Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλήμερα κοριτσάκια μου.

Μαγειρεύω μία μερίδα φασόλια χάντρες μόνο για την κόρη μου. Εγώ θα φάω ψαράκι από την κατάψυξη που περίσσεψε από το Σάββατο (ελπίζω να τρώγεται) κι άντρας έξω.

Ειδαμε και το φυλο κι ετσι εμαθα οτι περιμενω αγορακι. Έτσι θα τα εχω ζευγαρακι.

Ααααα τι ωραία!!! Με το καλό να αποκτήσεις το καινούργιο μωράκι.

Επεσε η πεθερά μου, χτύπησε στο πρόσωπο,άνοιξε η μύτη της και τους είπα να πάνε στο νοσ/μειο.

Απαπαπα φοβερό και μόνο που το σκέφτομαι. Περαστικά της.

Εεεεε;;;;:shock::shock::shock::shock:

Τελικά οι γερμανοί είναι ή πολύ προχώ ή πολύ στα τέτοια τους(σορυ κιόλας)!!!!

Εγώ νομίζω ότι είναι και τα δύο. Τις προάλλες που σχόλασε νωρίτερα από το αναμενόμενο η κόρη μου, ζήτησε να με πάρει τηλέφωνο από το γραφείο της διευθύντριας, για να πάω να την πάρω. Όταν το άκουσε αυτή, ξαφνιάστηκε τόσο πολύ που θα έπαιρνα το παιδί από το σχολείο, που της λέει: "ακόμη έρχεται και σε παίρνει η μαμά σου σ' αυτήν την ηλικία;" Έτσι, αναγκάστηκε η κόρη μου να της πει, ότι θα πηγαίναμε απευθείας στο δάσκαλο μουσικής σε άλλη περιοχή κι έπρεπε να πάμε μαζί.

Για να καταλάβεις εδώ οι γονείς αφήνουν τα παιδιά τους από την Α' δημοτικού να πηγαινοέρχονται μόνα τους με τα τραμ και τα τρένα στο σχολείο, ακόμη κι όταν αυτό είναι σε μακρινή περιοχή. Την κόρη μου πέρσι την κορόιδευαν που τη συνοδεύαμε. Φέτος, άρχισε δειλά-δειλά να έρχεται μόνη της, αλλά εμένα η ψυχή μου το ξέρει.

να πάρουμε το πλυντήριο πιάτων

Καλορίζικο το καινούργιο πλυντήριο.

kalhmera!!!να εχετε ολες μια υπεροχη και μαγικη μερα!

Λατρεύω τις εικόνες που βάζεις.

Καλέ Εβίρι εδώ θα ασπρίσουν και τα δικά μου με αυτά που λες !!! Ντύσου σαν τον αστυνόμο Σαΐνη και πάρ' τα παιδιά από πίσω... σε απόσταση αφαλείας !!!

Αυτό ακριβώς σκέφτηκα κι εγώ, αλλά ο Έβιρος έχει αντίθετη γνώμη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλησπέρα κοριτσακια μου τθ κάνετε;;;εμείς εδω σχετικά ήσυχα...τα μεγάλα με έχουν ξεκανει ειδικά ο Α ήταν που ήταν έχει ξεφύγει τελείω...απο μικρός ήταν γκρινιαρης αν δεν περνούσε το δικό του χτυπούσαν κάτω είτε με το καλο τον παίρνω είτε με το άγριο αλλα τώρα έχει παράγινε το κακό.κλαίει για να φάει να καυουρησει να πιει νερό να κοιμηθεί..εκτός αυτού ξυπνάει το πρωί 7-7:30 βαριά και το μεσημέρι μόνο αν ουρλιαζω σαν υστερικη κοιμάται δεν εξρω τι να κάνω με έχει δυσκολέψει παρα πολυ...καλα λένε τα αγόρια ότι είναι δύσκολα...

