Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

διαγωνισμός: πεθερα


Recommended Posts

παιδάκι μου καλά λέει μία φίλη μου, η λέξη "πεθερά" έπρεπε να είχε παντού το μείον μπροστά, είναι αρνητικής σημασιας λέξη....εμένα δεν μιλαγε, δεν μίλαγε και τώρα που το παιδί μου είναι το 1ο εγγόνι στο σόι του άνδρα μου, μου τα έχει ζαλίσει χοντρά μιλάμε..καλά που ο άνδρας μου μού παίρνει το μέρος και δεν της αφήνει πολλά πολλά....αλλά την μ@λ@κι6 τους θα την πούνε δεν αντέχουν....σιχτίρ


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα πεθεροπληκτες!!!

εγω εχω πεθερουλα ΑΓΓΕΛΟ!!!!

ολα αυτα που περνατε και κατι παραπανω τα περναω με την μαμα μου! και ειναι μολις 44!


pXWyp3.png

Τη θετική ενέργεια και την καλή σας σκέψη, παρακαλώ να στείλετε και ο Θεός να πέψει...

Link to comment
Share on other sites

kalimera koristia.emena k dikia m h pe8era mia xara xalh.exoun periousia akinith k emeis menoume sto enoikio k mas leei afiste ta na yparxoun!!otan psaxname n noikiasoume spiti mas epsaxne dipla ths,eutixos brikame ligo pio makria.mas pernei synexeia thl k milaei akatapausta den afinei kanenan n milisei k na pas na peis kati leei to diko ths k den s akouei tis proales htan k h 8eia m edw k h pe8era mou milouse milouse h 8eia m epa8e sok kamia mas den prolavene n pei kouventa.fusika emeis opos sas eipa noikiazoume k den exoume parei polla epipla giati elpizoume mia mera na pame se diko mas spiti k na ta paroume ola opos prepei,opote ka8e fora pou erxete kanei decor k exei kolisei na parw mia kristaliera!!!!!!!auto p me ekneurizei perissotero einai oti exei gio eleu8ero eno douleuei ton xorigei ta panta kanonika k autos zei mes th xlidei....8elete k alo???


n2dYp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλημερα πεθεροπληκτες!!!

εγω εχω πεθερουλα ΑΓΓΕΛΟ!!!!

ολα αυτα που περνατε και κατι παραπανω τα περναω με την μαμα μου! και ειναι μολις 44!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κι έλεγα, μόνη μου είμαι σε αυτήν πλάση;

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Πεθεροπληκτες… νομίζω ότι απλά πρέπει να το ρίξετε στην τρελή… κάντε και κανένα σχόλιο του τύπου : Δίκιο έχει η μαμά…αλλά και να μην είχε πρέπει να την υποστηρίξουμε… εξάλλου πόσο θα ζήσει ακόμα;;; γιατί να την πικραίνουμε;;;

Το πολύ πολύ να σας περάσουν για Φούρκα Μαύρη μάγισσα και να σας αποφεύγουν… Μπορείτε επίσης όταν σας παίρνει τηλέφωνο να της λέτε ότι την είδατε στον ύπνο σας νύφη με νυφικό… ( και γενικά όλα τα θανατερά… ) σίγα μην ξαναπατήσει… αχαχχαχ

Εμένα ο καλός θεούλης με λυπήθηκε και μου έστειλε για πεθερά την καλύτερη! Δεν ανακατεύεται πουθενά… αλλά και ο άντρας μου την έχει από απόσταση στις αποφάσεις μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...