Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Τα επιδόματα βρε angot δεν τα δίνουν σε αυτούς που πληρώνουν φόρους . Τα επιδόματα τα δίνουν σε αυτούς που έχουν ανάγκη . Άμα ήταν έτσι Κ ο Βαρδινογιάννης είναι επιχειρηματίας 30 χρόνια Κ πληρώνει εργαζόμενους Κ φόρους κτλ δικαιουτε επίδομα γέννας η γυναίκα του... Δηλαδή μια καθαρίστρια που δουλεύει 15 χρόνια θα πάρει τα ίδια λεφτά με εσένα Κ εμένα  σαν επίδομα επειδή γέννησε . .  

      Μην μπερδεύεις τα εργασιακά δικαιώματα με τα επιδόματα. Την άδεια κ τον μισθό απτήν δουλειά σου όσο δεν δουλεύεις θα τα πάρεις. 

      Το τι κρατάνε στους ναυτικούς άσε το ξέρω από πρώτο χέρι. Αλλά αυτό δεν έχει σχέση με την περιουσία του καθένα Κ το τι έχει να πληρώσει.

      οχι ρε συ  δεν μιλάω για τα 2400  ! μιλάω για το κυοφορίας ,λοχείας και μητρότητας ! εγώ με αυτά εχω γίνει εξαλλη αν δεν μας τα πληρώνουν ! δλδ σκέφτομαι ότι πχ θα εμένα  1 χρόνο απλήρωτη και παθαίνω σοκ…  τέλος πάντων ας αγχωθώ πάλι για τις συσπάσεις μου και θα ξανά αγχωθώ γι αυτό τον άλλο μήνα 🙄

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Χελλόου ξανα...

ελεγα ε με τοσο πυρετο και ταλαιπωρία θα εχω χασει κανενα κιλακι...αλλα πουουουου!!! οταν επεφτε ο ρημαδοπυρετος μου ανοιγε η ορεξη. Με μπουκωνε και ο αντρουλης μου "φάε να γινεις καλά λωρακι, σου πηρα και λίγο χαλβαδάκι"...το αποτελεσμα, εβαλα μισο κιλο...καλε το πιστευετε;;;


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxa

ε αμαν ρε συ Λορετα!!!εισαι απιστευτη!ολος ο κοσμος αδυνατζιει οταν αρρωσταινει εσυ παχαινεις!!!

ειναι ομως που εχεις τοσο καλο και περιποιητικο αντρουλη!!! :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!!!μαρη χαρα εξαφανισολ παλι???λορετα τερμα οι βολτες λογω καιρου.μας εχει τσακισει τα παντα ολα απο τον πολυ αερα εδω περα....ο καφες τελειωσε παω να φτιαξω 2ο.περιμενω και την μανουλα μου να ερθει να μου βαψει την ριζα που κοντευει να φτασει στο αυτι:lol:


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

μμμμμμμμμμμ αχ μααανεεεες!!και τι δε κανουν πια!χαχαχαχα!!!

χαλια ο καιρος στη Κερκυρα;;;κι εδω σκ@τ@ ομως..


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εμενα η μαμά μου ενώ ερχεται και με βοηθάει γενικά, μ'εκνευριζει λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ....

αντε να γινω καλά να γυμνασω το σφιχτο μου κορμί...

ο μικρός ειναι βολτα παντως. Δεν εχει καλό καιρό;;;;

Τζες θέλω να ερθω πολυ κερκυρα, δεν εχω παει ποτε.

Ελενακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι χαιρεσαι που δε θα ξαναπας στη δουλειά;

Σκεφτομαι να σε παρουν συνεντευξη απο κανενα καναλι για την κρίση -ως ανεργη που θα εισαι- και συ αντι να παραπονιεσαι να λες "μας εσωσε η κριση ΚΑΙ λεφτα απο τον ΟΑΕΔ ΚΑΙ καφεδάκι με τις φίλες μου... ΖΗΤΩ Η ΚΡΙΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ"


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχαχαχαχαχαχαχα

απο χτες ειμαι με ενα ηλιθιο χαμογελο στο στομα και σε οσους λεω οτι απολυθηκα μου λενε¨ε.....δε στεναχωριεσαι και πολυ ε;;;"χαχαχαχαχα

μαρη χαραααα μας δλευς;;;; :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

και συνεχιζω....λορετα παρε την φιλεναδα σου την ελενη που ειναι μιση κερκυραια και ελατε.ολες να ερθετε:Pχαρα τι τελειες φωτο του γαμου.η καθε λεπτομερεια ηταν φανταστικη!τελικα με το βιβλιο τι κανατε?εφαρμοσατε τιποτα.εμενα εκανε λαθος παραγγελια το βιβλιοπωλειο κ ετσι θα παρω κατι αναλογο που εχουν εκει.


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

τελικα με το βιβλιο τι κανατε?εφαρμοσατε τιποτα.εμενα εκανε λαθος παραγγελια το βιβλιοπωλειο κ ετσι θα παρω κατι αναλογο που εχουν εκει.

εγω που το πηρα δε μου αρεσε δεν ελεγε και τιποτ ολα πολυ γνωστα για μενα τουλαχιστον που εχω τελειωσει παιδαγωγικα και τα ηξερα θα ψαξω να βρω κανενα αλλο αν και τα περισοτερα πανω κατω τα ιδια λενε


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

εγω που το πηρα δε μου αρεσε δεν ελεγε και τιποτ ολα πολυ γνωστα για μενα τουλαχιστον που εχω τελειωσει παιδαγωγικα και τα ηξερα θα ψαξω να βρω κανενα αλλο αν και τα περισοτερα πανω κατω τα ιδια λενε

παιδαγωγικα??μπραβο,πολυ ωραιο επαγγελμα!!τωρα κανεις και φοβερη πρακτικη με τον παυλιτο:P


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...