Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2013


milinaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 280
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια.Λοιπόν από συμπτωματα..Κοιμάμαι μόνο στον καναπέ και σε όρθια θέση εδω και 2 μήνες.ναυτιες πολλες και πολυ καουρες.Ολη την ημέρα,δεν σταματουν και απο τις 7 το απογευμα γινονται πιο έντονα όλα.

Στην αυχενικη μου είπαν για αγορι,κι εγω η αλήθεια είναι οτι είχα διαίσθηση για αγόρι.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια.εγω ευτυχωσ ειχα πολυ λιγα συμπτωματα.κ τωρα κατι πονακια εχω μονο που κ που δυσπεψια μερικεσ φορεσ κ φουσκωμα.ναι μαζι θα γενναμε εσυ εχεισ αποφασισει σε ποιο θα πασ thanoula?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.Λοιπόν από συμπτωματα..Κοιμάμαι μόνο στον καναπέ και σε όρθια θέση εδω και 2 μήνες.ναυτιες πολλες και πολυ καουρες.Ολη την ημέρα,δεν σταματουν και απο τις 7 το απογευμα γινονται πιο έντονα όλα.

Στην αυχενικη μου είπαν για αγορι,κι εγω η αλήθεια είναι οτι είχα διαίσθηση για αγόρι.

ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΜΟΥ!!! Πώς αντέχεις;

Αυτό με το 7 το απόγευμα ρε κορίτσια... και εμένα 6:00 - 8:00 το χειρότερό μου ήτανε. Και τώρα δηλαδή, πιο πολύ τότε με ενοχλεί το στομάχι. Ενώ η ζαλάδα είναι πιο έντονη το πρωί μέχρι να φάω κάτι...

καλησπερα κοριτσια.εγω ευτυχωσ ειχα πολυ λιγα συμπτωματα.κ τωρα κατι πονακια εχω μονο που κ που δυσπεψια μερικεσ φορεσ κ φουσκωμα.ναι μαζι θα γενναμε εσυ εχεισ αποφασισει σε ποιο θα πασ thanoula?

Δεν είμαι από Αθήνα, επαρχία μένω. Ευτυχώς έχουμε Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο και λέω να πάω στο γιατρό που με ξεγέννησε την πρώτη φορά.


as1cJLP0g410000MDAwOGQ0fDAwMDMxODhkfEVpc2FpIG1hemkgbWFz.gif

as1cONE0g410000MDA4NDczZHwwMDAxMjM1ZHxZb3UgYXJlIHdpdGggdXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλώς σε βρήκα, Sailor_moon!

Να σου ζήσει το αγοράκι σου και με το καλό να έρθει και το επόμενο, γερό και δυνατό!

Καλά βλέπω από το τικεράκι σου, θηλάζεις για πάνω από ενάμισο χρόνο τώρα; Πώς τα κατάφερες; Απ' ό,τι ακούω από φίλες και γνωστές το θέμα του θηλασμού είναι πολύ ζόρικο και πολλές ταλαιπωρούνται πολύ για να τα καταφέρουν!

Καλώς σε βρήκα!!ναι θηλάζω 19 μήνες και συνεχίζω!!δεν ειναι ουτε δυσκολο ουτε ακατορθωτο!!!χρειαζεται υπομονη,θεληση, σωστη καθοδηγηση και να κλεινεις τα αυτια σου στους γυρω,χιχιχιιχ!!!οτι χρειαστεις εδω θα ειμαι ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας, με το καλό τα μωράκια μας. Εγώ έχω ΠΗΤ 1-10, αλλά λόγω καισαρικής στην κορούλα μου θα γεννήσω λογικά περίπου 15 Σεπτεμβρίου.

milinaki ο θηλασμός δεν είναι απαραίτητα δύσκολος, είναι πώς θα σου τύχει!! Εγώ θήλαζα για εννιάμιση μήνες και ήταν το πιο εύκολο πράγμα που είχα να κάνω σε ότι αφορά την ανατροφή της κόρης μου!

και εγω ΠΗΤ μεχρι 15-09 εχω!! ποσο ειναι η κορουλα σου;;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν απο συμπτώματα...ακομα απειρους εμετους ....πολυ δυσκολο ειναι :( και μια τρελη υπνηλια και απο την αλλη να εχω υπερενταση και να ξυπναω νωρις...μηπως ειμαι τρελη;;χιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια καλημερα ποτε δεν σασ πετυχαινω μεσα....:(που θα παει...κ οι περισσοτερεσ θα γενναμε μαζι πρωτα ο θεοσ...μακαρι να συναντηθουμε σε καποιο μαιευτηριο...εγω αγ.παρασκευη ειμαι.ακομα δεν ξερω σε ποιο γιατι ο γιατροσ μου μπορει σε ολα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...