Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

κοριτσια γεια σας, τι κανετε;;; Η εβδομαδα της αυχενικης ε;;;

Μπραβο σε ολες για τα καλα αποτελεσματε!!! :D:D:D:D:D

Να κανω μια ερωτηση; Ειχατε τη δυνατοτητα να ειναι οι αντρες μεσα μαζι σας;;;; Θελω να πω το βλεπει και ο μπαμπας το μωρο;;;; :tongue::tongue:


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια γεια σας, τι κανετε;;; Η εβδομαδα της αυχενικης ε;;;

Μπραβο σε ολες για τα καλα αποτελεσματε!!! :D:D:D:D:D

Να κανω μια ερωτηση; Ειχατε τη δυνατοτητα να ειναι οι αντρες μεσα μαζι σας;;;; Θελω να πω το βλεπει και ο μπαμπας το μωρο;;;; :tongue::tongue:

πολυξενη μου φυσικα και μπορει ο αντρας σου να ειναι μαζι σου στον υπερηχο. δεν υπαρχει κανενα προβλημα.


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites

πολυξενη μου φυσικα και μπορει ο αντρας σου να ειναι μαζι σου στον υπερηχο. δεν υπαρχει κανενα προβλημα.

σε ευχαριστω πολυ, για μια στιγμη νομιζα πως θα τον αφησω εξω απο την πορτα!!!!! :D:D:D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

η εξεταση βρε κοριτσια ειναι ο υπερηχος κολπικος ή απο πανω???

ngn ποσο πολυ σε καταλαβαινω...εχω τρελλαθει απο το αγχος μου...μακαρι να πανε ολα καλα αυριο κ να συνεχιστει η εγκυμοσυνη μου κ να αρχισω να το αισθανομαι το μπεμπε γιατι μαζι με εμενα εχω τρελλανει κ ολους τους γυρω μου οτι κατι δν παει καλα!!!


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

Annat29 η αυχενική είναι κανονικός υπέρηχος. Απλά γίνεται μόνο σε σύγχρονα μηχανήματα για να μπορεί ο γιατρός να βλέπει τις λεπτομέρειες που χρειάζεται. Ίσως έχει και κάτι έξτρα το μηχάνημα, αλλά εμένα μου φαίνεται ίδιο με το μηχάνημα των υπερήχων. Το αν θα είναι κολπικός ή από την κοιλιά... στην κόρη μου κανείς δεν είχε ακουμπήσει τον κόλπο μου καθόλου με κανενός είδους μηχάνημα (ή εργαλείο τώρα που το σκέφτομαι..:) ...) σε όλη τηνεγκυμοσύνη. Τώρα, που το μωρό για κάποιο λόγο έχει πάρει θέση με τα μούτρα σχεδόν σαν να γεννιέται και να κοιτάει και την σπονδυλική μου στήλη.. μου έκανε και κολπικό για να δει πιο καθαρά ότι ήταν να δει.

Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα


as1cJLP0g410000MDAwOGQ0fDAwMDMxODhkfEVpc2FpIG1hemkgbWFz.gif

as1cONE0g410000MDA4NDczZHwwMDAxMjM1ZHxZb3UgYXJlIHdpdGggdXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μεχρι κ πριν απο 2 εβδομαδες που πηγα στον γυναικολο ο υπερηχος ηταν κολπικος γι'αυτο αναρωτιεμαι πως θα ειναι η αυχενικη θα μου τη κανει ο γυναικολογος μου

Annat και εμένα τους δυο υπέρηχους κοπλικα τους εχει κανει,το ίδιο και στο πρώτο.Στην αυχενικη όμως εχει μεγαλώσει αρκετά και επειδή το μηχάνημα ειναι τελευταίας τεχνολογίας γίνεται απο την κοιλιά.επισης όσο μετράει ο γιατρός εσυ ευχαριστιεσαι να χαζευεις το ζουζουνακι. :D


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσιαααααααααααααααααααα μόλις κατάλαβα να με χτυπάει το μωρό κάτω αριστερα!!!!! ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::P

Το καταλάβαμε ότι χάρηκες!!! Μέχρι και εγώ χαμογέλασα από τη χαρά σου!! Άντε, καλές κλωτσιές τώρα χαχαχαχα :D:D:D:D


as1cJLP0g410000MDAwOGQ0fDAwMDMxODhkfEVpc2FpIG1hemkgbWFz.gif

as1cONE0g410000MDA4NDczZHwwMDAxMjM1ZHxZb3UgYXJlIHdpdGggdXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσιαααααααααααααααααααα μόλις κατάλαβα να με χτυπάει το μωρό κάτω αριστερα!!!!! ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::P

:eek::eek::eek: ααααααααααααααααααααααααααααααααααα θελω κι εγωωωωωωωωωωωωωωωω .


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπον ορισμενα κοριτσια δεν τα προλαβαινουμε! Ειναι βηματα μπροστα. Τελειες αυχενικες και καποιος "χτυπαει" την πορτα.... Θελουμε και οι υπολοιπες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Κοριτσια τι κανουμε ?? Αρχισαν οι κλωτσεις ειδα??

Καλα αποτελεσματα σε οσες δεν εχουν κανει αυχενικη και καλες κλωτσιες στις υπολοιπες!!!Φιλιααα!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

bravo vre koritsia gia ta kala sas nea....dynetai dynamh kai stis ypoloipes poy exoume akoma meres gia thn auxenikh.

egw tha paw thn epomenh pempth kai fainetai aiwnas...exw hdh 2 bdomades na paw gia yperhxo kai exw apotrelathei. nomizw oti kati symvainei...

vevaia to priximo priximo...to stithos "toubano" :wink: , opote skeftomai thetika.

na pane ola kala se oles sas.

perimenoume nea kai apo tis ypoloipes pou exoun paraskeuh-savvato auxeniki

filia polla

Link to comment
Share on other sites

ngn1980 εχεις κοριτσακι ειπαμε? το ακουσες πολυ νωρις και λενε πως τα κοριτσια τα ακους νωριτερα.οσο για μενα το πρωτο το ακουσα 20 εβδομαδων οποτε να ξερετε οι πρωτομανουλες αργει λιγο!!!φιλακια πολλα!!!αυριο εχω ραντευου να δω τον παιδαρο μου!


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...