Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

χωρις χαρτι θηριο?μπραβο ρε!!!τουλαχιστον στο ιασω κανουμε ντους.

ρε jas μηπως να κανεις τα χαρτια για το χαρβαρντ σιγα σιγα?αυτο δεν ειναι παιδι,ειναι περιπτωση.ο κοσμας δεν ειναι που μιλαει πολυ?!

ναι ναι το έζησα και αυτό!!!

μας δώσαν κάτι μεγάλα λευκά στυλ χαρτιού υγείας :confused::confused::confused: πάνες νομίζω τα λένε και αυτά οι νοσηλεύτριες...

όσο για τον Κοσμά η θ'εση για ΜΙΤ είναι ήδη κλεισμένη!!!χεχεχεχε


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπονζουριδια!

βγηκα να πιω μια τζουρα καφε (κ αν ξαναπιω να μου τρυπησετε με κοτοφτερο το μυτακι μου!)

λαερτα, αν λεω αν, τα κραταγες λιγο αγκαλιτσα ενα τεταρτο (κοκ καθε βραδυ) κ μετα τι ταιζες? η΄θα μαθαιναν αγκαλιες ολη την ωρα μετα:confused:

τζας, δεν το συζητω. γολγοθας αυτο που περνας. καλα βρε παιδια απο κιμα? θα διαβασω καποια στιγμη κ το αρθρο.

νουνουκα κ μετα φυσιολογικη γεννα? σοκ θα ειχα παθει!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον τα νεα, τα σεα.

η δικοι μου νοικιαζουν μια απο τις γκαρσονιερες.

στο ν. ηρακλειο. κοντα στον προαστιακο. 1ος οροφος. 40 τμ. με τεντες. δεν εχει σιτες. σαλονακι, κουζινα, μπανιο κ κρενατοκαμαρα ξεχωριστη. 250 ευρα.

κοινοχρηστα σχεδον μηδενικα, πλην του κοινοχρηστου ρευματος κ του πετρελαιου. δεν εχει ανσασερι.

οτι πρεπει για εξορμησεις παπουδων απο επαρχια.

δε μπαντ νιουζ: δεν εχει παρκιν κ δεν εχει ηλιακο.

α! επισης δεν εχει ανσασερι.


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

εννοειτε οποιος ερθει οτι εχει τσοχακια για τα επιπλα κ δεν περνει ντουντουκα να μιλησει στο τηλεφωνο της κρεβατοκαμαρας. απο κατω ειναι η κρεβατοκαμαρα του αλλου νοικαρη κ συνορευει κ με την κρεβατοκαμαρα των κοριτσιων μου. κ να μην κοπαναει το πιγκαλ στο μπανιο του λες κ χεζει τσιμεντο.(οπως εκανε ο κυριος αριστηδης που εμενε μεχρι προτινος εδω!)

επισης εχει γωνια μπαλκονι ολο το σπιτι.


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!!!!!!!!καλο μηνα:D

εγω πονταρω 37+2,αν και θα ειχε ενδιαφερον νσ παει 38+3(αν δεν κανω λαθος) για να εχουμε νεο ρεκορ!!:D

χθες η παιδιατρος μας βρηκε πολυ καλα απο ολες τις πλευρες,μονο που τους ζυγισαμε και εχουν παρει λιγοτερο απο την προηγουμενη φορα.Βεβαια εγω εχω στο προγραμμα και τους ζυγιζω καθε παρασκευη οποτε θα περιμενω μεχρι αυριο για να βγαλω συμπερασμα.

Μας εδωσε και ενα φαρμακο για τους κολικους,το οποιο ειναι φυτικο,δεν το θυμαμαι ομως το εχω μεσα τωρα και δεν σηκωνομαι αλλα θα το γραψω αργοτερα μηπως το ξερετε.

ρωτησα και για το εμβολιο και μου ειπε τον αλλο μηνα μολις κλεισουν τον 2ο ,θα κανουμε λεει το πενταπλο:shock::shock:,και εσεις ετσι κανατε?

τη ρωτησα: δε θα ειναι βαρυ αλλα λεει υπαρχει και το εξαπλο,οποτε αυτο που θα κανουμε δεν ειναι καθολου βαρυ.

