Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

ασε Εve μου έχω αρχίσει να αγχώνομαι! εσύ πόνεσες? καθυστέρησες πολύ? πώς ήταν γενικά?

περαστικά στον αντρούλη και τον γιο σου! φοβάσαι για τη μικρή ε? ελπίζω να περάσει γρήγορα

κοιτα...ναι πονεα πολυ, αλλα αν ειχα κανει επισκληριδιο θα ηταν πολυ πιο ανεκτη η καταστση...

οι πονοι ειναι πιο ξαφνικοι και βιαιοι για το σωμσ απ οτι αν ειχαν συμβει φυσικά, ετσι λενε...

εμενα μου πηρε 4 ωρες και κατι απο την ωρα που μου εβαλε τον ορο μεχρι την ωρα που ειχα το μωρο στα χερια μου. Απο υτες, οι 2 ειναι πιο ηπιες, η 1 πιο αγρια και η αλλη μια πολυ πιο αγρια απο πλευρας πονου,για να σου δωσω να καταλαβεις την αναλογια....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μην αγχωνεσαι λορεττα μου και αυτους τους πονους θα τους ξεχασεις αμεσως με το που δεις το αγγελουδι σου...ολα θα πανε καλα και θα εισαι πολυ ευτυχισμενη συντομα...

που χαθηκαν ολες σημερα?λετε να ειχαμε γεννητουρια???


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

καλημερα η μαλλον καλησπερα καλοριζικο το νεο μας καφε.ευχομαι να το γεμισουμε με ευχαριστα γεγονοτα απο τα βλασταρια μας.γλυκουλα μου πως εισαι?λορεττακι ολα καλα θα πανε.κανε και επισκληρηδιο με την προκληση και θα δεις ουτε θα καταλαβεις τιποτα.πως τον λεν τον γιατρο σου?ενας γκριζομαλλης ψηλος ειναι?


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

Eve μου πάλι καλά 4 ώρες! Έχω ακούσει για 12ώρα και βάλε, γιαυτό αγχώνομαι! Φυσικά και θα βάλω επισκληρήδιο! Αν μπορούσαν να μου βάλουν μία και απο τώρα, δε θα έλεγα όχι!:wink: Ελπίζω έτσι τους πολύ έντονους τελευταίους πόνους να τους αποφύγω!

Νουνου ο γιατρός μου είναι ένας μεγάλος σε ηλικία κοντός. Αν τον δεις θα νομίσεις οτι είναι κανένας παππούς που περιμένει το εγγόνι του να γεννηθεί!

Γλυκούλα να πω την αλήθεια, αγχώθηκα λίγο που κατάλαβα οτι δεν εχω καθόλου διαστολή και συσπάσεις! Αλλά απ'οτι βλέπω δεν είμαι η μόνη!

Πάω για νάνι. Το άγχος που προκάλεσε υπνηλία!!!


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λορρετα με την επισκληριδιο δεν καταλαβαινεις τιποτα.αρκει στο τελος να μην εξασθενησει δλδ οταν πει ο γιατρος πχ 8 διαστολη βαλε λιγο συμπληρωμα....καλα αυτο με τον γιατρο σου απιστευτο!!!ακου σαν παππουλης που περιμενει το εγγονι του!!!κι ο δικος μου ειναι κοντουλης αλλα νεος και πολυ τσαχπινης!!!!ολο πειραγματα και γελια..καλα μου λεει εισαι η πιο σεξυ εγκυουλα μου

(ειμαι σιγουρη πως τα ιδια λεει σε ολες!!)

καλως την αννια μας.τι κανει η μαρια καλυτερα?με τον μικρο ενταξει?κοιμαται τωρα?


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

το μαρακι ενταξει ψιλοζηλευει βεβαια αλλα στα φυσιολογικα..ο μπεμπης καλος ειναι μωρε πονακια ομως εχει πολλα και απο χτες εχει ψιλοδυσκοιλια δυσκολευετε το μαναρακι μου..αλλα ευτυχως κοιματε την νυχτα με διαλλειματα βεβαια αλλα κοιματε..εσυ τι κανεις?ο μικρος?


:-D

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια...κουρασμενη ειμαι νουνου μου γιατι ο μικρος ειναι αυπνος ολο το βραδυ και μαζι και εγω και ειμαι κομματια τωρα αλλα κατα τ αλλα ολα καλα...

αννια εσυ τι κανεις?με τον μικρο ολα οκ?


