Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

2o τρίμηνο και άγχος


Nefelh1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mara-76

    1673

  • _mpoumpou_

    1185

  • rosebaby

    1055

  • Nefelh1

    742

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ασε γιατι εχω νευριασει...οι λεχωνες συνηθως εχουν μελαγχολια εεε???Εγω ειμαι μεσα στα νευρααα ομως,μιλαω και αποτομα στον αντρα μου χωρις να φταιει ο καψερος!!!!Κι ολα αυτα απο την κωλοκατασταση!!!!!!!!!!

ελεος..βλεπω να συμβαινουν παρομοια και στην μπουμπου και νευριαζω ακομη πιο πολυ

Και σου εχω κι ακομη καλυτερο:

ολοι το μακρυ και το κοντο τους...κατηγορουνε την μανα μου,τον αντρα μου και τον γιατρο οτι με βλεπανε και δεν το καταλαβανε...πως ρεεεεεεεεεε??????τι ειναι μεντιουμ????

αει σι@@@@ρ!!!!!

NAI RE...ΕΙΧΕΣ ΜΙΑ ΤΑΜΠΕΛΑ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΣΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΑΜΗΜΕΝΕΣ ΑΛΒΟΥΜΙΝΕΣ..ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ.... ΧΕΣΤΗΚΕΣ..ΚΑΙ ΑΣΤΟΝ ΤΟΝ ΕΡΜΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Σ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ.. Ο,ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΕ ΠΑΕΙ


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Μπουμπούκα μου αντε ήρθε η ώρα.... Τι καλά που έχεις χρόνο και ν ετοιμαστείς... όλα σουπερ θα είναι!

Μαρσολαν πως είσαι? πως είναι μια εβδομάδα με το μωράκι σου? πες μας να ξέρουμε τι να περιμένουμε! πως σου φάνηκε η επιστροφή στο σπίτι που είσασταν μαζί με μια ψυχούλα ακόμα?

Μια εβδομαδα με το μωρακι μου?????Ειναι το κατι αλλο!!!Δεν μπορεις να φανταστεις,το μονο που δεν με κουραζει ειναι το παιδι μου..ειναι ησυχη,μονο οταν πειναει ψιλογκρινιαζει αλλα κι αυτο ειναι μελωδια!!Να περιμενετε την απολυτη ευτυχια,εγω η μεγαλυτερη υπναρου στον κοσμο και ξυπνω χωρις να παραπονιεμαι να την ταισω,να την φροντισω,περιμενα πως και πως να βγω απο το νοσοκομειο και να ειμαστε στον χωρο μας,να κινουματε ελευθερα και να απολαμβανουμε τις ωρες μας.

Ειναι απολαυση!!Αααα,και Μαρα...ειχα κι εγω τις ιδιες αμφιβολιες για το μητρικο ενστικτο...κατσε να την δεις

και θα σου πω εγω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω ουτε να φανταστω πως θα ειναι οταν ερθει το μωρακι στο σπιτι δηλαδη το σκεφτομαι αλλα νομιζω πως θα ειναι ακομη πιο τελειο!!!

Αχχχχχ αντε να περασει ο καιρος να την εχω αγκαλια μου ολη τη μερα!!!!!


line_line_typew6_beg_d_typew8_time_1210392000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

VqBap3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια έχει επικοινωνλησει καμιά σας με το Ιασώ για τις παρανομες χρεώσεις των βλαστοκυττάρων??? Θέλω να πάρω κάποια στιγμή για να δω αν συνεχίζουν να τα χρεώνουν!


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νεw μου οχι δεν εχω παρει για το συγκεκριμενο τηλ... νομιζω οτι 8α τους το πω εκεινη τη στιγμη.. οπως μου κατσει δηδλ....

barbie moy...8α δεισ 8α περασιε ο καιρος και δεν 8α το καταλαβεις καν


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλαν μια ανακοινωση ότι καλύπτονται νομικά για τη χρέωση και ζητούν να αρθει η απόφαση... Το περίμενα βέβαια σιγά μην το κατάπιναν αμάσητο αλλά είμαι περίεργη να δω τι γίνεται τώρα. Εννοείται βέβαια ότι δεκάρα δε θα δουν από μένα...


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

basika an δεισ την αποφαση του οικονομικων ΟΝΤΩΣ καλυπτεται το ΙΑΣΩ γιατι το οικονομικων δεν εκανε λογο για ΠΑΡΑΝΟΧΗ χρεωση αλλα για μη σωστη χρεωση που γινεται χωρίς να εχει ενημερωθει η πελατισα-λεχώνα.... αμα οτ διαβασεισ προσεκτικά 8α το δεις... ολα τακτοποιημενα τα εχουν υπουργειο-κλινικες...

