Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ SOS!!!!!!!!!!!!


laura.1979

Recommended Posts

Γεια σας,με λενε Λωρα και εχω ενα μωρακι 3 μηνων.Μιας και δεν εργαζομαι λογο του μωρου ειπα να διοργανωσω σιγα σιγα την βαφτιση του για να ξερω και τι χρηματα θα χρειαστω...Νονο δεν εχω βρει γιατι λογο κρισης κανεις δεν μπορει(αυτο ομως ειναι αλλο θεμα),αλλα μπουμπουνιερες εχω βρει στο Internet μια ιδεα που μου αρεσε,ομως το καταστημα ειναι Θεσσαλονικη και γω μενω κεντρο Αθηνα!!!

Ειδα λοιπον για να μην πολυλογω κατι πολυ ωραια γλαστρακια με Βασιλικο,απ'εξω τυλιγμενα με τουλι 1,50 με τα κουφετα-ετοιμοπαραδοτα(politimogamos.blogspot.com).

Στην Αθηνα ομως ολα τα ανθοπωλεια που ηξερα Κυψελη-Πατησιων εχουν κλεισει.Τι θα κανω???Ξερει κανεις καποιο για να παρω προσφορα...Εχω ξετρελαθει με την ιδεα αλλα δεν βρησκω ακρη..Η Βαφτιση λεμε να γινει Μαιο-Ιουνιο πρωτα ο Θεος..Μπορειτε να μου προτεινεται κατι???Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας,με λενε Λωρα και εχω ενα μωρακι 3 μηνων.Μιας και δεν εργαζομαι λογο του μωρου ειπα να διοργανωσω σιγα σιγα την βαφτιση του για να ξερω και τι χρηματα θα χρειαστω...Νονο δεν εχω βρει γιατι λογο κρισης κανεις δεν μπορει(αυτο ομως ειναι αλλο θεμα),αλλα μπουμπουνιερες εχω βρει στο Internet μια ιδεα που μου αρεσε,ομως το καταστημα ειναι Θεσσαλονικη και γω μενω κεντρο Αθηνα!!!

Ειδα λοιπον για να μην πολυλογω κατι πολυ ωραια γλαστρακια με Βασιλικο,απ'εξω τυλιγμενα με τουλι 1,50 με τα κουφετα-ετοιμοπαραδοτα(politimogamos.blogspot.com).

Στην Αθηνα ομως ολα τα ανθοπωλεια που ηξερα Κυψελη-Πατησιων εχουν κλεισει.Τι θα κανω???Ξερει κανεις καποιο για να παρω προσφορα...Εχω ξετρελαθει με την ιδεα αλλα δεν βρησκω ακρη..Η Βαφτιση λεμε να γινει Μαιο-Ιουνιο πρωτα ο Θεος..Μπορειτε να μου προτεινεται κατι???Ευχαριστω

Συγνωμη τωρα καταλαβα τι θελεις ..... ψαχνεις δηλαδη ανθοπωλειο? Γιατι δεν πας σ'ενα ανθοπωλειο και να τους πεις τι σκεφτεσαι και να στο κανουν? Επισης για να εξοικονομησεις και αλλα χρηματα μπορεις να πας να βρεις ενα φυτωριο και να τα παρεις και να τα φτιαξεις εσυ οπως θες. Φυτωριο εχει στο Μπουρναζι αν σε ενδιαφερει δεν ξερω και που μενεις

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...