Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

2 hours ago, Nina-Tom είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Χτες έκανα μπριαμ με χειμωνιάτικα λαχανικά στου φούρνο, με μπεσαμέλ από πάνω. Είδα στην τηλεόραση πατατοκεφτέδες και τους λιμπίστικα, οπότε τους έκανα και εγώ, γεμιστούς με τυράκι... έβαλα και κολοκύθα μέσα. Σήμερα φακές και έφτιαξα την σοκολατόπιτα της Εβίρι... με έχει πιάσει μία λιγούρα για σοκολάτα τις τελευταίες μέρες και οι απλές σοκολάτες δεν μου ικανοποιούν τον ουρανίσκο... οπότε προχώρησα σε πιο δραστικά μέτρα και δεν το μετάνιωσα... έγινε καταπληκτική!

Ιωάννα μου πρέπει να το παλέψεις... είσαι δυνατή και έχεις ένα επιπλέον σοβαρό λό,γο να στέκεσαι έτσι: τον μικρό σου, που σε θέλει δίπλα του, όσο πιο καλά μπορείς! Δεν πειράζει για τις φωτογραφίες... είναι το λιγότερο... όταν μπορέσεις, θα τις στείλεις. κοίτα εσύ να είσαι καλά!

Καλώς ήρθες στην παρέα! Πώς τα πας με το μαγείρεμα; σου αρέσει ή αναγκαστικά το κάνεις;

Βρε Φωτεινή μου, δε σε πάει καθόλου... αλλά πάλι, και ποιος δεν έχει αρρωστήσει φέτος; πώς είσαστε σήμερα;

 

Φιλιά στις υπόλοιπες! Και χρόνια πολλά σε όσους είχαν εορτάζοντες αυτές τις μέρες... εμένα γιόρταζε ο μπαμπάς και ο ανιψιός χτες.

Stis 17 giortaze o mikros mou :D

3 hours ago, Nina-Tom είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Χτες έκανα μπριαμ με χειμωνιάτικα λαχανικά στου φούρνο, με μπεσαμέλ από πάνω. Είδα στην τηλεόραση πατατοκεφτέδες και τους λιμπίστικα, οπότε τους έκανα και εγώ, γεμιστούς με τυράκι... έβαλα και κολοκύθα μέσα. Σήμερα φακές και έφτιαξα την σοκολατόπιτα της Εβίρι... με έχει πιάσει μία λιγούρα για σοκολάτα τις τελευταίες μέρες και οι απλές σοκολάτες δεν μου ικανοποιούν τον ουρανίσκο... οπότε προχώρησα σε πιο δραστικά μέτρα και δεν το μετάνιωσα... έγινε καταπληκτική!

Ιωάννα μου πρέπει να το παλέψεις... είσαι δυνατή και έχεις ένα επιπλέον σοβαρό λό,γο να στέκεσαι έτσι: τον μικρό σου, που σε θέλει δίπλα του, όσο πιο καλά μπορείς! Δεν πειράζει για τις φωτογραφίες... είναι το λιγότερο... όταν μπορέσεις, θα τις στείλεις. κοίτα εσύ να είσαι καλά!

Καλώς ήρθες στην παρέα! Πώς τα πας με το μαγείρεμα; σου αρέσει ή αναγκαστικά το κάνεις;

Βρε Φωτεινή μου, δε σε πάει καθόλου... αλλά πάλι, και ποιος δεν έχει αρρωστήσει φέτος; πώς είσαστε σήμερα;

 

Φιλιά στις υπόλοιπες! Και χρόνια πολλά σε όσους είχαν εορτάζοντες αυτές τις μέρες... εμένα γιόρταζε ο μπαμπάς και ο ανιψιός χτες.

Kalispera glikia mou! Mou aresei na mageirevw :) alla pio polu mou aresei na ftiaxnw glika ;)