επισης ειπε να τους προσεχω πολυ γιατι ειναι και οι 2 πολυ ζωηροι και μην φυγουν καμια μερα απο την αλλαξιερα ή το κρεβατι κλπ.

βαλαμε και τον εναν στο στηθος,με διορθωσε και λιγο και σημερα ο μεγαλος τραβαγε καλυτερα αλλα ημουν μονη στο σπιτι,εκλαιγε και ο αλλος,οποτε αναγκαστηκα να τον κοψω για λιγο και μετα εκνευριστηκε και παλι χαθηκε το παιχνιδι.

μου προτεινε αν δεν προλαβω να τον βαλω στο στηθος πριν εκνευριστει να του δινω λιγω με μπουκαλι,περιπου 30 μλ ,οποτε θα ξεγελαω την πεινα του και θα ειναι πιο ηρεμος μετα.Οποτε θα το δοκιμασω κι αυτο.

ερωτηση:τα λοχεια ποσο κρατανε?????ελεος την κυριακη σαραντιζω κι ακομα δεν εχω καθαρισει!!!τι γινεται?

jas περαστικα σας!!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

χωρις χαρτι θηριο?μπραβο ρε!!!τουλαχιστον στο ιασω κανουμε ντους.

ρε jas μηπως να κανεις τα χαρτια για το χαρβαρντ σιγα σιγα?αυτο δεν ειναι παιδι,ειναι περιπτωση.ο κοσμας δεν ειναι που μιλαει πολυ?!

Λες ε??? Εν το μεταξύ πάλι με εντυπωσίασε...

Ξύπνησε πριν λίγη ώρα και μου λέει "κακά". Λέω κι εγώ...μπας και?? Κοιτάω δεν τα έχει κάνει. Μέσα σε 5 λεπτά μου ήρθε μία ωραία μυρωδιά... :rolleyes::rolleyes:


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κ καλο μηνα σε ολες!!!

Σημερα εχουμε υπερηχο παλι κ πιστευω να μας πει ημερομηνια για την καισαρικη!!!!!!

Στοιχηματα διαβαζω για το Κατερινακι....για μενα ποτε λετε;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα και καλό φθινόπωρο!

Κατερίνα υπομονή λίγο έμεινε. Είναι βέβαια και το χειρότερο αλλά θα αποζημιωθείς!

Τζίνι να χαίρεσαι το αγοράκι σου! Γιόρταζε κι εμένα ο μεγάλος μου και είχε και γενέθλια την ίδια μέρα. Έγινε 4!!!!!

Το Τζάντε δεν μας ξετρέλανε. Βέβαια κινηθήκαμε μόνο στην περιοχή του Βασιλικού και πήγαμε 3 φορες στην πόλη. Πουθενά αλλού.

Υπάρχουν πολύ καλύτερα μέρη και με καλύτερο φαγητό. Μόνο μακαρόνια, πίτσες και γουρουνόπουλα. Ψάρι ούτε για δείγμα :shock:.

Τα παιδιά όμως το ευχαριστήθηκαν. Όλη μέρα στη θάλασσα. Πήγαιναν και οι 3 μαζί θάλασσα, άμμο και κουβαδάκια. Εμείς στις ξαπλώστρες και τους παρακολουθούσαμε.

Απλά απίστευτο! Δεν το περιμέναμε ότι θα ήταν τόσο ήσυχοι!

Οσο αφορά την κλυσματοσυζήτηση εγώ που γέννησα στο Αττικό μου το έκαναν το βράδυ και μέχρι το πρωί δεν έφαγα πάλι τίποτα. Οπότε έκαναν και τα ντουζάκια μου και όλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα και απο μενα κοριτσια, καλε ποσο πολυ γραφετε λιγες μερουλες μονο δεν μπηκα και ειχαν μαζευτει 6 σελιδες τις οποιες της διαβασα ολες βεβαια και γελασα παρα πολυ εχουν πολυ πλακα τα ζουζουνια σας με της ζαβολιες που κανουν και λεω αχ ποτε θα τα ζησω και εγω, μου φαινονται αιωνας οι εβδομαδες που μου εμειναν.

να ρωτησω τα πρωτα ψωνια για τα μωρακια ποτε αρχισατε να τα κανετε?

