Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια καλησπερα!ανηκω και εγω στο γκρουπακι σας με ΠΗΤ 16/10.ειαι το δευτερο νινακι μας μιας και εχουμε εναν αντρακι 3 ετων κ μας ειπε κ ο γιατρος απο την αυχενικη που καναμε τη δευτερα οτι κατα 98% ειναι κοριτσακι!στην πρωτη μου εγκυμοσυνη κοριτσια δεν ειχα τιποτα απο συμπτωματα.φανταστειτε οτι ειχα παει στο γιατρο οταν ημουν ηδη τριων μηνων(ειχα παντα ακανονιστους και μεγαλους κυκλους λογω πολυκθστηκων)γιατι νομιζα οτι ειχα καποια κυστη κ δεν ειχα περιοδο χιχι!τοσο εξυπνη...τωρα σε αυτη δοξα τω Θεω ολα καλα.μονο αναγουλες αρκετες,τρελη υπνυλια και κουραση και στην αρχη ειχα και πονεμενο στηθος...αλλα μια χαρα!οπως καταλαβαινετε μεδ ενα 3χρονο ηδη εδω η κουραση ειναι ατελειωτη....αλλα χαλαλι τους!πολυ χαιρομαι που σας βρηκα κ ελπιζω αν θελετε και εσεις αν τα λεμε συχνα!ευχομαι σε ολες σας τα καλυτερα και με το καλο τα μωρακια σας!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!!

ΝΑΣΙΑ, ΝΙΚΧ, CARAMELLO καλή επιτυχία στις αυχενικές σας. Περιμένουμε νέα σας!!!!

ΝΟΥΝΟΥ μάλλον κοριτσάκι είναι από ότι μου είπε ο γιατρός. Και εγώ τον γιο μου τον άκουσα πάρα πολύ αργά.

Πώς είστε σήμερα?


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια και καλη επιτυχια με τις αυχενικες σημερα.

εγω δυστηχωε δεν εχω και τοσο ευχαριστα να σας πω. βγηκαν τα αποτελεσματα της αιματολογικης που εκανα μαζι με την αυχενικη και εχω υψηλο ποσοστο το μωρακι να εχει συνδρομο νταουν. 1 προς 39 βγηκε το αποτελεσμα. το μονο παρηγορω οτι στην αυχενικη ηταν ολα φυσιολογικα.

20 μαιου κανονισαμε για αμνιοπαρακεντηση. ο θεος ας με λυπηθει και να μου δωσει δυναμη. δεν αντεχω αλλη στεναχωρια ουτε πονο.


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια! Μολις γυρισα σπιτι! Η αυχενική διαφανεια ειχε άριστα αποτελέσμτα. Το μωρο μας ηταν πολύ ζωηρό και πολύ ευκολο σε ολα του οπως ειπε και η γιατρός. Μαλλον ειναι κοριτσακι!!!! Ελπίζω τωρα να βγουν καλές και οι αιματολογικές. Προς το παρόν πλεω σε πελάγη ευτυχίας!:P


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια και καλη επιτυχια με τις αυχενικες σημερα.

εγω δυστηχωε δεν εχω και τοσο ευχαριστα να σας πω. βγηκαν τα αποτελεσματα της αιματολογικης που εκανα μαζι με την αυχενικη και εχω υψηλο ποσοστο το μωρακι να εχει συνδρομο νταουν. 1 προς 39 βγηκε το αποτελεσμα. το μονο παρηγορω οτι στην αυχενικη ηταν ολα φυσιολογικα.

20 μαιου κανονισαμε για αμνιοπαρακεντηση. ο θεος ας με λυπηθει και να μου δωσει δυναμη. δεν αντεχω αλλη στεναχωρια ουτε πονο.

Οχ Παναγία μου. Τι να πω; Πως γινεται αυτό; Τωρα με φοβισες λιγο. Οι δικές μου εξετάσεις θα βγουν την Τετάρτη. Ελπίζω να σου πάνε όλα καλά!


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια και καλη επιτυχια με τις αυχενικες σημερα.

εγω δυστηχωε δεν εχω και τοσο ευχαριστα να σας πω. βγηκαν τα αποτελεσματα της αιματολογικης που εκανα μαζι με την αυχενικη και εχω υψηλο ποσοστο το μωρακι να εχει συνδρομο νταουν. 1 προς 39 βγηκε το αποτελεσμα. το μονο παρηγορω οτι στην αυχενικη ηταν ολα φυσιολογικα.