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλησπέρα σας! Μπήκα να διαβάσω πρώτη φορα αυτό το τόπικ και μου ανοίξατε την όρεξη!!! Μου αρεσει κ εμένα πολυ να μαγειρεύω,όμως εχω πολύ δρόμο μπροστα μου στο να θυμίζουν  τα μαμαδίστικα φαγητά που τόσο λαχταρώ κ πολλές φορές κανω κ παταγώδεις αποτυχίες.Μου αρεσει να μαθαινω κ να συμβουλευομαι γιατι ειμαι στην αρχη ακομα! Εχω αδυναμία στις σπιτικές πίτες παντώς είδους,κ θελω να κανω κιμαδοπιτα ή κοτοπιτα το σαββατοκύριακο (συνηθως κανω σπανακοπιτες-τυροπιτες,πρωτη φορα θα επιχειρήσω πιτα με κρεατικό).Σήμερα εφτιαξα φασολαδα, τηγανισα ενα κολοκυθακι με κουρκουτι μπυρας γιατι το γκαστρώθηκα,Ειχαν μεινει και κατι πιροσκι που εφτιαξα προχθες με πατατα κ λουκανικο. Είμαι 28 χρονών ,μενω στην κύπρο,παντρεμένη και εγκυος με διδυμάκια, οποτε καταλαβαινετε πως αυτη την περιοδο εγω+φαγητο =love for ever! Θα χαρω να μπω στην παρεα σας. Συμβουλες βοήθειας για κιμαδοπιτα ή κοτοπιτα καλοδεχούμενες!!!


FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Karmaki είπε:

Καλησπέρα σας! Μπήκα να διαβάσω πρώτη φορα αυτό το τόπικ και μου ανοίξατε την όρεξη!!! Μου αρεσει κ εμένα πολυ να μαγειρεύω,όμως εχω πολύ δρόμο μπροστα μου στο να θυμίζουν  τα μαμαδίστικα φαγητά που τόσο λαχταρώ κ πολλές φορές κανω κ παταγώδεις αποτυχίες.Μου αρεσει να μαθαινω κ να συμβουλευομαι γιατι ειμαι στην αρχη ακομα! Εχω αδυναμία στις σπιτικές πίτες παντώς είδους,κ θελω να κανω κιμαδοπιτα ή κοτοπιτα το σαββατοκύριακο (συνηθως κανω σπανακοπιτες-τυροπιτες,πρωτη φορα θα επιχειρήσω πιτα με κρεατικό).Σήμερα εφτιαξα φασολαδα, τηγανισα ενα κολοκυθακι με κουρκουτι μπυρας γιατι το γκαστρώθηκα,Ειχαν μεινει και κατι πιροσκι που εφτιαξα προχθες με πατατα κ λουκανικο. Είμαι 28 χρονών ,μενω στην κύπρο,παντρεμένη και εγκυος με διδυμάκια, οποτε καταλαβαινετε πως αυτη την περιοδο εγω+φαγητο =love for ever! Θα χαρω να μπω στην παρεα σας. Συμβουλες βοήθειας για κιμαδοπιτα ή κοτοπιτα καλοδεχούμενες!!!

Kalws tin :)

Karmaki me to kalo na dexteis ta mwrakia sou! Poso minwn eisai?

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι στην μαγειροπαρέα!

Μακαρονάδα ορφανή έχει σήμερα το μενού μας. 

Σήμερα κόβουμε στην δουλειά και την πίτα μας. Το απόγευμα θα πάμε με τον μικρό στην οδοντίατρο που έπρεπε να έχουμε πάει πριν καιρό αλλά με τις ιώσεις και τα σχολεία το είχα αμελήσει. ¨Ομως τον τσιγκλάει ένα δόντι τον μικρό  μου και θα πάμε να τον δει και να βάλουμε και πρόγραμμα για καθαρισμούς και ότι άλλο προκύψει.

Μαριούλα καλώς ήρθες στην παρεούλα μας! Να σου ζήσει το νινάκι σου! Μόνο αν θες γράφε στα ελληνικά καθώς τα greekglish δεν διαβάζονται εύκολα.

Νινάκι τις είδα τις δημιουργίες σου στο face χτες. Λαχταριστές όλες!

Παρεάκι αν δεν ξαναμπώ σας εύχομαι καλό Σαββατοκύριακο!

Καρμάκι καλώς ήρθες κι εσύ! Δεν είχα δει τα μηνύματά σου :oops:

Καταρχήν με το καλό να έρθουν τα διδυμάκια στην ζωή σας! Σε καταλαβαίνα απόλυτα για την σχέση σου με το φαγητό αυτήν την περίοδο! Κιμαδόπιτα αλλά και κοτόπιτα έχω να κάνω πολύυυυυυ καιρό. Θα κοιτάξω σπίτι τι συνταγές έχω και από που τις βρήκα και θα σου πω αν είναι.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας καλως ηρθατε κοριτσια...karmaki με το καλο τα μωρακια σου..marioula να χαιρεσαι το παιδακι σου...

