Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

Μαρκελλα στέλνω σύννεφο μπεμπεδοσκονης απο χαλανδρι,,,,, άντε με το καλό και καλά να περάσετε!!!! Και να ξέρεις σε ζηλεύω πολύ....εμάς μας έχει απαγορεύσει το άθλημα ο γιατρός.... Να το απολαύσετε γιατί ίσως μετα να μη μπορείτε.

Και χθες που είπα στη Μαια.....τι θα γίνει; Θ αγιασουμε σε λίγο ... Μου απαντάει η θέα η Μαια μου:΄α εγω το κολπικο απαγορευω' !!!!!!!!!

Καντε φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΝΑΣΤΕΝΑΞΟΥΝ ΤΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑΑΑΑΑΑ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μαρκελλα στέλνω σύννεφο μπεμπεδοσκονης απο χαλανδρι,,,,, άντε με το καλό και καλά να περάσετε!!!! Και να ξέρεις σε ζηλεύω πολύ....εμάς μας έχει απαγορεύσει το άθλημα ο γιατρός.... Να το απολαύσετε γιατί ίσως μετα να μη μπορείτε.

Και χθες που είπα στη Μαια.....τι θα γίνει; Θ αγιασουμε σε λίγο ... Μου απαντάει η θέα η Μαια μου:΄α εγω το κολπικο απαγορευω' !!!!!!!!!

Χα χα χα!!!!!!!! Και εμεις το ιδιο! Κοντευει να παθει νευρικό κλονισμό!!!!!! :-P


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

Λες ε; Μακάρι να ειναι η ηλικία που τα χαλάει.... Οσο για το φύλλο διαβάζω ότι πολλές το μαθαίνουν στη. Αυχενικη και εμάς με το ζόρι μας το είπε και αστειευομενος.... Για να δούμε έπεσε μέσα.....!!!!

Ε γι αυτο σου κατεβασε το ποσοστο! Λογω ηλικιας. Νομιζω το φυλο το βρισκουν με κατι γωνιες που υπολογιζουν (αν δεν λεω βλακειες). Ισως να τελειωσες τοσο γρηγορα γιατι ηταν ησυχο και μπορεσαν να μετρησουν γρηγορα τους δεικτες.
Link to comment
Share on other sites

Καντε φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΝΑΣΤΕΝΑΞΟΥΝ ΤΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑΑΑΑΑΑ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ!!!

Ααααααα,Μαρκέλα, φουουουου!! Κάτσε να τινάξω και λίγη, μήπως δεν φτάνει το φύσημα!!!

Πρώτη φορά μπήκα βράδυ, μάλλον ήταν για να δω το μήνυμά σου!!

καλή διασκέδαση λοιπόν κοπελιά!!!


as1cJLP0g410000MDAwOGQ0fDAwMDMxODhkfEVpc2FpIG1hemkgbWFz.gif

as1cONE0g410000MDA4NDczZHwwMDAxMjM1ZHxZb3UgYXJlIHdpdGggdXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Καντε φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΝΑΣΤΕΝΑΞΟΥΝ ΤΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑΑΑΑΑΑ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ!!!

Δεν θα σκεφτεσαι εγκυμοσυνη και πανες...σε 20 μερες θα μας ανακοινώνεις τα ευχαριστα!!


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια μου! Βλέπω προχωράτε μια χαρά και χαίρομαι! Σας διαβάζω που και που!

Γεια σας κορίτσια,

Τι ήθελα να χαρώ με τα αποτελέσματα.... Ηρθαν οι αιματολογικες και γίναμε χάλια.... Απο πιθανότητα 1:2400 με τις αιματολογικες πήγαμε 1:750 !!!!!!

Μα ειναι δυνατόν να πέσουμε τόσο; Τι κάνουμε τώρα;

Εμένα στον μικρό μου ήταν 1:1024 πολύ κοντά με σένα και μια χαρά ειναι το αντράκι μου. Νομίζω κι εγώ ότι είναι στατιστικά και δε χρειάζεται να στεναχωριέσαι.

Για όλες ισχύει αυτό! Να μη στεναχωρίεστε και να μην συγχύζεστε για κανέναν και για τίποτα. Να έχετε θετική ενέργεια και όλα θα πάνε καλά!

Καντε φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΝΑΣΤΕΝΑΞΟΥΝ ΤΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑΑΑΑΑΑ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ!!!

Μπεμπεδόσκονη έχω μόνο από το αντράκι μου και στην στέλνω άφθονη!!! Είναι στο δρόμο το μωράκι σας!! Εμείς ξεκινάμε τον Ιούνιο. Πολύ μακριά μου φαίνεται!

Φιλάκια στις κοιλίτσες σας κορίτσια μου!!:):)


LXEWp2.png

Ένα αγγελούδι στην αγκαλιά μου κι ένα άλλο στον ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Η αυχενικη για down ήταν 1:2470 και μετα το Papp a πήγε 1:750!!!!!!

