Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

NOYNOY φυσαει φυσαει πρεπει να ηρθε!!!

Γιαννα, ετσι ετσι τυφωνες να στελνεις με την μπεμπεδοσκονη.

toulala , κοντος ψαλμος αλληλουια κοντα ειναι ο ιουνιος...σε καταλαβαινω ομως στην ιδια φαση ειμαι...Δεν το εχω και σιγουρο γιαυτο το μηνα οποτε....

Νασια , να κανεις αλλα με προφυλακτικο για να μην δημιουργει συσπασει το σπερμα και να μην κολησεις κανα μικροβιο τωρα που δεν μπορεις να παρεις φαρμακα...μα λα ΚΑ ομως!!!Νομιζω οπως ειπαν και τα κοριτσια σε χαμηλο προσθιο πλακουντα δεν αφηνουν το σεκς!!

Αλλα ρωτηστε και τους δοκτορες!!!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

NOYNOY φυσαει φυσαει πρεπει να ηρθε!!!

Γιαννα, ετσι ετσι τυφωνες να στελνεις με την μπεμπεδοσκονη.

toulala , κοντος ψαλμος αλληλουια κοντα ειναι ο ιουνιος...σε καταλαβαινω ομως στην ιδια φαση ειμαι...Δεν το εχω και σιγουρο γιαυτο το μηνα οποτε....

Νασια , να κανεις αλλα με προφυλακτικο για να μην δημιουργει συσπασει το σπερμα και να μην κολησεις κανα μικροβιο τωρα που δεν μπορεις να παρεις φαρμακα...μα λα ΚΑ ομως!!!Νομιζω οπως ειπαν και τα κοριτσια σε χαμηλο προσθιο πλακουντα δεν αφηνουν το σεκς!!

Αλλα ρωτηστε και τους δοκτορες!!!

Δυστυχως εγω εχω προσθιο και χαμηλο γι αυτο μου ειπε να το αποφυγουμε!!!!


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια εμεις δυστυχως δν εχουμε πκ νεα...

συσπασεις εχουμε και ο γιατρος ειπε ξαπλα και μου εδωσε yotopar...

εχθες το βραδυ πηγα στη κλινικη κ με ειδε κ δυστυχως εχω αρκετες,το μπεμπε λετε να κινδυνευει με τις συσπασεις?αιμα δν εχω καθολου ευτυχως εχθες που πηγα στο γιατρο η καρδουλα ακουγοταν κανονικα αλλα δν πολυκουνιοταν το μωρο κ αγχωθηκα πολυ....

το σεξ εμας ο γιατρος δν το προτεινε απο την αρχη λογω του ιστορικου μου απο αλλες περιπτωσεις φιλων μου ομως ξερω οτι αν δν εχεις θεματα με την εγκυμοσυνη δν απαγορευεται απλα οχι καταστασεις extreme...

nasia αν ειναι το 1ο σου νομιζω οτι ειναι λιγο νωρις για να το νιωσεις...


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Annat κι εγώ στο 1ο μου παιδάκι είχα πολλές συσπάσεις αλλά πολύ αργότερα.

Το yotopar με είχε βοηθήσει πάρα πολύ.Βέβαια επειδή ήμουν μέσα στο νοσοκομείο το έπαιρνα ενδοφλέβια.

Η διπλανή μου το έπαιρνε απο τον 4ο μήνα περίπου μέχρι πριν να γεννήσει.

Θέλει όντως πολύ ξάπλα και να σηκώνεσαι μόνο για τουαλέτα.Μπάνιο καθιστή για να μην κουράζεσαι και πολύ προσοχή στις κινήσεις σου.

Αν ελαττωθούν οι συσπάσεις θα στα μειώσει σιγά-σιγά ο γιατρός.Δηλ.μπορεί για 1 διάστημα να τα σταματήσεις τελείως.

Nasia εμένα μου είπε ο γιατρός οτι είναι νωρίς ακόμα.Σε κανένα μήνα μου είπε.

Βέβαια εγώ έχω και κοιλιά(λόγω πάχους) ίσως γι'αυτό να μου το είπε;)

Μαρκέλλα σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια και όλη την μπεμπεδόσκονη!!!!!!!!

Σεξ εμάς τώρα στο 2ο 3μηνο μας είπε οκ αλλά πολύ προσεχτικά.

Εγώ δεν έχω καμία όρεξη πάντως:oops:

Φοβόμαστε κιόλας λόγω του οτι είχα και πρόωρο τοκετό......οπότε το αφήνουμε το σπορ μέχρι στιγμής.

Τουλαλα 1 μήνας δεν είναι τίποτα!!Θα ξεκινήσετε δυναμικά!!!!

Η Ngn που χάθηκε?Ελπίζω να ηρέμησε λίγο απο τους εμετούς και τον ίλιγγο που είχε:?

Εγώ ακόμα έχω εμετούς αλλά 1-2 την ημέρα και οχι κάθε μέρα.

Πότε θα σταματήσουν επιτέλους?:evil::evil:

Έβγαλα και κάτι σπυράκια(μάλλον σας έκζεμα είναι) στο πηγούνι.