Μαγειρικα τωρα την τριτη εφτιαξα πεννες με σουτζουκακια φαγαμε κ την πεμπτη,την τεταρτη φακες κ σημερα γιγαντες...προχτες εφτιαξα σουφλε σοκολατας το φαγαμε σε μια μερα..ο αντρας μου πιο πολυ βεβαια χαχα

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Karmaki είπε:

Ευχαριστώ Μαριουλα !Διανύω τον τρίτο μήνα, είμαι στην αρχή:):)

Teleia me to kalo! :)

6 hours ago, ΑΓΓΕΛΙΚΗ2 είπε:

Καλό μεσημέρι στην μαγειροπαρέα!

Μακαρονάδα ορφανή έχει σήμερα το μενού μας. 

Σήμερα κόβουμε στην δουλειά και την πίτα μας. Το απόγευμα θα πάμε με τον μικρό στην οδοντίατρο που έπρεπε να έχουμε πάει πριν καιρό αλλά με τις ιώσεις και τα σχολεία το είχα αμελήσει. ¨Ομως τον τσιγκλάει ένα δόντι τον μικρό  μου και θα πάμε να τον δει και να βάλουμε και πρόγραμμα για καθαρισμούς και ότι άλλο προκύψει.

Μαριούλα καλώς ήρθες στην παρεούλα μας! Να σου ζήσει το νινάκι σου! Μόνο αν θες γράφε στα ελληνικά καθώς τα greekglish δεν διαβάζονται εύκολα.

Νινάκι τις είδα τις δημιουργίες σου στο face χτες. Λαχταριστές όλες!

Παρεάκι αν δεν ξαναμπώ σας εύχομαι καλό Σαββατοκύριακο!

Καρμάκι καλώς ήρθες κι εσύ! Δεν είχα δει τα μηνύματά σου :oops:

Καταρχήν με το καλό να έρθουν τα διδυμάκια στην ζωή σας! Σε καταλαβαίνα απόλυτα για την σχέση σου με το φαγητό αυτήν την περίοδο! Κιμαδόπιτα αλλά και κοτόπιτα έχω να κάνω πολύυυυυυ καιρό. Θα κοιτάξω σπίτι τι συνταγές έχω και από που τις βρήκα και θα σου πω αν είναι.

Τωρα το διαβασα αγγελικη μου :) θα γραφω ελληνικα απο εδω και στο εξης ;) πηγατε οδοντιατρο τελικα? Ολα καλα?

3 hours ago, Liana1984 είπε:

Γεια σας καλως ηρθατε κοριτσια...karmaki με το καλο τα μωρακια σου..marioula να χαιρεσαι το παιδακι σου...

Μαγειρικα τωρα την τριτη εφτιαξα πεννες με σουτζουκακια φαγαμε κ την πεμπτη,την τεταρτη φακες κ σημερα γιγαντες...προχτες εφτιαξα σουφλε σοκολατας το φαγαμε σε μια μερα..ο αντρας μου πιο πολυ βεβαια χαχα

Καλως σας βρηκα! :) το σουφλε σοκολατας κ εγω το αγαπω πολυ! Για πες το κανεις σε ταψι η σε φορμουλες?

Καλησπερα κοριτσια! Εγω σημερα εκανα ψαροσουπα... Μολις εβγαλα κοτοπουλο απο την καταψηξη για να ξεπαγωσει ως αυριο αλλα ακομα δεν εχω αποφασισει τι να μαγειρεψω.... :/ για πειτε καμια ιδεα..


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Marioula το σουφλε το κανω σε ατομικα φορμακια ειναι ευκολη κ γρήγορη συνταγη..

Μμμ για κοτόπουλο που είπες πολλες ιδεες...οπως με μουστάρδα πιπεριές ρυζακι.η πουρε, κοκκινιστο με κριθαρακι..στο φουρνο με πατατουλες λεμονατο..εγω κανω στη χυτρα λεμονατο και με το.ζουμακι βραζω πατατουλες(μμμ καιρο εχω να το φτιαξω)

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Liana1984 είπε:

Marioula το σουφλε το κανω σε ατομικα φορμακια ειναι ευκολη κ γρήγορη συνταγη..