Και για να μην χαμηλά απο το θέμα σήμερα έκανα μακαρόνια καροτο με καρμποναρα

μωρε αννουλα μηπως ειναι επειδη εχει ερθει και το μωρακι στο σπιτι και νομιζει οτι δεν του δινεις σημασια και τα κανει ολα αυτα για να αποσπασει την προσοχη σου?

δεν εχω εμπειρια απο παιδια αλλα επειδη εχω γατο και ενημερωθηκα τι πρεπει να κανω για να μην αρχισει τις ζηλειες ο γατος με τον ερχομο του μωρου μου ειπαν ο,τι κανω να λεω στο γατο ελα να δεις που θα ταισουμε το μωρακι, ελα να δεις που θα κανουμε μπανιο το μωρακι

μηπως πρεπει να τον προσεγγισεις καπως ετσι?

αννια μου μην με βριζεις:oops::oops::oops: το ξερω οτι το παιδι δεν ειναι γατι αλλα μπορεις να του πεις και να σε βοηθαει

πχ να (και καλα) κανει την πλατουλα του μωρου με το σφουγγαρακι, να σου δινει τις πανες οταν την αλλαζεις να το χαιδευει οταν την θηλαζεις

ιδεες σου λεω .. ελπιζω να μην λεω βλακειες... εσυ με ηδη 2 παιδια θα ξερεις καλυτερα!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

ωχ:shock::shock::shock::shock: σου ευχομαι ολοψυχα να τις φαει και να του αρεσουν! (δυσκολο φαγητο να το φαω ...)523003mbhcg0uspj.gif523003mbhcg0uspj.gif

Μπα,του αρεσουν...οποτε δεν αγχωνομαι!!!!πολλες φορες μου ζηταει φακες.

Κι οπως μου ελεγε και εξακολουθει να μου λεει η μαμα μου...:"να τρως φακες...εχουν σιδηρο!!!!!!:tongue:"


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα μαγειροκοριτσα τι κανετε?

διαβασα τα μηνυματα σας με διαλειμματα λιγο το πρωι , λιγο τωρα με αποτελεσμα να μην θυμαμαι σχεδον τιποτα.

Αυτο που μου εμεινε ομως ειναι η μετακινηση απο τα πεμπτακια ασυνοδευτα ... με επιασε τρεμουλο με την ιδεα κ μονο!!!

Επισης να ευχηθω στην Φωτηνη με το καλο ο γιος κ περαστικα στην πεθερα της Ελενης 2008.

μαρια πολυ ωραιο το κατσικακι με τις πατατουλες! Αλλα κ η καρμποναρα που διαβασα δεν παει πισω αλλα εχω συζυγο κ γιο που δεν ειναι της κρεμας γαλακτος θελουν κοκκινη σαλτσα παραδοσιακα!!!

Αννια μου τα ιδια περναω κ εγω με τον μεγαλο. Ζηλεια ειναι για το μωρακι.Θελει λεπτο χειρισμο αλλα με τοσο κουραση κ αυπνια ερχονται στιγμες που κ η υπομονη εξαντληται.Εμενα μεχρι κ κακα πανω του ειχε κανει απο την ζηλειa του περσυ που γεννησα.

Επισης εκει που λες ενταξει το συνηθισε το μωρο αρχιζει παλι.εμας τωρα που αρχισε ο μικρος κ κινειται εβγαλε παλι παρα πολυ ζηλεια κ ειδικα οταν βλεπει παπουδιγιαγιαδες , εκει τρελαινεται!!!

Δωρακι κ εμεις ειχαμε ματσακι χτες το βραδυ λες να ειχε κανα αναδρομο Ερμη? ουφφφφ αυτη την γκρινια να μην ειχε κ δεν με ενοιαζε τιποτ αλλο!!

Για να μην ξεχνιομαστε για σημερα εφτιαξα για ολους μοσχαρακι σουπα με λαχανικα κ αστερακι κ εγινε λουκουμι!!

Παω να δουλεψω λιγο κ επανερχομαι

Link to comment
Share on other sites

Μπα,του αρεσουν...οποτε δεν αγχωνομαι!!!!πολλες φορες μου ζηταει φακες.

