Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

τζινι μου φαινετε η Ελπιδα σου τζαμπουκας κ καλα κανει ετσι το παιδι να μην χαριζει καστανο στους αντρες.οχι δεν πατησα κατα λαθος 9Σεπτεμβριου θα με δει ξανα γι αυτο κ λεω οτι μεχρι τοτε θα εχω γεννησει


url=http://lilypie.com]c9SQp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε κοριτσια ακουστε τι εγινε μολις!!!

παραμιλησε ο μικρος (γελοιο ενω δεν μιλαει) και στα καπακια υπνοβατησε η μικρη!!!χεστηκα πανω μου!!!νομιζα οτι κατι επαθε.εκει που χασκογελουσα για τον μικρο, κουνιοταν μουρμουρωντας στην κουνια της και μου απλωσε το χερι να την πιασω.την επιασα σηκωθηκε καθιστη κατι μουρμουρισε και ξαναπεσε για υπνο.


age.png
Link to comment
Share on other sites

εγω κατα τα αλλα, μαλλον παρασκευη εχω εμβολιο (νεισβακ).

επισης την παρασκευη εχω ρανετβου για σερβις στο μαζντα.

θα παθουν πλακα με τα λιγα χιλιομετρα που εχουμε κ παλι!

επισης πρεπει να το παω να μου βγαλουν την κωλομπαγκαζιερα οροφης!

κ επισης πρεπει να το παω για πλυσιμο κ αυτο κ την κουκουλα του!

(ριβι, μπας κ ξερεις αν το κανουν αυτο στα βενζιναδικα-πλυντηρια, ή θα γελασει κ η παρδαλη γιδα?)


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

τζινι μου φαινετε η Ελπιδα σου τζαμπουκας κ καλα κανει ετσι το παιδι να μην χαριζει καστανο στους αντρες.οχι δεν πατησα κατα λαθος 9Σεπτεμβριου θα με δει ξανα γι αυτο κ λεω οτι μεχρι τοτε θα εχω γεννησει

ε! χμ! ειναι ολιγον τι εως πολυ πιθανο!

ρε κοριτσια ακουστε τι εγινε μολις!!!

παραμιλησε ο μικρος (γελοιο ενω δεν μιλαει) και στα καπακια υπνοβατησε η μικρη!!!χεστηκα πανω μου!!!νομιζα οτι κατι επαθε.εκει που χασκογελουσα για τον μικρο, κουνιοταν μουρμουρωντας στην κουνια της και μου απλωσε το χερι να την πιασω.την επιασα σηκωθηκε καθιστη κατι μουρμουρισε και ξαναπεσε για υπνο.

α! καλα! αν σε δω οταν θα παει σε κρεβατι, τι θα κανεις!

εμενα η συλια δεν υπνοβατουσε. σηκωνοταν κ επαιζε στο σαλονι. αυτες τις 3 μερες που εδεησε το καμαρι μου κ κοιμηθηκε στο κρεβατι της!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το λοιπον καληνυχτω διοτι επερασε η ωρα κ αυριο παλι θα τρεχω.

εγω παντως εχω βγαλει κιμα δια μπιφτεκιους.

τωρα τι θα φτιαξω δεν ξερω!!!

περικαλω κομμενες οι συζητησεις (τουινς κ ριβι) για μακαροναδες με μοσχαρακια κοκκινιστα κ συναφη. στεγνα πραγματα πλιιιιιζ!

γουδεναααχτεν!

κ εις αυριο με υγειαν!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Για τις παραγγελιές της nunu, εγώ παρακαλώ θα ήθελα μια μερίδα ύπνο. Θέλω κι εγώ!!!!

Laerta, καλά το λες για το μοζίλα, το έχω παρατηρήσει, αλλά κάθε φορά πάλι με τον εξπλόρερ μπαινω. Εντωμεταξύ τα αρχεία μου εμφανίστηκαν μυστηριωδώς στο σκληρο του συζυξ. Τι συμπεραίνεις;

Ότι κάποια έχει για μπάρμπα της τον Αη Φανούρη....
σημερα που λετε,τα ακουσα καποια στιγμη να γελανε απο το δωματιο τους και πηρα την καμερα και ετρεξα.τι ειχαν κανει τα πιθηκια?!ανεβηκαν στην κουνιστη πολυθρονα και τα δυο και ο μικρος κοπανουσε τον κωλο του και κουνιοταν η καρεκλα και χαιροντουσαν.εγω βεβαια σαν σωστη μανα τραβουσα βιντεο αντι να τα κατεβασω μην γκρεμοτσακιστουν!!!παει και η πολυθρονα.εξορια στο δωματιο με τον υπολογιστη.κατ εμας το κιτρινο δωματιο γιατι ειναι της αεκ!!!

Αεκάρα και τα μυαλά στα κάγκελα!! Άντε να μεγαλώσουν τα ζουζούνια μου να πάμε κάνα γήπεδο!!!