20 μαιου κανονισαμε για αμνιοπαρακεντηση. ο θεος ας με λυπηθει και να μου δωσει δυναμη. δεν αντεχω αλλη στεναχωρια ουτε πονο.

Γιαννα μη βιάζεσαι.ποσοστα λένε χωρίς να σημαίνει απαραίτητα κατι κακό.να δεις θα κανεις την αμνιοπαρακεντηση και όλα θα ειναι μια χαρά.μεχρι τοτε μη στεναχωριεσαι και μην αγχωνεσαι.

Ολες αυτές οι εξετάσεις το μονο που κάνουν ειναι να μας τρελάνουν.αμα ήταν κατι κακό θα φαινόταν και στην αυχενικη.

Η αμνιοπαρακεντηση γιατι γίνεται τόσο αργά? έτσι πρέπει?


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου έχω μέρες να μπω,επιτέλους μπήκαμε στο σπίτι μας και τωρα τρέχω με τα του γάμου..Κάναμε και εμείς την αυχενική όλα καλά την τετάρτη θα έχω και τα αποτελέσματα του papp-a και μάλλον περιμένουμε κοριτσάκι!!!!!!!!!!!

Εύχομαι να είστε όλες καλά και τα μπεμπάκια σας ακόμη καλύτερα


HXNKp2.png

zYAup2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια και καλη επιτυχια με τις αυχενικες σημερα.

εγω δυστηχωε δεν εχω και τοσο ευχαριστα να σας πω. βγηκαν τα αποτελεσματα της αιματολογικης που εκανα μαζι με την αυχενικη και εχω υψηλο ποσοστο το μωρακι να εχει συνδρομο νταουν. 1 προς 39 βγηκε το αποτελεσμα. το μονο παρηγορω οτι στην αυχενικη ηταν ολα φυσιολογικα.

20 μαιου κανονισαμε για αμνιοπαρακεντηση. ο θεος ας με λυπηθει και να μου δωσει δυναμη. δεν αντεχω αλλη στεναχωρια ουτε πονο.

gianna μου κάνε την αμνιοπαρακέντηση και έχει ο θεός. Μην απογοητεύεσαι ακόμα. Δεν μπορείς να την κάνεις πιο νωρίς να μην σε τρώει το άγχος???


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια!!!μολις γυρισαμε απο την αυχενικη δοξα τη Παναγιτσα ολα καλα!!!εκανα κ την αιματολογικη κοριτσια συνταγογραφειται απο τον εοππυ το ξερατε???το φυλο δν φανηκε καλα την επομενη φορα μαλλον...οσες σας ειπαν οτι ειναι κοριτσια ποσα mm σας τα εβγαλαν??καποιος φιλος μου ειπε οτι το κοριτσι ειναι μικροτερο απο το αγορι οποτε σου ψιλομπαινουν ιδεες!!!!


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

γιαννα μν στεναχωριεσαι για το αποτελεσμα παιζει ρολο και η ηλικια σου αν εισαι πανω απο 30 το ποσοστο μεγαλωνει.κανε τη αμνιοπαρακεντηση και θα δεις που ολα θα πανε καλα καμια φορα οι αιματολογικες παιζουν...


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!μολις γυρισαμε απο την αυχενικη δοξα τη Παναγιτσα ολα καλα!!!εκανα κ την αιματολογικη κοριτσια συνταγογραφειται απο τον εοππυ το ξερατε???το φυλο δν φανηκε καλα την επομενη φορα μαλλον...οσες σας ειπαν οτι ειναι κοριτσια ποσα mm σας τα εβγαλαν??καποιος φιλος μου ειπε οτι το κοριτσι ειναι μικροτερο απο το αγορι οποτε σου ψιλομπαινουν ιδεες!!!!

Καλησπέρα σε ολες! Χαιρομαι να διαβαζω καλα αποτελεσματα. Οσον αφορα το φυλο η γιατρος μου ειπε σχεδον στα πρωτα λεπτα οτι ειναι κοριτσι. Βεβαια στον επομενο υπερηχο θα ειμαστε πιο σιγουροι αλλα τη γιατρο την ακουσα σχεδον σιγουρη για το φυλο. Το μποι μας ειναι 6,64 cm!

Παντως αυτο που με στενοχωρει λιγο ειναι οτι μου ειπε οτι εχω προσθιο πλακουντα και γι αυτο πρεπει να μην κουραζομαι αλλα οτι ακομη ειναι νωρις και πολυ πιθανο να ανεβει προς τα πανω καθως θα μεγαλωνει η μητρα. Εχετε αναλογη εμπειρία οι ηδη μανούλες;


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...