Κι οπως μου ελεγε και εξακολουθει να μου λεει η μαμα μου...:"να τρως φακες...εχουν σιδηρο!!!!!!:tongue:"

κοιτα τωρα τον χρειαζομαι τον σιδηρο οποτε οκ

αλλα πριν και να μου ελεγαν να τρως φακες εχουν σιδηρο θα τους απαντουσα προτιμω να φαω θαλασσινα να βρω κανενα μαργαριταρι!:rolleyes::cool:


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας έχω φρέσκα νέα. Έρχεται η κόρη μου το μεσημέρι και μου λέει, ότι αύριο θα τα πάνε πρώτη μέρα στο κολυμβητήριο για το μάθημα της κολύμβησης. Αυτό θα είναι ξεχωριστό κτίριο σε άλλη περιοχή και θα πρέπει να πάρουν το τραμ. Τους είπε η δασκάλα να είναι πολύ προσεκτικά όλα τα παιδιά με τη διαδρομή να την θυμηθούν καλά, γιατί στο επόμενο μάθημα θα πάνε μόνα τους (τα δύο τμήματα της Ε') χωρίς συνοδό. Δηλαδή, δύο τμήματα της Ε' θα ξεκινήσουν από το σχολείο και θα πάνε με συγκοινωνία στο κτίριο του κολυμβητηρίου χωρίς καμμία δασκάλα μαζί τους.

Κορίτσια εμένα τα μαλλιά μου θα ασπρίσουν και πάνω από τη βαφή.

.

μα ελεγα καπου κατι εχω χασει...(διαβαζα τα κοριτσια που τραβουσαν τα μαλλια τους)

μηνυση στο σχολειο εχετε σκεφτει να κανετε?:evil::evil::evil:

δηλαδη στην γερμανια τα παιδακια ειναι ωριμα απο το νηπιο να κυκλοφορουν μονα τους?:shock::shock::shock:

και τους τρελους-ψυχοπαθεις τους εχουν ολους κλεισμενους???:shock::shock::shock:


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας

οσο λεω οτ ιτελειωνω με τα διαφορα ολο κα ικατι βγαινει και ολο ειμαι στους δρομους και δεν προλαβαινω τιποτα και τρεχω συνεχεια....

σημερα θα φτιαξω αρακα με κοτοπουλο.

ελπιζω καποια στιγμη να προλαβω να μπω να τα διαβασω ολα


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν διάβασα όλες τις απαντήσεις,αυτο που με προβληματίζει με τον μικρό είναι ότι αυτά τα έκανε και πριν μείνω καν έγκυος..οπότε πιστεύω ότι δεν είναι η ζήλια το πρόβλημα..ντιντι προσπαθω όσο μπορώ να τον έχω να συμμετέχει και αυτός..χτες στις 3το βράδυ ουρλιαζε γιατί φοβόταν ένα καδρακι ζωγραφιά που έχουνε στο δωμάτιο..και έτσι ξυπνησανε και τα αλλα 2..με το καλο τον έπιασα και τον ρωτουσα τι έπαθε ν αυτός να ουρλιαζει..τώρα ήθελε τσίχλα και επειδή δεν του έδωσα άνοιξε τα σκουπίδια και πήρε Αυτή που πέταξε ο πατέρας του.


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν διάβασα όλες τις απαντήσεις,αυτο που με προβληματίζει με τον μικρό είναι ότι αυτά τα έκανε και πριν μείνω καν έγκυος..οπότε πιστεύω ότι δεν είναι η ζήλια το πρόβλημα..ντιντι προσπαθω όσο μπορώ να τον έχω να συμμετέχει και αυτός..χτες στις 3το βράδυ ουρλιαζε γιατί φοβόταν ένα καδρακι ζωγραφιά που έχουνε στο δωμάτιο..και έτσι ξυπνησανε και τα αλλα 2..με το καλο τον έπιασα και τον ρωτουσα τι έπαθε ν αυτός να ουρλιαζει..τώρα ήθελε τσίχλα και επειδή δεν του έδωσα άνοιξε τα σκουπίδια και πήρε Αυτή που πέταξε ο πατέρας του.

