Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια ευχαριστω γιαω τις απαντησεις σας.Δεν ειχα χρονο να σας γραψω λογο τρεχαματως με χαρτια κι αλλα διαφορα μικρο πραγμματα που δεν ειχαμε τελειωσει πριν φυγει ο ανδρας μου για το εξωτερικο.

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΙ ΣΕ ΕΣΑΣ

Καμια φορα προτιμω να παω να ξαπλαρω ποιο πολυ απο το να ειμαι μεσα στον υπολογιστη συνεχεια.Μπαινω ομως κι διαβαζω τα μυνηματα σας.Κι ειλικρινα σας ευχαριστω για ολα οσα γραφετε


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΝΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΩΝ Κ ΕΧΩ Κ ΕΝΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΟΛΑ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΝΤΑΖΕΙ ΟΝΕΙΡΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ. ΤΩΡΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ,Κ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΑΣ ΤΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ Κ ΦΤΟΥ Κ ΑΠʼΤΗΝ ΑΡΧΗ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ , ΑΔΡΑΞΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ Κ ΚΑΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑʼΣΕΝΑ ΝΑ ΣΕ ΒΡΕΙ Κ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΗ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΙΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ,ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΕ?

ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ! ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΣΑΙ


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΝΝΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΩΝ Κ ΕΧΩ Κ ΕΝΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΟΛΑ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΝΤΑΖΕΙ ΟΝΕΙΡΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ. ΤΩΡΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ,Κ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΑΣ ΤΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ Κ ΦΤΟΥ Κ ΑΠʼΤΗΝ ΑΡΧΗ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ , ΑΔΡΑΞΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ Κ ΚΑΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑʼΣΕΝΑ ΝΑ ΣΕ ΒΡΕΙ Κ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΗ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΙΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ,ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΕ?

ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ! ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΣΑΙ

Με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου!

Τωρα οσο περναει ο καιρος ειμαι καλυτερα,μιλαμε κι μεσω του ιντερνετ καθε μερα κι ειναι πολυ καλυτερα!

Ασχολουμε σαν δουλεια με το ιντερνετ (οχι ολη μερα) χι χι χι


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΣΟΥ

ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΟΛΟ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΕΧΩ Κ ΠΟΝΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΛΑΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΑΣΕ ΜΑΥΡΟ ΥΠΝΟ ΚΑΝΩ ΕΧΩ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΝΕ ΜΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΒΗΧΑ ΔΡΑΜΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΠΑΣ Κ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΕΧΩ:lol::lol::lol::lol::lol:


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΣΟΥ

ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΟΛΟ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΕΧΩ Κ ΠΟΝΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΛΑΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΑΣΕ ΜΑΥΡΟ ΥΠΝΟ ΚΑΝΩ ΕΧΩ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΝΕ ΜΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΒΗΧΑ ΔΡΑΜΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΠΑΣ Κ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΕΧΩ:lol::lol::lol::lol::lol:

Εχω να μπω καιρο κι μπηκα τωαρ που ειναι 1 το βραδυ.

Αν κλοτσαει?με εχει ριμαξει στις κλοτσιες κανονικα,ουτε ποδοσφερεστης να ητανε....Αμαν αν κανει απο τωρα τετοια την βαψαμε !!! :D:D:D

Το βραδυ ουτε εγω μπορω να κοιμηθω κλοτσαεικι οχι τιποτα γυρναω δεξια δεν της αρεσει κι αρχιζει να με κλοτσαει γυρναω αριστερα αντε παλι κλοτσαει.....δεν εχω βρει θεση να κοιμαμε...ετσι σχεδον καθε βραδυ ειμαι 3 ωρες στο κρεβατι δεξια αριστερα χωρις υπνο....κι οχι τπτ κι ξυπναω νωρις επιδη ΠΕΙΝΑΩ:tongue::tongue::tongue::tongue:


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites

αννα μου,αν τωρα κλωτσαει αργοτερα θα ηρεμησει οσο μεγαλωνει ηρεμει!!!θα πρεπει να σου πω οτι δεν πρεπει να κοιμασαι απο την αριστερη πλευρα....ή ανασκελα ή απο δεξια!!!!!ο λογος ειναι οτι απο αριστερα φραζουμε καποιες αρτηριες και κανουμε κακο στο παιδι και σε μας μιας και κινδυνευουμε να πρηστουμε!!κουραγιο και ολα θα πανε καλα και θα τα θυμασαι ολα αυτα και θα γελας!!!!

