Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ηρθα κι εγω για λιγο να πω ενα γεια.

Πριν λιγο γυρισα απο οδοντιατρο και ποναω λιγακι.

Εγω την Κυριακη θα στρωσω χαλια και στα υπολοιπα δωματια και κατα το τελος του μηνα θα στολισω να το χαρουμε με τα παιδια το δεντρακι μας.:)


Y0zHp2.png?OgArctsO
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΆΑΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ξαναηρθα!!!!ψωνισα απο τα τζαμπο!!!ειχαν βαλει και τα χριστουγεννιατικα και ηταν πολυ ωραια!!!ειναι καμια εδω????μαυρα ματια βρε παιδια σημερα,ποτε θα βρεθουμε ολες μαζι στο καφε,ε???


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια καλησπερα ειμαστε χαλια εχω την μαρια εδω και 3μερες με μπουκωμα και χτες ξεκινησε και ο μπεμπης ηπια λαρρυγγιτιδα..εγω εχω ομφαλοηλη και κανονιζω χειρουργειο μια ομορφια.....τρεχω και δεν φτανω..σας φιλω ολες...


Link to comment
Share on other sites

γειααααααααααα σας!!!τι κανετε??

εγω σημερα δεν πηγα για δουλεια και πηγα στο φακτορυ του αεροδρομιου και ψωνισαμε και ο μικρος χαρηκε παρα πολυ και ηταν και πολυ φρονιμος!!!

ιωαννα μου περαστικα σου ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε Ιωάννα τι είναι αυτά πάλι? Θα κάνεις άμεσα χειρουργείο? Χρειάζεται να μείνεις πολλές μέρες μέσα? Φαντάζομαι θα χρειαστεί και ξεκούραση μετά, οπότε κανόνισε να έχεις βοήθεια! Τα παιδιά αρρωστήσανε κι εσένα ε? Γρήγορα περαστικά! Στον μικρούλη δίνεις τίποτα εκτός από ορό?


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να κανω χειρουργειο σε κανενα μηνα γιατι οσο πιο μικρη η κηλη τοσο μικροτερη τομη και πονος και γενικα ειναι καλυτερα...ενα 24ωρο θα χρειαστω νοσηλεια και μετα για καμια βδομαδα να μην κανω πολλα..για 2-3μηνες δεν θα κανει να σηκωνω βαρος..στον μικρο βαζω ορο και δινω soldesanil-flixotide...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άρχισες και soldesanil-flixotide ε? Τουλάχιστον να περάσει γρήγορα. Παρατήρησες να του έχει φέρει υπερένταση το flixotide? Αφού δε γίνεται αλλιώς με το καλό να ξεμπερδεύεις κι εσύ με την επέμβαση και όλα να πάνε καλά.


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

γιαννουλα μου ολα καλα θα σου πανε.μηπως να περιμενεις και εσυ σαν το χριστινακι μας μηπως ερθει και κανενα αλλο μπεμπακι?απο που το καταλαβες οτι υπαρχει προβλημα?ειχες καμια ενοχληση?

τζεσικακι με το καλο να στολισετε το σπιτακι σας.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιούχου! Επιτέλους σας διάβασα! Χαίρομαι που δεν γράψατε σεντόνια τις τελευταίες μέρες!!! Για να δούμε τώρα τί θυμάμαι!!!!

Μαρίνα για το στεγνωτήριο που με είχες ρωτήσει, δε χρησιμοποιώ ποτέ το πιο δυνατό πρόγραμμα στα βαμβακερά (extratrochen), αλλά το schranktrochen, δηλαδή το μεσαίο. Μήπως γι' αυτό σου μαζεύουν; να σου πω, προτιμώ να τα στύβω σε πιο δυνατές στροφές π.χ. 800 και να χρησιμοποιώ πιο ήπιο πρόγραμμα στο στέγνωμα και έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Ειρήνη, δεν κατάφερα να έρθω στη συνάντηση.:(:(:( Ώστε μαζευτήκατε τόσες πολλές ε; πρέπει να είχατε πολύ πλάκα! κρίμα...:tongue::tongue::tongue:. Δε με λέτε, θα κανονίσουμε μάζωξη, για θα κάνετε τα κινεζουλίνια;

Ελενίτσα, ευτυχισμένη η νέα απόλυση!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Συμπεθέρα μια χαρά τα πήρε ο αντρούλης σου σαν Μαυρογιαλούρος!

Χριστινάκι οι φωτο πραγματικά πολύ καλές ήσασταν πανέμορφες!!!

Ταό συγχαρητήρια!!! Με το καλό να βάλεις επισήμως και το τικεράκι!!!

και Ιωάννα μου εύχομαι να κάνεις σύντομα την επέμβαση να ξεμπερδεύεις.

Φιλιά σε όλες!!!

Εμείς ετοιμαζόμαστε για τη βάφτιση, πήρα φόρεμα (επιτέλους!!!) και θα μου φτιάξουν και μπολερό από μουσελίνα, επίσης παπουτσώθηκα κιόλας και μπορώ να πω πως είμαι πλήρης. Μέσα στο σκ θα πρέπει να φτιάξω και τις μπομπονιέρες. Εντωμεταξύ η φαεινή μου ιδέα να τις φτιάξω μόνη μου, μάλλον εξελισσεται σε μπούμερανγκ γιατί με τους χατζηγιαννάκηδες που έβαλα καθώς και διάφορα άλλα, βλέπω να μου κοστίζει περισσότερο από την έτοιμη, γκρρρρρ!8)8):cool: Αμ, δεν ήξερες δε ρώταγες?

Link to comment
Share on other sites

καλως το το κοριτσακι μας.τι κανει το αντρακι σας?για πες πως θα τις γφτιαξεις τις μπομπονιερες?ναι σουπερ ηταν η μαζωξη.και εγω θελω να κανονισουμε αλλα το μαλλ πεφτει λιγο μακρυα.μηπως να τις τραβουσαμε τις κυριες λιγο παρακατω?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρηνιώωωω!!!! Τί κάμνεις;

Ο μικρός στέκεται όρθιος στο πάρκο του και γουστάρει τρελά. Σε λίγο θα μαρσάρει και εμπρός καλά μου πόδια (για μένα λέω που θα τον κυνηγάω!)

Λοιπόν, για μπουμπουνιέρες πήρα κάτι ωραία χάρτινα κουτάκια και μέσα θα βάλουμε ένα αυτοκινητάκι φόρμουλα, καθότι το θέμα μας είναι η φόρμουλα και δίπλα χατζηγιαννάκηδες (αυτά με τις γεύσεις) δεμένα σε μεταλλιζέ τούλι και κορδελίτσα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...