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ σορρυ αλλα μερικες φορες αυτες οι αντιδρασεις ειναι αστειες (οπως αυτο με την τσιχλα) βεβαια εσεις σαν γονεις δεν σας φαινονται τοσ αστειες υπομονη θα μεγαλωσει


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας

οσο λεω οτ ιτελειωνω με τα διαφορα ολο κα ικατι βγαινει και ολο ειμαι στους δρομους και δεν προλαβαινω τιποτα και τρεχω συνεχεια....

σημερα θα φτιαξω αρακα με κοτοπουλο.

ελπιζω καποια στιγμη να προλαβω να μπω να τα διαβασω ολα

ταζουλι λιγο νταουν σε διαβαζω...:confused:


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι ομως!!!!!!!

Αλλιως θα εχουμε θεμα.(ειναι και τρομερα κακοφαγο παιδι.....)Ζητησε τραχανα κοκκινο...("ποπινο" για την ακριβεια....:lol:)εφαγε 2 κουταλες τραχανα και εφαγε με τα χερια,αρκετα μακαρονια με τυρι.....με εξεπληξε σημερα ο γιοκας μου!!!!!!!!!!

πόπινο; αγαπούλη μου!:D τί είναι ο κόκκινος τραχανάς; δεν έχω φάει ποτέ.:confused:

καλά κάνει κ τρώει με τα χεράκια. αφού αντέχεις...

εγώ δεν την αφήνω...το ομολογώ. δεν αντέχω να καθαρίζω μετά.

καλησπερα ομορφουλες!ειπα να πεταχθω(μην πειτε σαν τι χοχοχο) να πω ενα γεια!μου εχετε λειψει ειδικα η Εβιρι κ η Ζωπυρον που δεν εχουν φατσα μπουκ...ευτυχως με τις αλλες(ξερετε ποιες χιχιχι) τα λεμε κ εκει!

λοιπον ετσι για να με μεσα στο θεμα σημερα φαγαμε κριθαρακι κοκκινιστο με μπολικη παρμεζανα,απλο κ θεικο!!!!!!!!!!!φιλια σε ολες!

σωστή! μάκια σου!

Καλησπέρα κοριτσακια μου τθ κάνετε;;;εμείς εδω σχετικά ήσυχα...τα μεγάλα με έχουν ξεκανει ειδικά ο Α ήταν που ήταν έχει ξεφύγει τελείω...απο μικρός ήταν γκρινιαρης αν δεν περνούσε το δικό του χτυπούσαν κάτω είτε με το καλο τον παίρνω είτε με το άγριο αλλα τώρα έχει παράγινε το κακό.κλαίει για να φάει να καυουρησει να πιει νερό να κοιμηθεί..εκτός αυτού ξυπνάει το πρωί 7-7:30 βαριά και το μεσημέρι μόνο αν ουρλιαζω σαν υστερικη κοιμάται δεν εξρω τι να κάνω με έχει δυσκολέψει παρα πολυ...καλα λένε τα αγόρια ότι είναι δύσκολα...

Και για να μην χαμηλά απο το θέμα σήμερα έκανα μακαρόνια καροτο με καρμποναρα

άξια μανούλα, καλή δύναμη!

Εβιρούλα μου, ούτε με σφαίρες δεν θα την άφηνα μόνη της, εδώ στην επαρχιακή πόλη, που είναι τίγκα στα εγκληματόμουτρα, χασισόμουτρα! όχι στο εξωτερικό σε μια μεγάλη πόλη! τί λες τώρα! δεν πα να με κορόιδευαν ή το παιδί! στα αρτίδια μου! το θέλω αρτιμελές!:cool:

Καλημέρα! Χτες εδω ειχε ενα καταπληκτικο φθινοπωρινο απόγευμα! Ήταν τελεια! Μας κάνει ωραιες μερες.

