Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe για όλες τις ηλικίες!


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Πολλά καφενεία βρε παιδιά , κάθε νομός και κάθε πολιτεία από ένα καφενείο , άσε δε εκείνα στα βόρεια στα νότια και στα δυτικά του κάθε νομού .

Κάπου βρήκα την angela με τον Νεκτάριο ( παλιές καλές εποχές που ξεχάσθηκαν ) και εκεί που εξερευνούσα το φόρουμ τους έχασα !! σε πιο νομό και σε ποια πολιτεία να ψάξω μπας και τους πω μια καλημέρα ??

Εγώ είμαι από καβάλα καρατσεκαρισμένο , αν μπω στο καφέ Κρήτη και μετά στο καφέ Ν. Λασιθίου και με περάσουν για σύντεκνο εγώ τι κάνω ?? αχαχα

Και αν δεν τους αρέσουν αυτά που γράφω ποιος μου εγγυάται πως δεν θα με κυνηγάνε με τα…κουμπούρα ? αχαχα

Τι δουλειά έχω εγώ μέσα στους κριτικούς ενώ μένω Αθήνα και γεννήθηκα στην καβάλα ?

Θα έχουν άδικο τα παιδιά όταν θα με κυνηγούν με τα Καλάσνικοφ ?? ααχαχα

όχι βέβαια

Αυτά .

ΜΩΥΣΗΣ

Επεξεργάστηκαν by posidonas
Link to comment
Share on other sites

Βρε Μωυσή...

Εντάξει, χάνει η μάνα το παιδί...και το παδί την μάνα, αλλά οκ...θα τους ξαναβρείς βρε παιδί μου, μην απελπίζεσαι...

Με βρήκανε ! και δεν ανησυχώ αχαχαχα

Καλησπέρα κούκλα μου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 5 months later...

Κορίτσια...λύστε μου μια απορία: γιατί ενώ υπάρχει το θέμα για τις μανούλες Ιανουαρίου 2011 και Μαρτίου 2011,δεν υπάρχει του Φεβρουαρίου 2011???:confused:


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
  • 2 χρόνια μετά...

Θα τον είχα πάει στην Αστυνομία. Όχι για τίποτα άλλο, αλλά γιατί κάποιος του εμπιστεύτηκε το παιδί του και αυτός έβαλε εσένα να το προσέχεις. Που περίμενε το τηλεφώνημα και δεν μπορούσε να έχει το παιδί μαζί του. Τι να πω… επικίνδυνος άνθρωπος.


Try out our free 101-01 brain dumps and latest comptia testking.co.uk - C4090-959 brain dumps training courses to get high flying success in final the-berklee and www.northeastern.edu exams, mcts College of Notre Dame of Maryland is also very useful tool.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...