.. χίλιες φορές!!

Μάλλον θύμωσες τόσο γιατί έχεις ανασφάλεια, βασικά συμφωνώ με την dsdoraki.

Μήπως τώρα με το μωράκι σας, έχει κάνει καμπή η σεξουαλική σας ζωή? Γιατί είναι λογικό, με την κούραση και την νέα καθημερινότητα, οι επαφές σαν να έχουν "προσαρμοστεί"! Το καλύτερο που έχεις να κάνεις, είναι να είσαι πέρα από σύζυγος και μητέρα αλλά και η ερωτική σύντροφος του άντρα σου! Ακόμα, και να δεις ένα βίντεο μαζί του, δεν είναι κακό, ίσως σε βοηθήσει να καταλάβεις ότι δεν το κάνει γιατί ψάχνεται αλλά γιατί απλά θέλει να το δει. Αν ψαχνόταν σίγουρα δεν θα ψαχνόταν σε αυτά τα site, αλλά αλλού.

Να μην τσακώνεσαι με τον άντρα σου, μόνο κακό κάνεις. Δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας!

Vasiliki76 μου θυμίζεις εμένα! Αχ πόσο είχα γελάσει με το βιντεάκι της Τζούλιας! Το είχα κατεβάσει στη δουλειά, και τον πήρα τηλ. και τον ρώτησα "αγάπη μου τι ώρα θα έρθεις γιατί κατέβασα το βίντεο" Περιττό να σου πω, ότι ένιωσε μία περηφάνια που η γυναίκα του (δλδ εγώ) δεν είμαι σαν τις άλλες?

Και εγώ έγκυος με απαγορευτικό! Αλλά έχουμε αντιστρέψει ρόλους.. εγώ τον παρακαλάω να παρανομήσουμε και αυτός σκέφτεται την κόρη του! Αντρες..!

Link to comment
Share on other sites

roubi τον αντρα πρεπει να τον εχουμε χορτάτο τελος... οσες φιλες ξερω με προβληματα απιστιας - χωρισμού...εφταιγαν... εγιναν μητερες κ ξεχασαν να ειναι οι "γκομενες" στον αντρα τους ... Μεγαλα λογια δεν λεω αλλα δεν θελω να μου συμβει και προσπαθω γι αυτο... Ε τωρα αν συμβει ας μη το παρω γραμμη χαχαχαχα γιατι ξερει οτι ειμαι "γατα" κ θα το καταλαβω σχετικά γρηγορα κ ευκολα ... Του το εχω αποδειξει πολλες φορές και φυσικά αν κατι δω διαφορετικό απ το καθημερινο μας προγραμμα αμεσως το αναφερω-συζητάω... ;)

Μεχρι που του ανακαλυψα πριν καιρο οτι το αφεντικο του δεν του ειχε βαλει 30 ευρω υπερωριες...κ μου λεει μα καλα που το καταλαβες? εγω χαμπαρι δεν πηρα...κ του βγαζω το τεφτερι ... Οριστε του λεω... τοτε ηρθες ταδε ωρα τοτε ταδε ωρα ... Εμεινε καγκελο!!!

Link to comment
Share on other sites

με τον μπαρδόν αλλά πού νομίζεις οτι βρίσκουν όλα αυτά τα ωραία που κάνουν σε εμάς :oops:. Προσωπικά έχω πάρει χαμπάρι τέτοιου είδους σελίδες και βιντεάκια και σου πα μου πες.. δεν με ενόχλησε καθόλου αντιθέτως του κανα και καζούρα! Όσο μ' έχει εμένα στα ύψη (καταλαβαίνεις βεβαίως βεβαίως τί θέλω να πω) ας βλέπει όόόόόόόό,τι θέλει. Προσωπική του υπόθεση και δεν θα ανακατευτώ.


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

roubi τον αντρα πρεπει να τον εχουμε χορτάτο τελος... οσες φιλες ξερω με προβληματα απιστιας - χωρισμού...εφταιγαν... εγιναν μητερες κ ξεχασαν να ειναι οι "γκομενες" στον αντρα τους ... Μεγαλα λογια δεν λεω αλλα δεν θελω να μου συμβει και προσπαθω γι αυτο... Ε τωρα αν συμβει ας μη το παρω γραμμη χαχαχαχα γιατι ξερει οτι ειμαι "γατα" κ θα το καταλαβω σχετικά γρηγορα κ ευκολα ... Του το εχω αποδειξει πολλες φορές και φυσικά αν κατι δω διαφορετικό απ το καθημερινο μας προγραμμα αμεσως το αναφερω-συζητάω... ;)

Μεχρι που του ανακαλυψα πριν καιρο οτι το αφεντικο του δεν του ειχε βαλει 30 ευρω υπερωριες...κ μου λεει μα καλα που το καταλαβες? εγω χαμπαρι δεν πηρα...κ του βγαζω το τεφτερι ... Οριστε του λεω... τοτε ηρθες ταδε ωρα τοτε ταδε ωρα ... Εμεινε καγκελο!!!

βρε κοπελιά έχεις και τεφτέρι????????????????? :lol: έλα παναγία μου... δεν το πιστεύω :D:D:D


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...