Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Θέμα που μεταφέρθηκε από φόρουμ parents


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του εδώ φόρουμ και εύχομαι ευχάριστες ειδήσεις για όλες μας!!!

Μια απορία παρακαλώ....

Κλειδώθηκε ένα θέμα που είχαμε ανοίξει στο φόρουμ του parents και μεταφέρθηκε εδώ.Ψάχνω αλλά δεν το βρίσκω.Έκανα και αναζήτηση με τον τίτλο αλλά τίποτα....

Μήπως μπορείτε να μας βοηθήσετε???

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Διάβασα τα παρακάτω όταν κλειδώθηκε το θέμα

"μην ανοίγετε ειδικά νέο θέμα στο parent.gr για να ανακοινώσετε την δημιουργία νέου θέματος στο parentscafe.gr.

Μπορείτε αν επιθυμείτε να ενημερώσετε τα υπόλοιπα μέλη με το να τοποθετήσετε την είδηση στην υπογραφή σας ή να κάνετε χρήση των προσωπικών μηνυμάτων.

Σε περίπτωση που ανοίξετε νέο θέμα στο parents.gr είτε ως συνέχεια κλειδωμένου θέματος είτε με σκοπό την ανακοίνωση νέου θέματος στο parentscafe.gr θα λάβετε κάρτα ειδοποίησης που θα σας ενημερώνει για τους κανόνες του forum της ΕΕΕΓ και ίσως συνοδεύεται από ολιγοήμερη απενεργοποίηση του λογαριασμού σας."

Παρακαλώ στην περίπτωση που θέλουμε κάποια μέλη να συνεχίσουμε το προηγούμενο θέμα πως πρέπει να γίνει για να μην παραβιάσουμε κάποιο κανονισμό του φόρουμ?

Ευχαριστώ θερμά.


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ανοιξτε καινουριο θεμα στην υποενοτητα "θελουμε να γινουμε γονεις" με τον ιδιο τιτλο που ειχατε στο παρεντς κ συνεχιστε κανονικα!Δεν νομιζω να μεταφερονται τα θεματα αυτουσια απο εκει εδω περα.Καλη συνεχεια!


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

δεν είναι τεχνικά εφικτό να μεταφέρονται τα θέματα από το parents.gr στο parentscafe.gr

Αν οι εθελοντές συντονιστές και η διαχείριση του parents.gr σας έχουν

παραπέμψει - προτείνει να συνεχίσετε μια δημόσια συζήτηση στο parentscafe.gr μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα επιλέγοντας την κατάλληλη ενότητα.

Ιδανικός τρόπος επικοινωνίας με την διαχείριση :

είτε μέσω προσωπικού μηνύματος είτε μέσω email στο administrator(at)parentscafe.gr

Ευχαριστούμε για την κατανόηση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...