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

αννια για την δυσκοιλιοτητα μην ανησηχεις καθολου.ειναι επειδη θηλαζει.εμενα εκανε και 10 μερες να τα κανει το μωρουλι μου και κλαααμα εγω γιατι το μωρο μου δεν χ!@!@#ει !!! ασε σε καταλαβαινω.γλυκουλα μου κι εσενα σε συμπονω αλλα δεν το ειχα αυτο το να μην κοιμαται την νυχτα.ειναι μεγαλο ζορι.δοκιμασε να το εχεις σε μια ρεγουλα.τα μωρα αγαπανε την ρουτινα.πχ καθε βραδυ πρωτα μπανιο μετα γαλα και νανι.να το κανεις καθε βραδυ μπανακι.το ξεκουραζει ολη μερα ξαπλα το μωρακι


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

λορρετα με την επισκληριδιο δεν καταλαβαινεις τιποτα.αρκει στο τελος να μην εξασθενησει δλδ οταν πει ο γιατρος πχ 8 διαστολη βαλε λιγο συμπληρωμα....καλα αυτο με τον γιατρο σου απιστευτο!!!ακου σαν παππουλης που περιμενει το εγγονι του!!!κι ο δικος μου ειναι κοντουλης αλλα νεος και πολυ τσαχπινης!!!!ολο πειραγματα και γελια..καλα μου λεει εισαι η πιο σεξυ εγκυουλα μου

(ειμαι σιγουρη πως τα ιδια λεει σε ολες!!)

ο γιατρός αυτός είναι ο ίδιος που με ξεγέννησε!! τον δικό σου καλό τον βλέπω! Με τις τσαχπινιές διώχνει το άγχος! Εμένα είναι σαν γριά σοφή κουκουβάγια :-P (αχ θεε μου τι λέω). Εγώ θα θέλω συνέχεια συμπλήρωμα... το καλό που του θέλω να μου βάζει:idea:


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα σοβαρα μιλας τωρα ? ο γιατρος που ξεγεννησε την μαμα σου θα ξεγεννησει κι εσενα?πωπω ποση εμπειρια κουβαλαει ο ανθρωπος.καλα λες σαν σοφη κουκουβαγια και να σου απαντησω και για την προκληση που την φοβασαι.(διαβασα το αλλο ποστ ) λοιπον απο την ωρα που θα σου βαλουν τους πονους θα περασουν περιπου 4 ωρες λιγο πανω λιγο κατω και γεννας.εννοειται πως δεν αισθανεσαι πονους.αυτοι μονο κανουν την διαπιστωση.ξερεις πως.αλλα ουτε αυτο το αισθανεσαι.καλο???αυτη η ξανθια αναισθησιολογος στην γενικη ειναι πολυ εμπειρη...σου λεω μη φοβασαι τιποτα


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

καλα σοβαρα μιλας τωρα ? ο γιατρος που ξεγεννησε την μαμα σου θα ξεγεννησει κι εσενα?πωπω ποση εμπειρια κουβαλαει ο ανθρωπος.καλα λες σαν σοφη κουκουβαγια και να σου απαντησω και για την προκληση που την φοβασαι.(διαβασα το αλλο ποστ ) λοιπον απο την ωρα που θα σου βαλουν τους πονους θα περασουν περιπου 4 ωρες λιγο πανω λιγο κατω και γεννας.εννοειται πως δεν αισθανεσαι πονους.αυτοι μονο κανουν την διαπιστωση.ξερεις πως.αλλα ουτε αυτο το αισθανεσαι.καλο???αυτη η ξανθια αναισθησιολογος στην γενικη ειναι πολυ εμπειρη...σου λεω μη φοβασαι τιποτα

είναι πολύ έμπειρος, όντως... και δε κάνει καισαρική και να τον παρακαλάς (εκτός φυσικά αν υπάρχει κίνδυνος) Είχα άλλον γιατρό αλλά μόλις πήγα να τον δω (για δεύτερη γνώμη) έμεινα έγκυος και είπα οτι είναι το γούρι μου...

Την είδα την ξανθιά αναισθησιολόγο σήμερα! καλή ε???? μακάρι... έτσι πως μου τα περιγράφεις βρε νουνου δε θα πονέσω καθόλου:-P! Λες να συμπέσουμε τελικά στη γενική?


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

μπααααααα δεν πιστευω να συμπεσουμε...αλλα θα ρθω να σε βρω και θα σου πω ειδεεες τιποτα δεν ηταν...αυτα που σου περιγραφω τα περασα παλι στην γενικη πριν 1,5 χρονο.γιαυτο σου λεω


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

μπααααααα δεν πιστευω να συμπεσουμε...αλλα θα ρθω να σε βρω και θα σου πω ειδεεες τιποτα δεν ηταν...αυτα που σου περιγραφω τα περασα παλι στην γενικη πριν 1,5 χρονο.γιαυτο σου λεω

Οχι, εσύ έχεις χρόνο ακόμη!

Να έρθεις και να πεις "γεια ειμαι η νουνου"... :-P


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...