Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια! ειμαι 16η εβδομαδα και πανω που θα ξεκινουσα να με βλεπει ο χασιακος εφυγε :( ετσι ξεκινησα με τον μουστακαρια.ακομα δεν εχουμε συζητησει τιμες.μηπως ξερετε ποσο κοστίζει το ρεα κ ποσο παιρνει ο μουστακαριας?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ποιος εχει αναλαβει στο ιατρειο του?

ακουσα για φωτοπουλο και γρηγοριαδη

εχει γνωρισει καμια κοπελα κανεναν απο τους δυο να μου πει μια γνωμη?

manoula1 με παρακολουθεί τώρα ο γρηγοριάδης και απο τις τρείς φορές που τον έχω δεί μπορώ να πώ πως είναι πολύ καλός. Μην ξεχνάς ότι ο γιατρουδάκος μας γνώριζε πάρα πολύ καλά ποιούς είχε επιλέξει και γιατί τους είχε επιλέξει.

φιλάκια και καλό βράδυ!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια ισχύει ότι όλες οι κυρίες που ήταν στοΝ χασιακο γεννάνε στο Ρέα πληρώνοντας μόνο το νοσοκομείο η με δουλεύουν?

όποιος όποια γνωρίζει κάτι πάνω στο θέμα ας μας πεί. με ενδιαφέρει!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καμια κοπέλα για τον Γρηγοριάδη εντυπώσεις;σκέφτομαι να με αναλάβει για τον τοκετό,αλλά μου λένε ότι επειδή είναι νέος δεν θα είναι έμπειρος.Όχι ότι σημαίνει κάτι που είναι νέος,απλά γνώμες θα ήθελα να ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καμια κοπέλα για τον Γρηγοριάδη εντυπώσεις;σκέφτομαι να με αναλάβει για τον τοκετό,αλλά μου λένε ότι επειδή είναι νέος δεν θα είναι έμπειρος.Όχι ότι σημαίνει κάτι που είναι νέος,απλά γνώμες θα ήθελα να ξέρω.

καταρχήν καλησπέρα. εγώ που με έχει δεί και με έχει πρόσφατα χειρουργήσει (είχα πρόσφατα μια παλίνδρομη) είναι πολύ καλός γιατρός. ο γιατρούλης μας ήξερε ποιούς επέλεγε. πάντως κλείσε ένα ραντεβού μαζί του και εσύ αποφασίζεις. με το καλό!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια,είμαι καινούρια στην παρέα....μπήκα και εγώ εδώ γιατί πραγματικά ήθελα να γράψω για τον κο.Χασιάκο...μου χάρησε την πιο όμορφη στιγμή της ζωής μου με υπομονή και δίπλα μου μέχρι να γεννήσω....φοβερός γιατρός και τρομερή απώλεια.Γέννησα 05-06-2014 ένα κοριτσάκι,τώρα είμαι στον 3ο μήνα εγκυμοσύνης και με βλέπει ο Γρηγοριάδης.Είναι καλός και ήρεμος αλλά η αλήθεια είναι ότι είμαι ήρεμη λόγω του ότι τον έχει επιλέξει ο Χασιάκος....αυτός ο άνθρωπος ήξερε τι έκανε...στην πορεία όμως θα τα δούμε όλα.Πάντως φαίνεται ήρεμος και έμπειρος γιατρός ο κος.Γρηγοριάδης.

Γεια σας και πάλι και χαίρομαι πολύ που θα μπορώ να συζητάω μαζί σας....να χαίρεστε όλες τα μωράκια σας!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπερα κοριτσια! θα ηθελα πληροφοριες για τον κ. Γρηγοριαδη. δεν ξερω καθολου για αυτον το μονο που με ησυχαζει ειναι οτι τον αφησε στο ποδι του ο κ. Χασιακος. ξερετε αν ειναι και στο Αρεταιο ή μονο σε Λητω και Ρεα? Αν μπορειτε γραψτε μου τις εντυπωσεις σας για την παρακολουθηση και τον τοκετο.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...