φιλια πολλα!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα μανουλες.Ευχαριστω christinapgr για την συμβουλη σου δεν το γνωριζα αυτο.

Τωρα ποιο πολυ θυμαμε τα τρεχαματα μου με το ΙΚΑ για να κανω τριπλεξ καρδιας εμβρυου λογο οτι εχς υψιλη πιεση εγω λογο εγκυμοσυνης.....

Απο την κουραση κοιμομουν απο τις 6 το απογευμα μεχρι κι σημερα τις 9.30 η ωρα....

Φυσιολογικο?Μονο για κατουρημα σηκωνομουνα καθε 2 ωρες


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα φυσιολογικο!!!!οι εγκυουλες μια νυστα την εχουμε!!!τωρα για το κατουρημα καθε 2 ωρες δεν ειναι και λιγο εμενα ο γιατρος μου μου εκανε καλλιεργια ουρων!!!μιλα στον γιατρο σου να σου πει!!!βεβαια οιεγκυουλες κατουραμε πολυ!!!μην ζητας ευχαριστω μακαρι να ημουν εκει μαζι σου να σου κανω παρειτσα!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

αννα μου,αν τωρα κλωτσαει αργοτερα θα ηρεμησει οσο μεγαλωνει ηρεμει!!!θα πρεπει να σου πω οτι δεν πρεπει να κοιμασαι απο την αριστερη πλευρα....ή ανασκελα ή απο δεξια!!!!!ο λογος ειναι οτι απο αριστερα φραζουμε καποιες αρτηριες και κανουμε κακο στο παιδι και σε μας μιας και κινδυνευουμε να πρηστουμε!!κουραγιο και ολα θα πανε καλα και θα τα θυμασαι ολα αυτα και θα γελας!!!!

φιλια πολλα!!!

Christinapgr ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ , Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΥΝΙΣΤΑ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ Κ ΑΝ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ Κ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΣΤΟ INTERNETΤΟ ΓΡΑΦΕΙ

http://www.mynewbaby.gr/articles/eisagoge/o_upnos_kata_te_diarkeia_tes_kueses[/url]

http://www.medlook.net/article.asp?item_id=2757

http://www.typos.com.cy/nqcontent.cfm?a_id=36766

http://www.fisher-price.com/gr/parentingsolutions/article_view.asp?articleid=166393


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο ύπνος στο πλάι, ιδιαίτερα από την αριστερή πλευρά, είναι ένα από τα καλύτερα πράγματα που μπορείτε να κάνετε για το μωρό σας. Όταν ξαπλώνετε με την αριστερή πλευρά, επιτρέπετε στη μήτρα να απομακρυνθεί ελαφρά από την αορτή και την κάτω κοίλη φλέβα, τα δύο μεγαλύτερα αιμοφόρα αγγεία σας.

Σε αυτή τη θέση, το μωρό δέχεται τις μέγιστες δυνατές ποσότητες αίματος, το οποίο αποτελεί την κύρια πηγή θρεπτικών ουσιών για το κυοφορούμενο. Ξαπλώνοντας με την αριστερή πλευρά μπορείτε επίσης να μειώσετε τις πιθανότητες εμφάνισης δύο συνηθισμένων πηγών ταλαιπωρίας κατά την εγκυμοσύνη, δηλαδή των κιρσών και των πρησμένων αστραγάλων και ποδιών.

ΑΝΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΨΑ!!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...