Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα! Καλή βδομάδα και ζεστή!!!!:tongue:

Η Λ. είναι με βήχα αλλά μάλλον είναι αλλεργικός, ο χάμπυ το σκ ήτανε τέζα με γρίπη μάλλον κι εγώ σταθερά με τις δουλειές μου και τα σχετικά!

Το Σάββατο έκανα μακαρόνια με κιμά, χθες πίτσα και για σήμερα κοκκινιστό με πιλαφι!

Ηθελα να ρωτήσω η εικόνα του μωρού στον υπέρυχο τον απλο που κάνουμε στο γιατρό είναι κοντά με την πραγματικότητα; Προχθές που την είδαμε και την βγάλαμε φώτο με τρέλανε. Εχει κάτι χειλάκια τέλεια.

Βρε τρελοκομείο!!!! Από τώρα είδες χειλάκια;;;;:P:p

Που να την δεις κι από κοντά δηλαδη.... τσιρικλαμπάμ θα πάθεις!!!;)

Με το καλό κάγκλυ!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Αφιερώστε 2-3 λεπτά και διαβάστε το ! Αξίζει...

http://www.madata.gr/epikairotita/social/224965.html

και να μην ξεχνάμε ότι δεν θα μείνουμε εδώ (στα εγκόσμια εννοώ) για πάντα εμείς ... ίσως οι πράξεις μας να μείνουν !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου

ΣΥνεχίζονται οι ωραίες μέρες. Τι καλά!!! Ενα άγχος για το χειμώνα το έχω. Να μην είναι πολύ βαρύς.

Φωτεινή να χαίρεσαι την κορούλα σου!!! Ωραία περάσατε. Ο μπαμπάς σας θα μείνει πολύ;

Ντίντι έχω ένα αγχος γιατί είχα μια παλλίνδρομη πριν 15 μήνες.

Ασχετο αλλά δεν έχω φάει ποτέ σαλάτα απο αυτες που περιγράφεις. Μόνο κλασσικές σαλάτες. Βάλε καμιά συνταγή. Να δοκιμάσω τουλάχιστον.

Μεταξία ναι έβαλα και πατάτα. Κάπου έχω δει ότι δεν βάζουν, αλλά μετά για μένα θα είναι παπουτσάκι σε άλλη μορφή.

Ελένη είδαμε αλήθεια χειλάκια. μην με προκαλείς θα βάλω φώτο. Περαστκά στον αντρούλη σου.

Φέφη περαστικά σας οικογενειακώς. Χάλια αυτό το συναχομπούκωμα.

Εβιρυ να έχετε μαζί σας κόκκινα ψιλα να δίνετε ρέστα. Ποτέ δεν θα τους χωνέψω αυτούς τους ανθρώπους.

Μαρία με το καλό το μωράκι σου. Κοντά είανι η 4 Οκτωμβρίου. Να πας να το δεις κατευθείαν.

Αυτή την εβδομάδα έχει ο αντρουλιός άδεια. Δν θα κάνουμε κάτι. Σήμερα τον έστειλα λαική και πήρε χάντρες τις οποίες και μαγείρεψα.

Φιλάκια κοριτσάκια


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα δικά μας νέα τωρα.

Η μικρη ηταν ξετρελαμενη που ηρθε ο μπαμπας της. Της άρεσε και το δωρο της (μια κουκλα που τραγουδα και χορευει). Της ειχαν στειλει δωρα και οι θειες και η νονά της οπότε καταλαβαινετε. Τελικά για γλυκο έφτιαξα καρυδοπιτα. Την Κυριακη το μεσημέρι φαγαμε έξω και χαλαρωσαμε.

Τωρα όσον αφορα αυτα που σας ελεγα: η μαμα μου εννοειται οτι μου εδειξε πως να μαγειρευω. Απλά εγω εχω άλλο στυλ απο αυτην. Εκεινη θελει το φαγητο να ειναι ετοιμο απο το πρωι (δηλ. 9 π.μ.) Εγω ειμαι πιο χαλαρη και τη νευριαζω. Όλοι παραδεχονται οτι ειναι καλη μαγειρισσα κι ετσι υπαρχει εμπιστοσυνη στο άτομό της. Ο μπαμπας μου ειναι αυτος που δημιουργει τα θεματα. Εκεινος δε δεχεται ευκολα να φαει απο άλλον. Να σας πω την αληθεια εγω το εχω συνηθισει τοσο που πλεον το αγνοω (αυτη τη φορα δεν μπορουσα να το αγνοησω γιατι μενουμε ολοι μαζι κι επρεπε να μη δημιουργηθουν θεματα). Ελπιζω να σας εδωσα να καταλαβετε την όλη εικονα.

