Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Η ΝΑΦΙ ΕΓΙΝΕ ΜΑΝΟΥΛΑ....!


Recommended Posts

Its-A-Girl1.gif

Ναφι μου,να σας ζησει....!!!!!!!!Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου,να ειναι γερη και τυχερη στην ζωη της.....!

Το χάδι σου σαν βάλσαμο, φωλιά η αγκαλιά σου

τα μάτια σου ο κόσμος του και μέλι τα φιλιά σου.

Να είναι πάντα ήρεμο, να είναι ευτυχισμένο

και πάντοτε απ” το κακό καλά προστατευμένο.

Να μεγαλώσει γρήγορα, να” ναι καλό παιδάκι

και εσείς να καμαρώνετε για αυτό το πλασματάκι.

Kαλο σαραντισμο γλυκεια μανουλα...πολλα φιλακια και χιλιες γλυκες ευχες απο τις θειες του καφε......!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να τη χαιρομαστε τη μπεμπα μας!!!

να ειναι γερη κ καλοτυχη!

παντα τετοια ευτυχια να νιωθουν οι γονεις της,οπως την πρωτη στιγμη που την αντικρυσαν!!


ποσο ακομα πρεπει να πονεσουμε για το αυτονοητο?

Link to comment
Share on other sites

Nαφουλακι μου γλυκο,να σου ζησει το κοριτσακι σου,το μπιζελακι σου που εγινε ολοκληρο μωρακι και τωρα το εχεις αγκαλιτσα σου!!!!Να εχει μια ζωη στρωμενη με ροδοπεταλα και πολλη πολλη αγαπη κι εσυ να εισαι μια περηφανη και χαμογελαστη μανουλα παντα διπλα της!!!!!!Καλο σαραντισμο κουκλιτσα μου!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ntinafio μου να σου ζησει να ναι γερη κ καλοτυχη κ καλο σαραντισμο να εχετε.

σαν χθες θυμαμαι που μιλουσαμε στο αρχικο παρεντσ κ τωρα κρατας το θαυματακι σου αγκαλια.ειδες τελικα που ολα εγιναν?!!!!!!!!!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναφούλα μου να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!!!! Να ειναι πάντα ευτυχισμένο και καλοτυχο! Αυτη ειναι η αρχη της υπεροχης υπόλοιπης ζωής σου, απόλαυσε κάθε δευτερόλεπτο με το μπιζελακι σου και φυλαξε τα καλα στη μνήμη σου γιατί μεγαλώνουν τόσο γρήγορα και δίνουν τόσες χαρές που ολο και κάτι θα σου ξεφύγει!!!!

Πολλα φιλια σε μάνα και κόρη απο μια άλλη μάνα με την κόρη της στην αγκαλιά!


qpXAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

moro2013_644622692.jpg

ναφουλι ,να σου ζησει το μπιζελακι σου!!!γερο και τυχερο στην ζωη του,και συ να εισαι παντα τρισευτυχισμενη!!!!!περιμενουμε να μοιραστεις μαζι μας,τις ομορφες στιγμες που εζησες!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

new-baby02.gif

Νάφι να σου ζήσει η μπεμπούλα σου, να είναι καλότυχη, υγιής και ευτυχισμένη!

Σε γνώρισα για λίγο στην συνάντηση, αλλά κατάλαβα ότι είσαι ψυχούλα και το μωράκι αυτό σου άξιζε και με το παραπάνω... να είσαι καλά!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Να καθρεφτίζεται η χαρά στα δυό του τα ματάκια χαμόγελο ατελείωτο στα δυό του τα χειλάκια.

Γαλήνη, αγάπη και ομορφιά να υπάρχει στην ψυχή του

ναʼναι γερό και τυχερό για πάντα στην ζωή του.

s121.jpg

8720-new-baby-girl-gift-set[1].jpg

Ναφούλα μου καλό σαραντισμό και πάντα τόσο ευτυχισμένη όσο αυτές τις μέρες που κράτησες το όνειρό σου στην αγκαλιά σου!!!


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

graphics-vegetables-951381.gif

Νάφυ μου αγαπημένη,επιτέλους πήρες αγκαλιά το γλυκό σου μπιζελάκι...Σας εύχομαι κάθε ευτυχία και καλή επιστροφή στο νησί...

Η μητρότητα σε έκανε να λάμπεις!Θα έχεις από εδώ και πέρα,κάθε μέρα της ζωής σου αυτό το φωτεινό αστεράκι,που μια μέρα του καλοκαιριού,στην επέτειο που είχες με τον καλό σου,κοίταξες το πανέμορφο φεγγάρι και δίπλα ένα αστέρι έπεφτε,έκανες λοιπόν μια ευχή,να κατέβει,να έρθει στην κοιλίτσα σου και μετά στην αγκαλιά σου...Και η ευχή έγινε...Πάντα αγαπημένοι να είστε,μαμά και μπαμπάς,παρέα στην επόμενη επέτειο με το γλυκό σας αστεράκι!


16869.gif

Μην αργείς!!! Φέρε γερά μωρά στις φιλενάδες μου....1184493f5htrvu0ov.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Nαφουλα μου γλυκεια να σας ζησει το μπιζελακι σας!!!!!!Να ειναι γερη,καλοτυχη και εσεις να την καμαρωνετε για μια ζωη:PΚαλο σαραντισμο γλυκεια μανουλα..σ'αγαπω πολυυ!!!!


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...