Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts

Γεια σου μπουμπου!!

Ναι με τον συζυξ θα πας εννοηται και εμεις μαζι πηγαμε!!!!

Θα κανεις μια λιστα αν δεν εχεις ηδη και χερακι χερακι θα πατε παρεουλα!!!!!

την εχω κανει ηδη τη λιστα και εχω βρει και μια απο ιντερνετ λιγο πιο αναλυτικη...το θεμα ειναι οτι θελω να παρω καποια πραγματακια απο jumbo και καποια αλλα απο το μαγαζι με τα βρεφικα...και με αγχωνει οτι δεν εχει και πολλες ωρες στη διαθεση του....τελος θα βρουμε τροπο....βεβαια την κουνια και καροτσι θα τα αφησω για αργοτερα....μαλλον για ιουλιο λεω...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλα ειμαι κοριτσακια μου κι εγω

η μικρη μου ειναι πολυ καλυτερα μετα απο 3 εβδομαδες μυξών που εκνεύριζε και την ιδια αλλα και εμενα, εσκασε και το πρωτο της δοντακι το σαββατο που μας περασε. στον παιδικο περναει πολυ καλα και της κανει πολυ καλο μου φαινεται, καθως βλεπω οτι μεσα σε ενα μηνα, το μωρο μου εχει γινει παιδακι σε πολλα πραγματα, απο κινηση, ύπνο, διατροφή, μεχρι συμπεριφορα και συννενόηση.

παντως γεννατε σε ωραια περιοδο. εσυ χαπι και εσυ μπαρμπη τι ΠΗΤ εχετε?


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

kalhmeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

μπου2 ετοιμασε μαλλι... γενναςσ καλο μου.. το πολυ μεχρι την κυριακη εχεις γεννησει....

γκελακο... ολα καλα 8α πανε.. ειναι ετοιμο το μωρο να κανει 8εαματικη εισοδο..εφαγε οσο εφαγε τωρα 8ελει να δει τη φατσα σου και να γελασει :P

με το καλο και οι δυο σας!


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Καλησπέρες...

Εριαντον μου, οι τρανσαμινασες μου ηταν όλες πολύ πολύ ανεβασμενες, χαλια οι τιμες σήμερα εκανα και γενικη αιματος και ευτυχως τα αιμοπεταλια ήταν καλά!

Η πίεση εχει ψιλοπεσει...

Παρολα αυτα ειμαι σε παρακολουθηση γενικώς!

Γ@@ω τις τρανσαμινασες μου μεσα μπουμπου...ετσι ηταν κι εμενα...κανε ελεγχο μεχρι τελικης πτωσης..

Το καλο ειναι οτι το σε οποιαδηποτε φαση το παιδι θα βγει πολυ καλα..να προσεχεις!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΣΗς ΓΑΜΩ ΤΗΣ ΑΛΒΟΥΜΙΝΕΣ ! ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΤΩΤΑΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΚΑΚΚΑΑΚΑΚΚΑΚΑΚΑΚΑΚΑΑΚ ΡΕ ΤΗΝ ΑΛΒΟΥΜΙΝΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!

Ασε γιατι εχω νευριασει...οι λεχωνες συνηθως εχουν μελαγχολια εεε???Εγω ειμαι μεσα στα νευρααα ομως,μιλαω και αποτομα στον αντρα μου χωρις να φταιει ο καψερος!!!!Κι ολα αυτα απο την κωλοκατασταση!!!!!!!!!!

ελεος..βλεπω να συμβαινουν παρομοια και στην μπουμπου και νευριαζω ακομη πιο πολυ

Και σου εχω κι ακομη καλυτερο:

ολοι το μακρυ και το κοντο τους...κατηγορουνε την μανα μου,τον αντρα μου και τον γιατρο οτι με βλεπανε και δεν το καταλαβανε...πως ρεεεεεεεεεε??????τι ειναι μεντιουμ????

αει σι@@@@ρ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Μπουμπούκα μου αντε ήρθε η ώρα.... Τι καλά που έχεις χρόνο και ν ετοιμαστείς... όλα σουπερ θα είναι!

Μαρσολαν πως είσαι? πως είναι μια εβδομάδα με το μωράκι σου? πες μας να ξέρουμε τι να περιμένουμε! πως σου φάνηκε η επιστροφή στο σπίτι που είσασταν μαζί με μια ψυχούλα ακόμα?


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...