Τι είναι τώρα πάλι αυτό?


fxwxp2.png

EKLUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μακαρι να πανε ολα καλα τι να πω...

ας ειμαι ξαπλα και ας γεννηθει με το καλο το μωρο δν πειραζει....

το θεμα ειναι βρε κοριτσια οτι ουτε με τα γιουτοπαρ περασε ουτε με τα ουλτροτζεσταν...

μαλλον αυριο θα παω σε κλινικη να με δουν παλι:(


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

μακαρι να πανε ολα καλα τι να πω...

ας ειμαι ξαπλα και ας γεννηθει με το καλο το μωρο δν πειραζει....

το θεμα ειναι βρε κοριτσια οτι ουτε με τα γιουτοπαρ περασε ουτε με τα ουλτροτζεσταν...

μαλλον αυριο θα παω σε κλινικη να με δουν παλι:(

Όλα καλά θα πάνε!Μην αγχώνεσαι!

Ξέχασα να σου πω και το πιο σημαντικό που μας έλεγαν οι μαίες στο νοσοκομείο:ΜΗΝ χαιδέυεις καθόλου την κοιλιά σου.Τα χάδια σου προκαλούν συσπάσεις.

Πήγαινε στην κλινική.Μπορεί να χρειάζεται να αυξήσεις την δόση ή να νοσηλευτείς για λίγες μέρες μέχρι να τις σταθεροποιήσουν.

Προσπάθυησε όσο μπορείς να έχεις καλή ψυχολογία γιατί και το στρες φέρνει συσπάσεις.

Θα περιμένουμε νέα σου!!


fxwxp2.png

EKLUp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια...σας διαβασα επιτελους...

εγω εχω και.καλλα και κακα νεα.τα αποτελεσματα του παπ Αειναι σουπερ αλλα η αποκολληση οχι.εκανα εναν υπερηχο πριν φυγω και ειχε ενα σημειο πολυ ασχημο στον πλακουντα που ξεκολλουσε...και φυσικα με τ!ν πτηση και τη μετακομιση μονο ξαπλα δεν ειμαι.αυτη τη βδομαδα θα κανονισουμε ενα ραντβου με το γιατρο εδω να δουμε τι γινεται.

κι εγω εχω προσθιο και χαμηλο πλακουντα και μου ειπε π9λυ προσεκτικα ε0αφες λκαι με προφυλαξη αλλα εγω αν δε στρωσει η αποκολληση δε παιιζει να κ(νω!η διακεκομμενη επαφη ειναι επικινδυνη παλι;επειδη μπορει να περασει λιγο σπερμα;εγω παθαινω ονειρωξεις στον υπνο μου ρε κοριτσια απο τη στερηση χαχα!και φοβαμαι για τις συσπασεις αλλα δε μπορω να το ελεγξω αυτο!

αννα εσυ ενιωσες κατι περι3ργο;καποιο πονακι;η απλα στο ειδε στον υπερηχο οτι εχεις συσπασεις;

εγω ρε γμτ ειναι ωρες που δε μπορω να ακουμπησω την κοιλια μου...μολις νιωσω λιγη πιεση ποναεει...το εχει καμια;


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Annat κι εγώ στο 1ο μου παιδάκι είχα πολλές συσπάσεις αλλά πολύ αργότερα.

Το yotopar με είχε βοηθήσει πάρα πολύ.Βέβαια επειδή ήμουν μέσα στο νοσοκομείο το έπαιρνα ενδοφλέβια.

Η διπλανή μου το έπαιρνε απο τον 4ο μήνα περίπου μέχρι πριν να γεννήσει.

Θέλει όντως πολύ ξάπλα και να σηκώνεσαι μόνο για τουαλέτα.Μπάνιο καθιστή για να μην κουράζεσαι και πολύ προσοχή στις κινήσεις σου.

Αν ελαττωθούν οι συσπάσεις θα στα μειώσει σιγά-σιγά ο γιατρός.Δηλ.μπορεί για 1 διάστημα να τα σταματήσεις τελείως.

Nasia εμένα μου είπε ο γιατρός οτι είναι νωρίς ακόμα.Σε κανένα μήνα μου είπε.

Βέβαια εγώ έχω και κοιλιά(λόγω πάχους) ίσως γι'αυτό να μου το είπε;)

Μαρκέλλα σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια και όλη την μπεμπεδόσκονη!!!!!!!!

Σεξ εμάς τώρα στο 2ο 3μηνο μας είπε οκ αλλά πολύ προσεχτικά.

Εγώ δεν έχω καμία όρεξη πάντως:oops:

Φοβόμαστε κιόλας λόγω του οτι είχα και πρόωρο τοκετό......οπότε το αφήνουμε το σπορ μέχρι στιγμής.

Τουλαλα 1 μήνας δεν είναι τίποτα!!Θα ξεκινήσετε δυναμικά!!!!

Η Ngn που χάθηκε?Ελπίζω να ηρέμησε λίγο απο τους εμετούς και τον ίλιγγο που είχε:?