απλα προκειμενου να γλιτωσουν τη φασαρία στο ιασω 8α κοψουν πιστωτικό.. ε εστω καβα για τπτ εξετασεις μετά.. ή για καμια αποτρίχωση! στο ιασω κάνουν και ΓΑΜΩ τις αποτριχώσεις σου λέω


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε!!!! Ε να μην πάω από πριν... να με ξεπουπουλιάσουν εκεί!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τι λέμε τώρα. Αχ πρέπει να κάνω ασκήσεις ηρεμίας και να βάλω μπροστά τον καλό μου γιατί δε μπορώ να κάνω εγώ τώρα καβγάδες! Ηρεμησες εσύ???


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια...τι κανετε??

Μπουμπουκα μας ...ετοιμαζεσαι???αντε κοντοζυγωνει??ε???σε προειδοποιησε κιολας το μπεμπε για να προλαβεις να ετοιμαστεις!!Μια χαρα!!

marsolan μου...χαλαλι οι ταλαιπωριες δηλ??δεν το συζητωωωω!!!

γεννησες χωρις επισκληριδιο???μπραβο κοριτσι μου....

fairy που εισαι να μας πεις τα δικα σου ΝΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:tongue:???

Εμεις την αλλη βδομαδουλα περιμενουμε τα πραγματακια μας να τα φερουν...για να αρχιζω να φτιαχνω και το δωματιακι του μπεμπε μου!!!

¨

εγω κοριτσια υποφερω απο τις βλαμμενες τις ¨αιμοραϊδε¨.ποναω και δεν μπορω ουτε να κατσω!τι κρυο νερο εβαλα τι βαζελινη τιποτα!!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

new Πιστωτικο τιμολογιο σου κοβουν οταν αναγνωριζουν οτι ουσιασιτκα οσυ χρωστανε λεφτα απο το τιμολογιο που σου εκοψαν... επειδη δεν μπορουν να ακυρωσουν τιμολογια κοβουν πιστωτικα τιμολογια και αρα εχεις ενα ποσο.. καβα...

ο ρε βανιλακι ταλαιπωρια!!!! και δεν ξερω τι να σε συμβουλευσω δεν ξερω τιποτα απο αιμοροιδεσ


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Ασε γιατι εχω νευριασει...οι λεχωνες συνηθως εχουν μελαγχολια εεε???Εγω ειμαι μεσα στα νευρααα ομως,μιλαω και αποτομα στον αντρα μου χωρις να φταιει ο καψερος!!!!Κι ολα αυτα απο την κωλοκατασταση!!!!!!!!!!

ελεος..βλεπω να συμβαινουν παρομοια και στην μπουμπου και νευριαζω ακομη πιο πολυ

Και σου εχω κι ακομη καλυτερο:

ολοι το μακρυ και το κοντο τους...κατηγορουνε την μανα μου,τον αντρα μου και τον γιατρο οτι με βλεπανε και δεν το καταλαβανε...πως ρεεεεεεεεεε??????τι ειναι μεντιουμ????

αει σι@@@@ρ!!!!!

αχ κοριτσακι μου μη νευριαζεις ,γιατι θα το μεταδιδεις και στο μωρακι σου αυτο....να μην σε νοιαζει τι λενε...εσυ τωρα πρεπει να εισαι σε παλαγει ευτυχιας...αυτα τα νευρα βεβαια τα προκαλουν το αποτομο καταβασμα τον ορμονων...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ουφ κοριτσακια μου επεστρεψα!!

Ναι χαπινες μου κανω ενεσουλες!

Μαρα μου θα γεννησω,γεννεσις!!!!!!!

κι εγω κανω ενεσουλες,αλλα ο γιατρος δεν μου εχει αναφερει για προκληση ή κατι τετοιο...η αληθεια ειναι βεβαια οτι δεν εχουμε μιλησει και ιδιαιτερα γαι το θεμα της γεννας...μου ειπε οτι μετα που θα μπω στον 7ο θα αρχισουμε να τα συζηταμε αυτα


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

χαπακι οντως ειναι νωρις ακομη μανα μου...φαντασου ουτε κ εγω εχω ξεκα8αρο πλανο γεννας...καταρχην παμε για φυσιολογικο και βλεποντασ και κανοντας... μην αγχωνεστε..ολα παιρνουν τον δρομο τους


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...