Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts

μπουμπουκα εσυ?

οι υπολοιπες εγκυουλες?

Γεια σου Σμουτσακι μου, τι κανεις?? πως παει η δουλεια???

Η ζουζουνιτσα σας τι κανει???

Εγω ειμαι καλά, μου εμειναν 9 μέρες, πηγα ντοκτορ κι εκανα και κολπική, αλλα το μπεμπε ειναι ψηλά πολύ δεν εχει κατεβει καθολου παρα το καθημερινο μαραθωνιο περπατημα που εκανα ουτως η αλλως!

Οι εξετασεις μου ηταν μετριες - οι τρανσαμινασες ενα χαλι και σημερα περιμενω να παρω απογευμα αιματοκριτη και αιμοπεταλια που θελει να δει.

Ευτυχως η πιεση ειναι ντεμι αυτες τις μερες!

ma na mhn exei wi fi to iaso?? ελεος δλδ και εγω πως 8α επικοινωνω με τον κοσμο οεο??

Αυτο ειπα κι εγω...Ημαρτον!!! Τοοοοσα σκαμε πια!

Αχ κορίτσια έχω ανγχωθεί και εγώ αρκετά, μάλλον φθάνει η ώρα μου.

Η Μπουμπούκα που είναι?

Τσα!!!

Να μαιιιιιι!

Μην αγχωνεσαι κοριτσακι, ολα καλα θα ειναι! ΤΕΛΕΙΑ!

agapeς τι γινεται ολα τα μωρακια βιαζοντα να βγουν κι εμενα η τεμπελα την εχει καταβρει?γενναμεεεε λεμεεεεε χαχαχα..αχ παρασκευη θα δεινοπαθησωωωωω βλεπωωωω ουφ ουφ ουφ ανασες ανασες!

Βρε, θετικη ενεργεια, μια χαρα θα εισαι ΔΕΝ θα δεινοπαθησεις και θα παρεις αγκαλια το μπεμπε σου!!!!!:D:D

καλημερα κοριτσια

κι απο μενα

τι κανετε?

Καλως το κοριτσιιιιι!

γκελακο γειααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ουυυυυ ουυυ φυσαλιδονι! Μην αγχεσαι για το γαια ακουσα καλα λογια και αλλωστε θα πεσει τηλεφωνικη συνδιασκεψη!χοχοχοχο

γεια σας κοιλιτσες και απο μενα...τι μου κανετε??????????

Mara Μου με αγχωσες και μενα .....σε 3 βδομαδουλες.......ουφουφ!!!

αντε να τελειωνουμε...να σου πω και γω νιωθω συσπασουλες που και που και με πιανει ενα τρεμουλο αλλα επανερχομαι !!!

χθες πηγα λητω και πηρα πιτζαμοειδη και εσωρουχακια....πηρα και μια σατεν ...πιτζαμουλα με ρομπακι....σε ροζακι, δεν αντεξα που λεει και η fairy μας!!!

και ενα νυχτικουλι σαν φορεματακι ειναι βασικα!!!

τωρα απο παντοφλιτσα δεν ξερω τι να παρω......:roll:εχετε καμια ιδεα???

λετε η μπουμπουκα μας να γνωριστηκε με τον παιδαρο????που ειναι ???

Εδω ειμαι αν και ενημερωσε η φίλτατη Μαρα!χοχοχο! Θα ψαχνουμε η μια την αλλη τωρα, την ειχα παρει κι εγω το πρωι να δω τι ειπε ο δοχτορας!!!

Ροζ νυχτικακι κιουρια μου??

Εγω λεω το απογευμα να παω να παρω κανα φορεματακι τυπου θαλασσης μπας και χρειαστει να φορεσω την πρωτη μερα, δεν μπορω το νυχτικο ρε παιδια με την καμια - εκτος και αν ειναι απο αυτα τα σεξικα που δεν μπορω να τα βαλω στο Ιασω...χαχααααα


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ζωουλα,

Μου είπε οτι θα το πολεμήσουμε όσο πάει και αντεχω και φυσικα η κατασταση θα κριθεί επιτόπου και απο την κατασταση που θα ειμαι και εγω και το μωρό...

Αυτο μου φτανει...

Ειναι σημαντικο να μην διακινδυνευσουμε την υγεια μαμας και μωρού μονο και μονο γιατι μας εχει κολλησει να μην κανουμε καισαρικη!

Κι εγω ΔΕΝ θελω καθολου μα καθολου, αλλά αν συντρεχει λογος φυσικα και ειμαι ανοιχτη σε ολα τα ενδεχομενα...Αλιμονο!!!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

ζωουλα μην αγχωνεσαι...μια χαρα στα λεει η μπου...οτι κριθει εκεινη την στιγμη σωστο και αναγκαιο....

βρε σκεψου μονο πτι σε 3 μερες θα ακους ουααααααααααααααααααααααααα....:D:D:D:D:D:D:D

μπου και εγω αυριο θα κανω εξετασεις αιματος και ουρων...και θα παω πεμπτη παλι στο γιατρο....τωρα παμε καθε εβδομαδα....οι τρανσαμινασες φαινονται στην γενικη αιματος;;;


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια ξαναηρθα...πω..πω ειστε ολες ετοιμες για γεννα και με εχετε αγχωσει...

δεν θα προλαβαινω να στελνω τις ευχες μου...

προκαταβολικα ευχομαι σε ολες με το καλο να δεχτειτε τα μωρακια σας!!!!!!!!!!


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Φυσαλιδάκι, οχι δεν φαινονται στην γενικη αιματος ειναι ξεχωριστες

εμενα μου τις εδωσε γιατι ηθελε να τσεκαρει το συκωτι και τα υπατικα ανζυμα λογω της πιεσης που παρουσιασα...

Εγω εκανα sgot - sgpt και αλκαλικη φωσφαταση, αλλα φυσικα τις ζητησε ο γιατρος.

Στη γενικη αιματος βλεπεις λευκα - ερυθρα αιμοσφαιρια - αιματοκριτη και αιμοπεταλια!

Γεια σου Χαπάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

Εμενα αυτες τις μερες με εχουν κανει σουρωτηρι και υποψην τρεμω τις ενεσεις!!!!!

Αλλα ειλικρινα ας ειναι ολα καλα και ουτε που με νοιαζει για τις εξετασεις.

Χαπακι δεν ειναι κατι τρομερο η γλυκοζη ειναι μπλιααααααχ αλλα οκ.


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θενκς μπουμπουκι.....κατσε να δουμε και τις δικες μου εξετασεις αυριο.....

ξερετε απο ποτε εχω να κανω;;;;απο τον προγεννητικο....ναι ναι....καλα εκανα καμπυλη και 2 φορες εξεταση ουρων αλλα γενικη αιματος εχω να κανω απο τοτε....

χαπακι να σαι καλα κοριτσι μου και εσυ με το καλο οταν ερθει η ωρα σου!!!!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...