Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Πληροφορίες σχετικά με Λονδίνο -μετακόμιση λόγω δουλειάς


oneiraki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 206
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ονειρακι εννοειται!!! Δεν υπογραφεις τπτ αν δεν εχει καθαρα τις ωρες που υποχρεουνται να σε απασχολουν την εβδομαδα!! Για φαντασου να σε θελουν για 2 ωρες το μηνα...δεν το λεω τυχαια εγω δουλευα supply teacher mesw agency και μια φορα εκαναν να με καλεσουν απο Σεπτεμβρη που γραφτηκα Δεκεμβρη!!!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειναι απαραιτητα 8ωρο. Οι σχεσεις εργασιας ειναι ελαστικες Αγγλια, δεν εχουν καμμια υποχρεωση να σε απασχολουν 8ωρο! και αντιστοιχα φυσικα σε πληρωνουν. Προσεξε το αυτο....αν θελεις δειξε μου την αγγελια να σου πω...


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νομιζω πως στην αγγελία γράφει permanent και ρώτησα για το ξεκίνημα σήμερα και μου είπαν πως εξαρτάται από τον υποψήφιο.Άλλωστε θα πρέπει να έρθω μου είπαν και για συνέντευξη εκεί στην εταιρία,συνήθως κάνουν 4 κύκλους αλλά με έμένα θα κάνουν έναν και μου είπαν πως ίσως μου καλύψουν και τα έξοδα..


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

an einai permanent xlwmo na mhn einai full time. allwste tha sou to elegan. makari na ta pas kala kai mhn fovasai tpt. h tuxh eunoei tous tolmhrous!

kai egw otan xekinhsa me rwthsan pote mporw na xekinhsw kai tous eipa se enamish mhna kai apo monh ths h twrinh proustamenh mou mou eipe exeis na kanoniseis k th metakomish sou, den thelw na ertheis kai na mhn xereis pou tha koimhtheis to vradu! kai telika xekinhsa 2 mhnes meta. meta katalava pws kai 3 na zhtaga pali ok tha htan


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγς σκεφτομαι κανενα μηνα σιγουρα..αλλωστε θα βρουμε επιπλωμενο σπιτι εκει και θα παρουμε μονο τα βασικα για αρχη...αν δεν ητανε ο μικρος δεν θα το σκεφτομουνα καν αλλα τωρα το σκεφτομαι διπλα..αλλα πραγματικα ειναι τοσο χαλια η κατασταση πλεον στην Αθηνα..και δεν ειναι το θεμα οτι δουλευουμε 2 ατομα και δεν βγαινουμε χωρια που δεν βλεπω το παιδι μου ποτε και μεγαλωνει με νταντα..ειναι που δεν υπαρχει κ φως στο τουνελ..


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σκεφτομαστε μηπως κρατησουμε τα παντα εδω και δουμε δοκιμαστικα πως θα ειναι εκει για κανενα 2μηνο..γιατι οκ μπορει να ειναι τελεια τα χρηματα αλλα ολα τα υπολοιπα να ειναι χαλια και να ειναι καλυτερα τελικα εδω..οποτε θα εχουμε χρονο λογικα να δουμε τι θα κανουμε μετα με τα εδω αν καταληξουμε να μεινουμε


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εδώ παιρνω 900Ε για 9+ ώρες δουλειάς ,για να κάνω 1,5 ώρα μονο να παω στο γραφείο με ΜΜΜ και άλλη τόση να επιστρέψω και για να βλεπω τον μικρό μου 2 ώρες τη μερα πριν κοιμηθει..ποσο χάλια μπορεί να είναι εκεί?


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...