να την χαιρεστε φωτεινη μου!!

εγω ημουν αυτη που ειπα για την γιορτη της πολυξενης τον ιανουαριο

την κουνιαδα μου λενε πολυξενη και γιορταζει τοτε..

οσο για τη μαγειρικη της μαμας και την δικη μου, σε πολλα την ρωταω πως τα φτιαχνει και σε αλλα κανω μονη μου τα κουμαντα μου:D

στη μαμα μου δεν αρεσει που βαζω πιπερια στην μακαροναδα μου

και στον μπαμπα μου δεν αρεσουν φαγητα με κρεμα γαλακτος

αλλα δεν με νοιαζει αφου εγω μαγειρευω για τον αντρουλη μου και εμενα που μας αρεσουν πολυ:D:D:D


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεερα!

Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω (μα καλά, πότε προλάβατε και είπατε τοοοσα πολλά?)

Ξεκινήσαμε παιδικό, να και κάτι τηλέφωνα και δουλεια κτλ κτλ, αύριο ελπίζω να αφιερωθώ στο θέμα!

καλο απόγευμαααα

Link to comment
Share on other sites

Σημερα τρωμε μακαροναδα,για τον Θησαυρο εχω βρασει μοσχαρι....οταν ξυπνησει θα τον ρωτησω με τι να το τελειωσω.

Και παλι καλημερα.

ο θησαυρος αποφασιζει με τι θα το φαει το μοσχαρακι του?

:D πλακα εχει ετσι οπως το λες! να εχει και αποψη:D:D:D


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλή αρχή καλλιοπάκι!

ντίντι μου καλά της έκανες της ντέρμπι!

κάγκλυ μου, απολαύστε ξεκούραση ανσάμπλ με τον αντρουλιό! τί ωραία που το λες!

Έλεν περαστικά!

κάντυ μου αθεράπευτα ρομαντικόπουλο! πάντα έτσι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ο θησαυρος αποφασιζει με τι θα το φαει το μοσχαρακι του?

:D πλακα εχει ετσι οπως το λες! να εχει και αποψη:D:D:D

Κι ομως!!!!!!!

Αλλιως θα εχουμε θεμα.(ειναι και τρομερα κακοφαγο παιδι.....)Ζητησε τραχανα κοκκινο...("ποπινο" για την ακριβεια....:lol:)εφαγε 2 κουταλες τραχανα και εφαγε με τα χερια,αρκετα μακαρονια με τυρι.....με εξεπληξε σημερα ο γιοκας μου!!!!!!!!!!

Καντυ

ελιωσα!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλλιοπάκι,

Καλή αρχή με τον παιδικό !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και χωρίς πολλές ιώσεις !

Όσο για την ανάρτηση... την είδα και σας σκέφτηκα ότι, να, θα ήθελα να το μοιραστώ με τις φίλες μου... αυτό το μάθημα ζωής από ένα νέο άνθρωπο που έφυγε νωρίς από κοντά μας.....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ομορφουλες!ειπα να πεταχθω(μην πειτε σαν τι χοχοχο) να πω ενα γεια!μου εχετε λειψει ειδικα η Εβιρι κ η Ζωπυρον που δεν εχουν φατσα μπουκ...ευτυχως με τις αλλες(ξερετε ποιες χιχιχι) τα λεμε κ εκει!

λοιπον ετσι για να με μεσα στο θεμα σημερα φαγαμε κριθαρακι κοκκινιστο με μπολικη παρμεζανα,απλο κ θεικο!!!!!!!!!!!φιλια σε ολες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Όσο για την ανάρτηση... την είδα και σας σκέφτηκα ότι, να, θα ήθελα να το μοιραστώ με τις φίλες μου... αυτό το μάθημα ζωής από ένα νέο άνθρωπο που έφυγε νωρίς από κοντά μας.....

Πηγα να κανω λαηκ!!!!

Φιλακια πολλα!!!!!!!

Και σε σενα Μαναστρουμφ...;)


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...