Εγώ να πω το εξής: τα μωρά αρνούνται πεισματικά να αλλάξουν συνήθειες και επιμένουν να τρώνε ανά 2,5-3 ώρες, ειδικά το βράδυ φτάνει και ανά δίωρο η φάση. Ωστόσο, συνολικά η ποσότητα που καταναλώνουν ημερησίως είναι μια χαρά αλλά είμαστε στο πόδι όλη νύχτα.. Το σκληρό ροκ συνεχίζεται και οι εργασίες περιμένουν μυαλό που δεν κουτουλάει όρθιο..:confused::confused::confused:

Ποντάρω στις 37+5 για το Κατερινιώ. Και φάε, όπως λέει και η Witch, δεν θα σου κρατάνε το φανάρι, το κλυσμα θα το φας, είτε χαιρετήσεις μετά είτε όχι...


 

120247mcv711uxx1.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα τι διαβάζω??πρωϊνή κλυσματοσυζήτηση????

Καλημέρες!!!

katerina φάε τώρα που μπορείς!! εκτός αν γεννήσεις αλεξάνδρας....μου κάναν κλύσμα και δεν είχαν χαρτί υγείας :shock::shock::shock::shock: Εγώ στοιχηματίζω 37 νταν!!!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και όλες και καλό μήνα να έχουμε!!!

θες να σε παιξουμε στοιχημα για το ποτε θα γεννησεις?!ετσι να εχει και λιγο ενδιαφερον!!!

λοιπον λεω οτι θα γεννησεις 37+1.πονταρετε!!!

Ποντάρω στις 37 +4 ίσα να με ξεπεράσει μια μέρα :)

χαχαχαχα τι διαβάζω??πρωϊνή κλυσματοσυζήτηση????

Καλημέρες!!!

katerina φάε τώρα που μπορείς!! εκτός αν γεννήσεις αλεξάνδρας....μου κάναν κλύσμα και δεν είχαν χαρτί υγείας :shock::shock::shock::shock: Εγώ στοιχηματίζω 37 νταν!!!

Πλάκα κάνεις??? Ε τότε όσες γεννάν εκεί, να συμπληρώσουμε στην λίστα και χαρτί υγείας! :tongue::tongue::tongue:

Κατερινιώ, μήπως πρέπει και πιο νωρίς να σε δει ο doc? Εγώ κάθε 4-5 μέρες το πολύ στα τελευταία έκανα καρδιοτοκογράφημα. Δεν θα κάνεις εσύ?


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το άλλο δεν σας το είπα....

πώς έπαθα ουρολοίμωξη...και εγώ και η αδερφή μου και τώρα θα κάνω εξετάσεις στα μικρά γμτ μου....

Από μοσχάρι κιμά που πήρα γαλλικής προέλευσης. Πάντα παίρνω ελληνικά αλλά επειδή ήμουν carrefour τις προάλλες λέω ας πάρω να μαγειρέψω τώρα γιατί δεν προλαβαίνω να πάω αλλού. Και την πάτησα! Προσοχή λοιπόν....

Ιδού και το άρθρο..

[/url]

http://www.directnews.gr/health/4398-2011-07-13-16-15-54.html


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Το άλλο δεν σας το είπα...

εχθές το βράδυ μου λέει ο Κοσμάς "κακά, κακά". Κοιτάζω την πάνα του, τίποτα. Με κοροιδεύει σκέφτηκα... Μετά όμως από 1-2 λεπτά πραγματικά τα έκανε!!!!! Βρε μήπως όποτε μου το λέει να τον πηγαίνω τουαλέτα????? :tongue:


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Το άλλο δεν σας το είπα...

εχθές το βράδυ μου λέει ο Κοσμάς "κακά, κακά". Κοιτάζω την πάνα του, τίποτα. Με κοροιδεύει σκέφτηκα... Μετά όμως από 1-2 λεπτά πραγματικά τα έκανε!!!!! Βρε μήπως όποτε μου το λέει να τον πηγαίνω τουαλέτα????? :tongue:

κοίτα να σου πώ, παλιότερα τα πράγματα ήταν διαφορετικά. από τη στιγμή που περπατάγανε και στεκόντουσαν άρχιζε η εκπαίδευση και στον χρόνο βγάζαν τις πάνες. Είχαν και καθισματάκια με τρύπα από κάτω!!!χαχαχαχα


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα τι διαβάζω??πρωϊνή κλυσματοσυζήτηση????

Καλημέρες!!!

katerina φάε τώρα που μπορείς!! εκτός αν γεννήσεις αλεξάνδρας....μου κάναν κλύσμα και δεν είχαν χαρτί υγείας :shock::shock::shock::shock: Εγώ στοιχηματίζω 37 νταν!!!

χωρις χαρτι θηριο?μπραβο ρε!!!τουλαχιστον στο ιασω κανουμε ντους.

ρε jas μηπως να κανεις τα χαρτια για το χαρβαρντ σιγα σιγα?αυτο δεν ειναι παιδι,ειναι περιπτωση.ο κοσμας δεν ειναι που μιλαει πολυ?!


age.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...