τα απλα πραγματα οπως κορμακια και τετοια ειναι νωρις για να αρχισω να αγοραζω? επειδη δεν εχω παρει τιποτα μεχρι τωρα.


mJM4Y3g.jpgmJM4p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα κοριτσια, καλε ποσο πολυ γραφετε λιγες μερουλες μονο δεν μπηκα και ειχαν μαζευτει 6 σελιδες τις οποιες της διαβασα ολες βεβαια και γελασα παρα πολυ εχουν πολυ πλακα τα ζουζουνια σας με της ζαβολιες που κανουν και λεω αχ ποτε θα τα ζησω και εγω, μου φαινονται αιωνας οι εβδομαδες που μου εμειναν.

να ρωτησω τα πρωτα ψωνια για τα μωρακια ποτε αρχισατε να τα κανετε?

τα απλα πραγματα οπως κορμακια και τετοια ειναι νωρις για να αρχισω να αγοραζω? επειδη δεν εχω παρει τιποτα μεχρι τωρα.

Από δω και πέρα μπορείς να αρχίσεις να ψωνίζεις ή να κοιτάς ότι σε ενδιαφέρει. Ίσως με τις εκπτώσεις είναι και ευκαιρία να πάρεις μερικά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια δεν ξερω αν σας το εχω πει,παντως στον παπα δεν το ειπα,εγω το κλυσμα το γλιτωσα!!!!!!!!!!!!!!!!!

ναι,ναι,ναι!!!!!!

γιατι την προηγουμενη μερα ειχα διαρροια:D:tongue::tongue:

απιστευτο!!!2 μηνες με ταλαιπωρουσε το εντερο μου(δυσκοιλιοτητα) αλλα την τελευταια μερα αλλαξε το τροπαριο!!αφου ειχα παρει το γιατρο να του το πω και γελουσα:D

οποτε κατερινακι τρωγε γιατι ποτε δεν ξερεις τι γινεται!!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

μπονζουριδια!

βγηκα να πιω μια τζουρα καφε (κ αν ξαναπιω να μου τρυπησετε με κοτοφτερο το μυτακι μου!)

λαερτα, αν λεω αν, τα κραταγες λιγο αγκαλιτσα ενα τεταρτο (κοκ καθε βραδυ) κ μετα τι ταιζες? η΄θα μαθαιναν αγκαλιες ολη την ωρα μετα:confused:

Τα κρατάμε όσο μπορούμε, αλλά πατάνε τα κλάματα όταν πεινάνε και δεν θέλω να τα ταλαιπορώ. Τις αγκαλιές τις μάθαμε έτσι κι αλλιώς οπότε να δω τι θα κάνω όταν μείνω μόνη μου σε 5 μέρες....

Τουίνς, εύχομαι η πρώτη μέρα στη δουλειά να πέρασε ευχάριστα..

Εμένα με ειδοποίησαν από τη σχολή ότι παίρνω παράταση μόνο μέχρι 30 Σεπτ... Φρίκη....


 

120247mcv711uxx1.gif

Link to comment
Share on other sites

kαλησπερουδια...

τα διαβασα ολα, δε θυμαμαι να σχολιασω δυστυχως...

εχω τα νουφακια με σιναχακι ολιγο βηχαλακι κ βραδινη γκρινια,οποτε τα μεσημερια ειδικα που ειχα χρονο κ εγραφα, οριζοντιωνομαι δυο μερες τωρα κ βλεπω "τολμη κ γοητεια" στην ετ3!!!! ε?ε? σαπιιιιιζωωωω

ερωτηση

επειδη το καλοκαιρι τελειωνει κ θα σταματησω καποια στιγμη να ταιζω στο μπαλκονι, κ επειδη τα νουφακια απο σαβουαρ βιβρ στο τραπεζι, δενννν......

που θα μπορουσα να βρω κατι σαν τα χαρτινα μιας χρησης τραπεζομαντηλα που εχει στις ταβερνες για να στρωνω κατω απ τα καρεκλακια??????

μιση ωρα ταιζω κ 1ωρα καθαριζω καρεκλακια κ πατωμα, δε λεει!!!!!!!!!!!!


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...