Είμαι 32, μίλησα με τη Μαια και ήταν πολύ καθησυχαστικη. Ουσιαστικά αυτο που λέει το αποτέλεσμα ειναι ότι αν υπόθετικα είχαμε 750 εγκύους με τα δικά μου χαρακτηριστικά και αποτελεσματα αυχενικες η 1 απο τις 750 θα έκανε παιδί με down! Το οποίο η αλήθεια ειναι ότι πρέπει να είσαι πολύ άτυχη για να σου τύχει αλλά το πρόβλημα ειναι ότι οταν έχεις πάρει τόσο καλό αποτέλεσμα αυχενικης μετα το να μειωθεί τόσο πολύ σου προκαλεί ενα φόβο. Στην πράξη βέβαια και πάλι καλό ειναι το αποτέλεσμα.

Τη ρώτησα αν πρέπει να κάνω τροφοβλαστη και ήταν εντελώς αρνητική , μου είπε ότι δεν εχω κανένα λόγο να πάρω τέτοιο ρίσκο.

Και κατι τελευταίο....εμάς το φύλλο δεν μας το είπε, οταν τον ρώτησα αν μπορεί να δει, αστειευομενος είπε 'κοριτσάκι' αλλά εγω δεν είδα να ανοίξει το παιδάκι μας τα ποδαρακια του, αυτο κοιμόταν, ειναι δυνατόν να είδε κατι;

Τέλος η αυχενικη κράτησε 5 ολόκληρα λεπτά....περίμενα τόσες μέρες και μας ξεπέταξαν στο 5λεπτο!

5 λεπτα για την αυχενικη και μενα μου φαινονται πολυ λιγα. ο γιατρος σου στην εκανε ή πηγες σε εμβρυολογο?

τα αποτελεσματα εγω τα βρισκω εξαιρετικα. δεν νομιζω να υπαρχει λογος ανησυχιας. τι να πω κι εγω που μου δεινει η παππ α 1 προς 39 για νταουν ????

ο γιατρος σου τι σου ειπε? να κανεις αμνιο?

Καντε φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΝΑΣΤΕΝΑΞΟΥΝ ΤΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑΑΑΑΑΑ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ!!!

Φφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ολοκληρο τυφωνα σου στελνω και μαζι τις καλυτερες ευχες μου.

Μαρκελλα στέλνω σύννεφο μπεμπεδοσκονης απο χαλανδρι,,,,, άντε με το καλό και καλά να περάσετε!!!! Και να ξέρεις σε ζηλεύω πολύ....εμάς μας έχει απαγορεύσει το άθλημα ο γιατρός.... Να το απολαύσετε γιατί ίσως μετα να μη μπορείτε.

Και χθες που είπα στη Μαια.....τι θα γίνει; Θ αγιασουμε σε λίγο ... Μου απαντάει η θέα η Μαια μου:΄α εγω το κολπικο απαγορευω' !!!!!!!!!

αχ κι εμενα ο γιατρος μου ειπε να ξανα μυρισω τον κρινο απο οκτωβρη.....

μα απο Οκτωβρη??????? χαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχ


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites

markelaki...............φοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ κοριτσαρα μου και σημερα φυσαει θεσσαλονικη σου ηρθε?????

toulala ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μολις σας δωσει ο γιατρος το οκ να πιασετε ΑΜΕΣΩΣ

asteraki καλη επιτυχια!

κοριτσια εμενα ο γιατρος μου μου ειπε πως τωρα που εκλεισα τον τριτο το σεξ επιβαλλεται !!!!! κανονικοτατα με ολο το πακετο (οργασμους κλπ) !!! γιατι σε εσας ειπε οχι???


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

markelaki...............φοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ κοριτσαρα μου και σημερα φυσαει θεσσαλονικη σου ηρθε?????

toulala ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μολις σας δωσει ο γιατρος το οκ να πιασετε ΑΜΕΣΩΣ

asteraki καλη επιτυχια!

κοριτσια εμενα ο γιατρος μου μου ειπε πως τωρα που εκλεισα τον τριτο το σεξ επιβαλλεται !!!!! κανονικοτατα με ολο το πακετο (οργασμους κλπ) !!! γιατι σε εσας ειπε οχι???

Σε εμενα ειπε οχι γιατι εχω προσθιο και χαμηλο πλακουντα που ελπιζουμε να ανεβει στην πορεια. Το θεμα ειναι οτι εγω μεχρι τωρα εκανα κανονικα με ολο ολο το πακετο. Ευτυχως που δεν προκαλεσαμε κανενα προβλημα. Λετε αν και σταματησαμε να καναμε κανενα κακο που θα το βρουμε μπροστα μας; Ε αφου δεν κρατιοτανε!!!!!!!!!!


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

5 λεπτα για την αυχενικη και μενα μου φαινονται πολυ λιγα. ο γιατρος σου στην εκανε ή πηγες σε εμβρυολογο?