Εγώ ακόμα έχω εμετούς αλλά 1-2 την ημέρα και οχι κάθε μέρα.

Πότε θα σταματήσουν επιτέλους?:evil::evil:

Έβγαλα και κάτι σπυράκια(μάλλον σας έκζεμα είναι) στο πηγούνι.

Τι είναι τώρα πάλι αυτό?

Σπυρακια εχει γεμισει το στηθος και ο λαιμος μου απο τις πρωτες μερες που ανακαλυψα οτι ειμαι εγκυος! Και πονάνε! Δεν μπορειτε να φανταστειτε. Ευτυχως στο προσωπο βγαζω λιγα.


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πονουσα υπερβολικα σ'ολη τη διαρκεια της μερας επαιρνα μπουσκοπαν ανα οκταωρο και τα ουτροτζεσταν κ δν περνουσε ημουν ξαπλα συνεχεια,πηγα στο ιατρειο του κ το ειδε στον υπερηχο...τα πονακια που εχω μοιαζουν με πονους περιοδου αλλα ειναι πιο εντονοι και ειναι σαν να μουδιαζω αριστερα και δεξια κατω χαμηλα.

με τον γιατρο μου που μιλησα πριν απο λιγο μου ειπε να συνεχισω τα γιουτοπαρ εως τη τεταρτη κ τα ουτροτζεσταν αυριο να παω στη δουλεια αν αισθανομαι καλυτερα.

λεω να παω κοριτσια για να μν δινω δικαιωματα οτι εκμεταλλευομαι την εγκυμοσυνη απο την αλλη ομως φοβαμαι πολυ για το μωρο...τι να κανω???


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

πονουσα υπερβολικα σ'ολη τη διαρκεια της μερας επαιρνα μπουσκοπαν ανα οκταωρο και τα ουτροτζεσταν κ δν περνουσε ημουν ξαπλα συνεχεια,πηγα στο ιατρειο του κ το ειδε στον υπερηχο...τα πονακια που εχω μοιαζουν με πονους περιοδου αλλα ειναι πιο εντονοι και ειναι σαν να μουδιαζω αριστερα και δεξια κατω χαμηλα.

με τον γιατρο μου που μιλησα πριν απο λιγο μου ειπε να συνεχισω τα γιουτοπαρ εως τη τεταρτη κ τα ουτροτζεσταν αυριο να παω στη δουλεια αν αισθανομαι καλυτερα.

λεω να παω κοριτσια για να μν δινω δικαιωματα οτι εκμεταλλευομαι την εγκυμοσυνη απο την αλλη ομως φοβαμαι πολυ για το μωρο...τι να κανω???

Καλημέρα κορίτσια! Αννα να μην πας στη δουλεια. Να φροντισεις τον εαυτο σου και το μωρό σου. Για ποια εκμεταλλευση μιλάς;;;Δεν πανε λενε ο, τι θελουν!!!!!!!


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

πονουσα υπερβολικα σ'ολη τη διαρκεια της μερας επαιρνα μπουσκοπαν ανα οκταωρο και τα ουτροτζεσταν κ δν περνουσε ημουν ξαπλα συνεχεια,πηγα στο ιατρειο του κ το ειδε στον υπερηχο...τα πονακια που εχω μοιαζουν με πονους περιοδου αλλα ειναι πιο εντονοι και ειναι σαν να μουδιαζω αριστερα και δεξια κατω χαμηλα.

με τον γιατρο μου που μιλησα πριν απο λιγο μου ειπε να συνεχισω τα γιουτοπαρ εως τη τεταρτη κ τα ουτροτζεσταν αυριο να παω στη δουλεια αν αισθανομαι καλυτερα.

λεω να παω κοριτσια για να μν δινω δικαιωματα οτι εκμεταλλευομαι την εγκυμοσυνη απο την αλλη ομως φοβαμαι πολυ για το μωρο...τι να κανω???

καλημερα κοριτσια. καλη εβδομαδα να εχουμε.

Αννα κατσε στα αυγα σου και ασε τη δουλεια.

τα αφεντικα μονο να εκμεταλευονται ξερουν. νομιζεις οτι θα στεναχωρηθουν αν παθεις κατι εσυ με το μωρο?

κατσε ξεκουρασου και ασε τη δουλεια σε δευτερη μοιρα.

πανω απο ολα εσυ και το μωρουλινι σου.


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καντε φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΝΑΣΤΕΝΑΞΟΥΝ ΤΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑΑΑΑΑΑ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ!!!

Μέσ απ' την ψυχή μου άπειρη μπεμπεδόσκονηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δώστε του να καταλάβει!!!!;)


UQTep2.png

Xgjmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα να έχουμε!

Έχει νιώσει καμία κοπέλα το μπεμπέ της;; και αν ναι σε ποια εβδομάδα;; εγώ ήδη βρίσκομαι στην 16η και δεν νιώθω τπτ, το μόνο που νιώθω είναι κάποιες φορές σαν να μου κατεβαίνει η περιόδος... κάτι τέτοιο δλδ, αυτό είναι οι λεγόμενες συσπάσεις;;;


oczZp2.png

Va8Np3.png

5brsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...