μωρέ κ εδώ ωραίο καιρό είχε, αλλά την αρπάξαμε οικογενειακώς λόγω υγρασίας κ εναλλαγής θερμοκρασίας πρωί-μεσημέρι-βράδυ! ασανσέρ!

Ευχαριστω και πάλι όλες για τις ευχες σας.

Ο μπαμπας μας εφυγε την Κυριακή το απόγευμα. Ειχε ερθει μονο για ΣΚ. Τωρα θα τα ξαναπουμε μεσα Οκτωβριου που θα ανεβω στην Αθηνα για τη Β' επιπεδου.

με το καλό το αγοράκι σας! όλα καλά θα είναι! τέλεια!

Φεφη μου περαστικά. Πως ειναι η Ρυπα σημερα;

Φιλιά

πήγαμε με τον φέφο παθολόγο. έχουμε ασθματική βρογχίτιδα κ οι δύο, εγώ πιο βαριά. μόνο που εγώ έχω κ ιγμορίτιδα! γεμίσαμε 2 σακκούλες φάρμακα!

για άλλες 8 μέρες εγώ αντιβίωση!!!

ο φέφος για 4!

το μικρό μας σήμερα μπουκωμένο, με μύξες, παρά τους ορούς κ το σημερινό βιμπροσίλ, κ με βήχα. την κρατάει σήμερα η πεθερά.

πήραμε παιδίατρο κ αρχίζουμε σιροπάκι για βήχα κ βιμπροσίλ πιο εντατικά. κ βλέπουμε ως την Παρασκευή.

έλεν μου, περαστικά βρε στην πεθερούλα!

τέλειος ο πιτόγυρος!

στα τέτοια τους είναι στην γερμανία. μην την ψάχνεις.

μαρία παπ...να μου κάνεις το τραπέζι σήμερα; προλαβαίνω να έρθω; αγαπημένο φαγητό!!!!!!!!!!

άννια με γειά το πλυντήριο. πώς την πάλευες ρε κορίτσι με τόσα άτομα;;;;;σου βγάζω το καπέλο κ τα μαλλιά μου!!!!!!!:shock::o:cool:

kalhmera!!!να εχετε ολες μια υπεροχη και μαγικη μερα!

σημερα τρωμε γεμιστα και λαχανοντολμαδες της πεθερας :D τα κανει ΤΕΛΕΙΑ!!!(και ντολμαδακια ειπε θα κανει αλλα εγω προτιμω λαχανοντολμαδες!)

θεά η πεθερά.

κ η δική μου έχει ταλέντο στους λαχανοντολμάδες! τους κάνει καλύτερους από όσους έχω δοκιμάσει. εγώ μια φορά το επιχείρησα κ τέλος.

μιαμ, ζήλεψα! θέλω κ εγώ!

Μια ηλιολουστη καλημερα απο μας.

Σημερα εχουμε καλοκαιρινη μερα..πολυ ζεστουλα!

Χθες το βραδυ ειχε ερθει ενα φιλικο μας ζευγαρι με το παιδακι του.

Παραγγειλαμε πιτσες..ηπιαμε και τα κρασακια μας και (το κυριοτερο) ο θησαυρος χορτασε παιχνιδι!!!!!:P

Κοιμηθηκε ομως πολυ αργα......στις 1και μιση :shock: για την ακριβεια!!!!!!

Τωρα φυσικα κοιμαται..και μαλλον θα κοιμαται σιγουρα καμμια ωρα ακομα....

Σημερα θα φαμε μακαρονια απο χθες.

μπράβο του που πέρασε ωραία ο αγαπούλης!

Εγώ πάλι θα σου πω το αντίθετο ότι τα κορίτσια είναι δύσκολα ΑΡΑ είναι στο παιδί τέλοοοος !!!! Τί να σου γράψω βρε Άννια μου ??? ώρες ώρες κοντεύω να πηδηχτώ από το παράθυρο με τα δυο όχι με τα τρία ... ακόμη δεν έχεις σαραντίσει με τις ορμόνες να χοροπηδάνε !!!!! ΚΟΥΡΑΓΙΟ !