Μμμ για κοτόπουλο που είπες πολλες ιδεες...οπως με μουστάρδα πιπεριές ρυζακι.η πουρε, κοκκινιστο με κριθαρακι..στο φουρνο με πατατουλες λεμονατο..εγω κανω στη χυτρα λεμονατο και με το.ζουμακι βραζω πατατουλες(μμμ καιρο εχω να το φτιαξω)

Λιανα κ εγω το σουφλε σε ατομικες φορμουλες το κανω κ βγαινει καταπληκτικο! :) τελικα το κοτοπουλο το εκανα κοκκινιστο με πατατουλες.. Το λεμονατο στη χυτρα το εκανα την προηγουμενη εβδομαδα πως το κανεις εσυ?

Εφτιαξα και ενα κεικ μπανανα επισης εβρασα πατατες κ κολοκυθι να συμπληρωσω κρεμμυδακι λεμονι αλατακι και λιγο λαδακι για σαλατα να την φαω το βραδυ (θελω να τρωω πιο ελαφρια)

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια...μπριζολες με πατατες το μενου κ ενα κεικ κακαο...αφου μου το ζητησε η μικρη...

Μαριουλα κ εσυ κεικ σημερα;ωραιο το κεικ μπανανα...το κοτοπουλο το βαζω στη χυτρα με κρεμμυδακι ανηθο πιπερια κ ο τι αλλο θες.και λεμονακι μπολικο..το βραζω κ μετα αφου ειναι ετοιμο το αφηνω να σωθει να γινει σαλτσα..μεσα σ αυτο το ζουμακι πολλες φορες βραζω ρυζι η πατατες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα. Πως τα περνατε;

Καλωσορισατε τα νεα κοριτσια! Να μας γραφετε τις συνταγουλες σας. Μαριουλα να σου ζησει το παιδακι σου και Καρμακι με το καλο να ερθουν τα διδυμακια σου!

Λιανα πως τα πατε με την κακοκαιρια; 

Αγγελικη πως τα πηγατε με τον μικρο;

Εγω χαθηκα λιγακι γιατι τελικα δεν γλιτωσε κανενας απο την γαστρεντεριτιδα. Στο θεμαμας τωρα: σημερα φτιαξαμε σαλατουλα με ψητα λουκανικα γι αυτους που δεν ειναι σε διαιτα και μακαρονια ολικης αλεσης σκετα για τους υπολοιπους. Εφτιαξα κι ενα ψωμι στη γαστρα και ξετρελαθηκαν ολοι και κυριως η κορη μου και καταλαβαινετε τι σημαινει αυτο. Εβρασα και μοσχαρι για να δωσω στον αντρα μου αλλα και ετοιμασα και μοσχαρι για γιουβετσι ωστε να υπαρχει ετοιμο στην καταψυξη.

Φιλια και καλο Σαββατοβραδο!


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

On 21/1/2017 at 4:41 ΜΜ, Liana1984 είπε:

Γεια σας κοριτσια...μπριζολες με πατατες το μενου κ ενα κεικ κακαο...αφου μου το ζητησε η μικρη...

Μαριουλα κ εσυ κεικ σημερα;ωραιο το κεικ μπανανα...το κοτοπουλο το βαζω στη χυτρα με κρεμμυδακι ανηθο πιπερια κ ο τι αλλο θες.και λεμονακι μπολικο..το βραζω κ μετα αφου ειναι ετοιμο το αφηνω να σωθει να γινει σαλτσα..μεσα σ αυτο το ζουμακι πολλες φορες βραζω ρυζι η πατατες

Liana πολυ ομορφη πρεπει να ναι κ η δικη σου συνταγη! Εγω τσιγαριζω το κατοπουλο με λιγο σκορδο (στις ασπρες σαλτσες προτιμω μονο σκορδο...το κρεμμυδι μαρεσει στις κοκκινες) ριχνω ρηγανι,αλατι,πιπερι κ συμπληρωνω νερο οταν μαγειρευτει το κοτοπουλο βαζω κ πατατες στο ζουμακι αφου μαγειρευτουν κ οι πατατουλες πιανω λιγο απο το ζουμι το βαζω στο μουλτι με μπολικο λεμονακι,δυο κουταλιες της σουπας μουσταρδα κ κια κουταλια αλευρι το σκαλιζω και μετα ριχνω το μειγμα στο φαγητο περνει ενα δυο βρασεις ακομα κ χυλωνει το ζουμακι κ γινεται τελειοοοο

22 hours ago, ΦΩΤΕΙΝΗ763 είπε:

Καλησπερα. Πως τα περνατε;

Καλωσορισατε τα νεα κοριτσια! Να μας γραφετε τις συνταγουλες σας. Μαριουλα να σου ζησει το παιδακι σου και Καρμακι με το καλο να ερθουν τα διδυμακια σου!

