Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα κι απο μενα!τιτινα καλωσηρθες!

Ειμαι ξετρελαμενηηηη-----> ειμαι εγκυος!!!!!!!:D:D:D:D:D

Ακομα δεν μπορω να το πιστεψω!!Μονο μακαρι να πανε καλα τα πραγματα!!


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

συγχαρητηρια!!!!!!!!ευχομαι να πανε ολα καλα,αρκρι αν μην αγχωνεσαι1!!ειναι το πρωτο σου?προσπαθειτε καιρο?συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις!ειμαι γουρλου χι χι


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα κι απο μενα!τιτινα καλωσηρθες!

Ειμαι ξετρελαμενηηηη-----> ειμαι εγκυος!!!!!!!:D:D:D:D:D

Ακομα δεν μπορω να το πιστεψω!!Μονο μακαρι να πανε καλα τα πραγματα!!

Μπραβο κοπελα μου με το καλο και με ενα πονο...να προσεχεις και να ακους τον γιατρο σου...

Το πρωτο σου ειναι?

Κοριτσια σας ευχαριστω για τα καλωσορισματα σας!!!!!!!!!!!!!!!

Επεξεργάστηκαν by joannakip
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια ηρθα κι εγω...!Ολες καλα ειστε βλεπω, μπραβο...

Βλεπετε τι γινεται με τα ασφαλιστικα των συζυγων μας?Απο το κακο στο χειροτερο....Και οσο τα βλεπω, τοσο σκεφτομαι "που παμε πια?".Τελικα κι εσεις που ειστε με τους αντρες θελετε να δουλεψετε απογευμα.Ομως ετσι παλι δεν θα βλεπεστε.Οποτε παιρνω κι εγω κουραγιο και λεω "ε τι μαζι και να μη βλεπομαστε και τι χωρια".Μην παρεξηγηθειτε, μια σκεψη μου λεω...

Εγω παντως δεν παρεξηγουμε... θα δουλευω 3ωρο δεν ειναι και πολλες οι ωρες που θα λειπω...αλλα με ενα παιδι και τα ενοικια... με ενα μισθο δεν παλευετε....ασε που θελω να εχω και την δικη μου ασφαλιση γιατι η ασφαλεια του στρατου αν με ασφαλισει ο συζηγος ειναι μονο για περιθαλψη και οχι για συνταξη..οποτε σκεφτομαι και λιγο το μελλον μου

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπέρα:P τιτινα καλωσόρισες!και ελαιν με το καλό το ζουζούνι σου όλα καλά θα πάνε!!μην ανχωνεσαι όλα ευχή θεού θα πάνε!!!!!!!!!κορίτσια έμαθε καμιά ποια επιδόματα κόπηκαν τελικά?:?:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!

Ναι ειναι το πρωτο μας και ηταν η πρωτη προσπαθεια!Ολα ηρθαν τοσο βολικα, μακαρι να συνεχισουν ετσι.

Η αληθεια ειναι οτι αγχωνομαι λιγακι, εχω ακουσει τοσα για εγκυμοσυνες που δεν εξελιχθηκαν και αγωνιω. Κι εδω στην Κυπρο δεν εχω ουτε γιατρο, θα ρωτησω βεβαια για να μαθω. Αυριο φευγει ο αντρας μου 4 μερες ασκηση και φοβαμαι μην τυχει τιποτα, αλλα πρεπει να κανω υπομονη γιατι θα τα εχουμε αυτα.


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα......

καλε τι εγινε λιγες μερες ελειψα και γινανε μεγαλες αλλαγες!!!!

ellain συγχαρητηρια κουκλα μου, με το καλο το νινι σας.

τιτινα καλοσωρισες στην παρεα μας και με το καλο να γεννησεις το μπεμπε σου.


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα.ευχαριστω για το καλωσορισμα.εχω ηδη ενα κοριτσακι 7 μηνων και κατι.δεν ειμαι εγκυος:D.το χιονι μας τα χαλασε για τα καλα.ηθελα να παω τη μικρη για εμβολιο αλλα...ακουσατε στον Αυτια για το αασφαλιστικο μας?δε θα το πειραξουν-λεει-μεχρι το 2015.και μετα?


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

ellain με το καλο το μωρακι σου!!!Ειδες που για ολα υπαρχει η σωστη ωρα...Τωρα που θα φυγετε απο την Κυπρο και θα ερθετε Ελλαδα, τωρα ηρθε και το νινι!Τελεια!

Τιτινα καλως ορισες!Τι εννοεις οτι δεν θα το πειραξουν ως το 2015?Δηλαδη ποιες σειρες θα επηρεασει?Ο αντρας μου μπηκε το 96'...

Link to comment
Share on other sites

δεν διευκρινησε σειρες.ειπε οτι γενικα δε θα πειραξουν το ασφαλιστικο των ενστολων εχρι το 2015.ο,τι αλλαγες γινουν,θα γινουν απο κει και περα.κατσε ομως να ψηφιστει σιγουρα!!!


6ze1tak0qlrac6sy.pngas1cJNlVM3D1200NjM4NTJkYnw2MDhiZHxteSBsaXR0bGUgYmFieSBpcw.gifan1cEZgJmf-1200MjA5ZHw1NDU1ODc5ZGF8bXkgYmlnIGxvdmUgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...