Δεν ξέρω πώς παλεύεται αυτή η κατάσταση ...:|

εντιτ : (το έγραψα πριν από λίγα λεπτά σήμερα το πρωί δίπλα)

ααααα καλά ! Φέρ΄τη να κάνει παρέα με την δικιά μου...

χθες το βράδυ χτύπησα κόκκινα όμως... ως γνωστόν η Δευτέρα είναι από μόνη της "κουραστική" ημέρα... εμείς έτυχε να έχουμε και λογοθεραπεία και μάλιστα αργά... τέλος πάντων φτάνουμε σπίτι κατά τις 9.30 κουρασμένοι και οι τρεις μας...

και ξεκινάει non-stop μουρμούρα "Θέλω νερόοοοοοοοοοοοοο, έχω μύτσεεεεεεεεεεεεεεεεες" και δώσ' του να κλαίει (ο Σεμινόσαυρος)... κάθομαι κάτω της λέω "Ζήτησέ μου το όμορφα. ΧΩΡΙΣ να κλαις και να γκρινιάζεις" ...μμμμ ναι όσο περισσότερο της μίλαγα τόσο περισσότερο έκλαιγε :shock::shock::shock: ρε τί είν' τούτα λέμε ???? έφτασε στο σημείο 1ον)να κατουρηθεί πάνω της από τα νεύρα της 2ον) να κάνει εμετό από τον οδυρμό....

πιτζάμες δεν ήθελε να βάλει... χτυπιότανε... βασικά δεν ήθελε τίποτε... αφού είδα ότι δεν την πάλευα... της δήλωσα ότι μπορεί να κάτσει και να κλαίει όσες ώρες θέλει (δεν φώναξα, τόνο η φωνή δεν ανέβηκε εγώ μίλαγα εκείνη ούρλιαζε)... και πως εγώ πάω έξω στο μπαλκόνι...

ειλικρινά, εκείνη τη στιγμή (ποιά στιγμή θα μου πείτε βέβαια είχε περάσει μισή ώρα με όλο αυτό το σκηνικό) ήθελα να την πετάξω στον τοίχο γι' αυτό αποχώρησα από το σκηνικό....ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ... ευτυχώς ήρθε ο μπαμπάαααααας ... την πήρε αγκαλιά, την ρώταγε "γιατί μάλωσες με την μαμά?" και δεν του έλεγε... εμ χαζή είναι ? τί να του πει ?????? :?

στο τέλος τέλος ηρέμησε ήρθε μου ζήτησε συγγνώμη κάναμε αγκαλίτσα της εξήγησα ότι δεν γίνεται αυτό που θέλει να το ζητάει παντα με γκρίνια και με κλάμα -στην θεωρία συμφώνησε-

ΔΕΝ ΞΕΡΩ βρε κόρες... λες και περνάει από πάνω μου οδοστρωτήρας νιώθω κάτι τέτοιες ώρες...

Πείτε μου τί κάνω λάθος οεο ?

εμείς χθες δώσαμε σόου με τις φωνές! οπότε εσείς δεν κάνατε λάθος μανδάμ. εμείς κάναμε λάθος.

κ μετά που ησυχάσαμε ήρθε η ρύπα κ έλεγε στον φέφο "μη βάζεις τις φωνές!!!!!!τί φωνάζεις!!!!!!" με ύφος μελιστάλαχτο, αλλά επικριτικό κ με το ένα χέρι στη μέση κ το άλλο να αιωρείται σαν μοντέλο-παρουσιάστρια-ψυχολόγα!!!!!!!!!!:rolleyes::tongue::oops:

μας έβαλε τα γυαλιά το πουλί μου!!!!!!ρόμπα μην πω τ...!:P

ναι καθε χρονο το εχω αγχος τι χειμωνα θα εχουμε...

μισω το κρυο

κ εγώ!

να μην αγχωνεσαι κοριτσακι

ολόσωστη σε όσα έγραψες στην κάγκλυ μας!