Λιανα πως τα πατε με την κακοκαιρια; 

Αγγελικη πως τα πηγατε με τον μικρο;

Εγω χαθηκα λιγακι γιατι τελικα δεν γλιτωσε κανενας απο την γαστρεντεριτιδα. Στο θεμαμας τωρα: σημερα φτιαξαμε σαλατουλα με ψητα λουκανικα γι αυτους που δεν ειναι σε διαιτα και μακαρονια ολικης αλεσης σκετα για τους υπολοιπους. Εφτιαξα κι ενα ψωμι στη γαστρα και ξετρελαθηκαν ολοι και κυριως η κορη μου και καταλαβαινετε τι σημαινει αυτο. Εβρασα και μοσχαρι για να δωσω στον αντρα μου αλλα και ετοιμασα και μοσχαρι για γιουβετσι ωστε να υπαρχει ετοιμο στην καταψυξη.

Φιλια και καλο Σαββατοβραδο!

Καλως σας βρηκα :) περαστικα σε ολους σας φωτεινη μου!!


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μακαρονια με κιμα σημερα το αγαπημενο της μικρης μου..

Μαριουλα εμενα μ αρεσει πολυ η μουστάρδα στα φαγητα βαζω κ εγω στο κοτοπουλο στο χοιρινο...εμενα μ.αρέσουν κ τα πικαντικα αλλα ο.αντρας μου δεν τα τρωει αρα δεν φτιαχνω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και σας ευχαριστώ από καρδιάς για το θερμό καλωσόρισμα :) και ελπίζω να περάσατε όλες ένα όμορφο σαββατοκύριακο! Εμείς εδω ευτυχώς και τις δύο ημέρες ειχαμε μπόλικο ήλιο και άνοιγε η καρδιά σου!

Τελικά δεν έφτιαξα κάποια πίτα όπως ηθελα μεσοβδόμαδα γιατι δεν είχα ορεξούλα.Χθές έκανα καστανό ρυζάκι με κοτοπουλο μέλι και μουστάρδα και το βραδυ ταλιατέλες σκέτες με τυράκι. Σήμερα ένα γιουβετσάκι στο φουρνο, μοσχαρακι-κριθαρακι.  Δεν εμεινε τίποτα όμως! Τωρα φουρνιζω και λίγα λαδοκούλουρα (οπως τα λεει η πεθερά μου) για να κρατσανίζουμε.  

Αυριο μάλλον ψαροσουπα ή όσπριο. Μεχρι το βραδυ θα εχω αποφασίσει :)


FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

Είχαμε ένα πολύ όμορφο Σαββατοκύριακο με αρκετές δουλίτσες αλλά και παρεούλα. Το Σάββατο το μεσημέρι φάγαμε προσφυγάκια τηγανιτά με χόρτα. Το βράδυ είχαν έρθει οι κουμπάροι μας και ψήσαμε σουβλάκια και κεμπάπ. Τα συνοδέψαμε με πιτούλες, πατάτες τηγανιτές, σως γιαουρτιού και σαλάτα λάχανο. Την Κυριακή το μεσημέρι φάγαμε στην πεθερά μου μοσχαράκι γιουβέτσι και πρασόπιτα. Για σήμερα το μενού μας έχει γίγαντες στην γάστρα.

Πήγαμε στον οδοντίατρο με τον μικρό και ετοιμαζόμαστε για εξαγωγή την Παρασκεύη καθώς το δόντι του μικρού ετοιμάζει απόστημα. Ξεκινήσαμε αντιβίωση και θα το βγάλουμε. Το κακό είναι ότι έχει χαλάσει το σμάλτο σε κάποια δόντια επειδή έχει την συνήθεια να δαγκώνει τα μολύβια του και όχι μόνο... Ελπίζω να του γίνει μάθημα η εξαγωγή και να το κόψει.

Θα επανέλθω κι αργότερα γιατί έχω λίγη δουλίτσα....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...