τα αποτελεσματα εγω τα βρισκω εξαιρετικα. δεν νομιζω να υπαρχει λογος ανησυχιας. τι να πω κι εγω που μου δεινει η παππ α 1 προς 39 για νταουν ????

ο γιατρος σου τι σου ειπε? να κανεις αμνιο?

Οχι μου είπε ότι το αποτέλεσμα ειναι καλό και δεν χρειάζεται να κάνω. Και άμα το σκεφτείς πρέπει να είμαστε πολύ άτυχοι για να μας συμβεί. Αλλά και στην δική σου περίπτωση, παρότι βάσει κανόνα προτείνουν περαιτέρω έλεγχο θεωρώ (ίσως κάνω λάθος βέβαια) ότι η πιθανότητα να συμβεί ειναι πάλι μικρή. Δηλαδή σκέψου το εξής: πόσο πιθανό ειναι σε μια κλήρωση με 39 υποψήφιους μεταξύ των οποίων είσαι και εσυ να τραβήξεις τον κλήρο και να πετύχεις το όνομα σου!!!!! Και στη δική σου περίπτωση ειναι δύσκολο! Βέβαια επειδή το θέμα ειναι πολύ λεπτό προσπαθούμε να μηδενισουμε εντελώς την πιθανότητα, αλλά όμως και πάλι πρέπει να σκεφτόμαστε ότι δεν ειναι μονο το down, μπορεί να βγουν όλα καλά αναφορικά με το down και μα προκύψουν αλλά προβλήματα στη πορεία.

Το παν ειναι να σκεφτόμαστε θετικά γιατί η αλήθεια ειναι ότι δεν μπορείς να τα προλαβεις ούτε και να τα δεις όλα πριν τη γέννα!

Φφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

φφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ολοκληρο τυφωνα σου στελνω και μαζι τις καλυτερες ευχες μου.

αχ κι εμενα ο γιατρος μου ειπε να ξανα μυρισω τον κρινο απο οκτωβρη.....

μα απο Οκτωβρη??????? χαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχ

Εμάς το απαγόρευσε μάλλον λόγω αποκολλησης που είχα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε εμενα ειπε οχι γιατι εχω προσθιο και χαμηλο πλακουντα που ελπιζουμε να ανεβει στην πορεια. Το θεμα ειναι οτι εγω μεχρι τωρα εκανα κανονικα με ολο ολο το πακετο. Ευτυχως που δεν προκαλεσαμε κανενα προβλημα. Λετε αν και σταματησαμε να καναμε κανενα κακο που θα το βρουμε μπροστα μας; Ε αφου δεν κρατιοτανε!!!!!!!!!!

Νασια εμένα μου είπε ότι εχω οπισθιο κ χαμηλό πλακουντα! Μάλλον γι αυτο μας ξεκοψε τις επαφές! Ελπίζουμε κεμεις να ανεβεί!

Link to comment
Share on other sites

Νασια εμένα μου είπε ότι εχω οπισθιο κ χαμηλό πλακουντα! Μάλλον γι αυτο μας ξεκοψε τις επαφές! Ελπίζουμε κεμεις να ανεβεί!

Ας ελπισουμε οτι θα ανεβει τις επομενες εβδομαδες γιατι αλλιως δεν θα τη γλιτωσουμε την καισαρική......


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

α ναι οταν ειναι χαμηλος δεν αφηνουν οι γιατροι σωστα κοριτσια εχετε δικιο!!!νασια αποκλειεται να συμβει κατι στο μελλον για κατι που εκανες μεχρι χτες.θα γινοταν ως τωρα αν ηταν.απλα κοριτσια για να πω την αληθεια στα αλλα δυο καναμε καπου καπου (μια φορα τον μηνα δλδ) και χωρις οργασμο!!!τωρα ξεσαλωσαμε.τον γιατρο δεν τον ρωτησα μηπως πειραζει ο οργασμος λογω του οτι μπορει να φερει συσπασεις?


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

α ναι οταν ειναι χαμηλος δεν αφηνουν οι γιατροι σωστα κοριτσια εχετε δικιο!!!νασια αποκλειεται να συμβει κατι στο μελλον για κατι που εκανες μεχρι χτες.θα γινοταν ως τωρα αν ηταν.απλα κοριτσια για να πω την αληθεια στα αλλα δυο καναμε καπου καπου (μια φορα τον μηνα δλδ) και χωρις οργασμο!!!τωρα ξεσαλωσαμε.τον γιατρο δεν τον ρωτησα μηπως πειραζει ο οργασμος λογω του οτι μπορει να φερει συσπασεις?

Και εμεις μεχρι τωρα μια φορα στο δεκαημερο περιπου χωρις υπερβολες. Ευτυχως που δεν εγινε τιποτα! Απο δω και περα θα ειμαι φρονιμη. Ερχεται και η μεγαλοβδομαδα...... Νομιζω αν δεν εχεις καποιο θεμα δεν πειραζει να εχεις οργασμο. Αλλα την επομενη φορα ρωτα τον γιατρο. Αχ αχ αχ αχ!


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...