να αποκτήσετε γερά μωράκια όλες οι εγκυούλες!

στο θεμα μου τωρα σαλατες:

ιδεες:

1. ξερα φρουτα (δαμασκηνα, βερικοκα)

2.ξερο συκο με ροκφορ και καρυδια

3. κοτοπουλο ψιχα, καλαμποκι, παρμεζανα

4. τσιγαρισμενο μπεικον, λιαστη ντοματα, παρμεζανα

5. ροδι ,κουκουναρι παρμεζανα

σαλτσες-σος

1. βαλσαμικο, ελαιολαδο,καστανη ζαχαρη ή μελι

2.βαλσαμικο , ελαιολαδο, ζαχαρη και μουσταρδα

3.ελαιολαδο, μουσταρδα, μαγιονεζα

πολύ ωραίες κ πρωτότυπες οι ιδέες σου! γιούπι!

τα γλυκά καλά τα έκανες!

Αγγελικούλα καλή σχολική χρονιά στον Χ!

καλημέρα όολη μέρα!!

κορίτσια ευχαριστώ για τις ευχές! συνεχίζουμε προσαρμογή, πάμε καλά. Σας φιλώ

μάκια!

α, και για να μην ξεχνιομαστε, χυλοπίτες σημερα με χοιρινό.

πώς το συνδυάζεις;

Καλημέρα φιλεναδούλες μου!

Θα στρώσει

Φιλάκια

καλημέρα όλη μέρα κ σε σένα αδερφούλα μου!

καλημέρα εβιρούλα!

καλημερα μαγειροκοριτσα τι κανετε?

χτες το βραδυ λες να ειχε κανα αναδρομο Ερμη? ουφφφφ αυτη την γκρινια να μην ειχε κ δεν με ενοιαζε τιποτ αλλο!!

Για να μην ξεχνιομαστε για σημερα εφτιαξα για ολους μοσχαρακι σουπα με λαχανικα κ αστερακι κ εγινε λουκουμι!!

Παω να δουλεψω λιγο κ επανερχομαι

έτσι εξηγείται κ ο δικός μου καβγάς με τον φέφο. για το πώς να εκδηλώνουμε το άγχος μας για την υγεία του παιδιού! είμαστε πολύ σοβαρά γιατρέ μου!!!!!!!!:rolleyes:

κοιτα τωρα τον χρειαζομαι τον σιδηρο οποτε οκ

αλλα πριν και να μου ελεγαν να τρως φακες εχουν σιδηρο θα τους απαντουσα προτιμω να φαω θαλασσινα να βρω κανενα μαργαριταρι!:rolleyes::cool:

είσαι δικιά μου εσύ. τέΛΛΛΛΛοΣΣΣΣΣΣΣ!

και τους τρελους-ψυχοπαθεις τους εχουν ολους κλεισμενους???:shock::shock::shock:

αυτό ξαναπές το!!!!!!

καλο μεσημέρι.

σήμερα τρώω σαντουιτσάκι κ κρουασάν μερέντας! γιούπι!

το απόγευμα θα μου φέρει η μανούλα μου γιουβαρλάκια με σάλτσα ντομάτας!

θα παλουκωθώ να συνέλθω, γιατί δεν έχω επιλογη για τίποτα άλλο.

κουδουνίζω, δεν παίρνω ανάσα!

αυτάααααααα! φιλούρες!

γειά σου ταζούλα!

άννια κ η ρύπα μπορεί να φοβηθεί κάτι το βράδυ έτσι στα ξεκούδουνα! θέλει ασφάλεια κ αγκαλιά! του λείπεις!

για την τσίχλα...ασχολίαστο!

Link to comment
Share on other sites

οχι ντιντι μου... καλα ειμαι... αλλα για καποιο λογο εχω χασειτην μπαλα με το προγραμμα μου κι εχω αποσυντονιστει....

ετσι ειναι οι ταυροι... αμα τους χαλασεις την ρεγουλα, κατι παθαινουν :tongue::tongue:


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...