Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Faith22 είπε:

      1 ή 2 εμβρυακια έχεις βάλει?Εγώ Τετάρτη ετ κ Σάββατο απόγευμα έκανα τεστ early predictor κ βγήκε μια πολύ πολύ άχνη γραμμή,έχω δίδυμα όμως!

      Νομίζω κ εγώ παράεκανες νωρίς!Μας ξεπέρασες όλες😂

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

Recommended Posts

Ευακι καλησπερα. Κριμα που οι συνθηκες για σενα δεν ειναι λιγο καλυτερες. Θελω να σου πω μερικα πραγματα. 1) Το παιδι το κανουμε γιατι το θελουμε εμεις. Τα υπολοιποα περι να ολοκληρωθει η ευτυχια μας, να γινουμε οικογενεια... να κανουμε να ρανουμε κατα τη γνωμη μου ειναι μεγαλες βλακειες. 2) Δεν μπορεις να αναγκασεις καποιον ο οποιος δε θελει να ειναι μαζι σου να ειναι. Και στην τελικη θες να εισαι με εναν ανθρωπο ο οποιος δε σε θελει επειδη εισαι εγκυος? Αυτο θες? Ειναι ευτυχια αυτο? Βγαλε τον απο τη δυσκολη θεση να το πει στην κοπελα του και εξηγησε του πως δεν υπαρχει λογος να το πει στην κοπελα του. Γιατι πολυ απλ το παιδι ειναι δικο σου. ΔΙΚΟ ΣΟΥ. Εσυ θα το κουβαλας 9 μηνες. Εσυ θα παρεις 15 κιλα. Εσυ θα ξενιχτας οποτε πειναει οποτε διψαει οποτε ειναι αρρωστο οποτε ειναι λερωμενο.... ΕΣΥ! Δεν τον εχεις αναγκη. Αλιμονο αν τον ειχες. Θελει να το αναγνωρισει? Για τον εαυτο του να το κανει αν θελει, εσυ δεν τον χρειαζεσαι. Ουτε το αγεννητο παιδι σου. Και μη βιαστεις να μου πεις οτι ενα παιδι θελει και τους 2 γονεις. Ποσες οικογενειες διαλυθηκαν και τα παιδια μεγαλωσαν με ενα γονεα και τον αλλον εξαφανισμενο? Και τι εγινε? Και τι επαθαν? Εγιναν κακοι ανθρωποι? Να σου δινει δυναμη ο Θεος. Εισαι ευλογημενη. Ειναι ευλογια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα,

Είσαι σε συναισθηματική φόρτιση και απλά αυθυποβάλλεσαι. Μην το σκέφτεσαι. Προσπάθησε να χαλαρώσεις για να μην βασανίζεσαι.

Εχω διαβάσει όλη την ιστορία σου και πραγματικά στενοχωρήθηκα για σενά που μπήκες σε αυτή την διαδικασία. ΄Ομως εξοργίστηκα με τον πρωην σου και την αναισθησία του. Αλήθεια, έμαθε για την εξέλιξή;

Συγνώμη για την αδιακρισία

Link to comment
Share on other sites

Όχι,δεν έχει ενημερωθεί..Ούτε έκανε καποια κίνησ να μάθει..

Η αλήθεια είναι οτι θα μπορούσα να τον ενημερώσω εγω αλλα δεν θέλω να ηρεμήσει..

Μια φωνή μέσα μου μου λεει να τον αφήσω να καίγεται με την απορία..

Εξαφανισμένος,αλλα είμαι σίγουρη πως σε λίγο καιρό θα βάλει λυτούς και δεμένους να μάθει για μένα και την πορεία μου.

Δεν θα του κάνω την χάρη να μάθει πως δεν το κράτησα..

Τώρα θα μου πείτε γιατί..Αλήθεια δεν ξέρω..Ίσως είναι ενας τρόπος εκδίκησης..

Σε ότι αφορά το όνειρο..Μου φάνηκε περίεργο,γιαυτο και το έγραψα μεκάθε του λεπτομέρεια,ακόμα δεν φέυγουν απο το μυαλό μου η σκηνές..Όμως είμαι ήρεμη..Καμία φορά,ίσως απο καμία διαφήμιση παιδική επαναφέρω στην μνήμη μου το πρόσφατο παρελθόν μου.Η απο το στήθος μου που η αλλαγή του είναι οδυνηρή..(δεν απέμεινε τίποτα πιά)

Κατα τάλλα,κοιτάω μπροστά,αλλα δεν σας κρύβω πως με βλέπω λίγο γερασμένη,λίγο πιο κουρασμένη απο ότι πρόσφατα..Λίγο άδεια..

Όμως θέλω να πιστέυω πως όλο αυτο είναι ίσως επειδή πέρασα τόσα το τελευταίο διαστημα..

Θέλω να πιστέυω,εχω ανάγκη να πιστέψω σε ένα καλύτερο άυριο..Αλλα φοβάμαι,φοβάμαι μην ξαναπληγωθώ..Φοβάμαι μην κάνω λάθοι,φοβάμαι μην μου έρθουν πράγματα σε λάθος στιγμή όπως εκείνο το μωρό..

Μην σας κουράζω άλλο..

Κάποια μέρα θα περάσει..Αλλα όπως σας έγραψα ..δεν θέλω να ξεχάσω..Δεν πρέπει να ξεχάσω κορίτσια..Πρέπει κάθε μέρα να θυμάμαι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...