Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

δεν υπαρχουν πια μελλουσες!

μας διαβαζαν,τομοκρατηθηκαν, κ οπου φυγει φυγει!!

Υπάρχουν και μάλιστα είναι αρκετές, όμως βρίσκονται στο parents.gr και συζητούν εκεί...


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας!μολις σχολασα.ουφ...

ωραια τα παπουτσακια το μεσημερι κι εκανα κι ενα αυτοσχεδιο πιατο με πατατες βραστες, μπεηκον, ελαχιστη σαλτσα απο τον κιμα, μπεσαμελ και κιτρινο τυρι απο πανω και το εβαλα στο φουρνο.ο,τι πρεπει για διαιτα!

οσο για μελλουσες,δηλαδη μας διαβαζουν και φευγουν?και δηλαδη δεν τους αρεσουμε?και δηλαδη μας παρακολουθουν?μα γιατι?καπως μου ηρθε απο την ωρα που το ειπατε!μας διαβαζουν δηλαδη?!


age.png
Link to comment
Share on other sites

kαλημερα!

witchaki εισαι προκλητικη!

μα, δε κουραζεσαι ποτε??? και εξοδος μεχρι αργα, κ εχεις κ κουραγιο να μαγειρεψεις στο καπακι????

τι πινεις? κατι απ τα μαγικα σου ειναι θαυματουργο,παει κ τελειωσε!:shock:

εχθες ξυπνησα στις επτα.μαγειρεψα ρεβυθια και δουλευα 9-12. μετα πηγα με την μικρη για ψωνια στην κηφισια παρακαλω (στην chicco) και ξαναδουλευα 3-7.γυρισα καθαρισα τις μελιτζανες και φυγαμε για τους φιλους μας.την συνεχεια την ξερεις.

το μυστικο ειναι ενα!να περνας καλα και να εισαι ικανοποιημενη με την ζωη σου.οταν περναω καλα δεν καταλαβαινω τιποτα.μπορω να κανω τα παντα.τωρα τελευταια εχω παρει την αποφαση οτι μια ζωη την εχουμε και αν δεν την γλεντησουμε κτλ κτλ και ειμαι πολυ καλα.δεν κανω πλεον τιποτα απο αγγαρεια.ο,τι κανω θελω να το απολαμβανω και να ευχαριστω και αυτους που αγαπαω.απλα για τον καθενα αλλαζει το τι τον ευχαριστει.εγω ας πουμε εχω γεννηθει για να τρεχω ολη μερα!!!

τελος φιλοσοφικης διαθεσης!


age.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες λοιπόν athi80!! Και καλή εγκυμοσύνη!! Εμείς με την κουβέντα βγάλμε μια εγκυμοσύνη και τώρα λέμε για τα καμάρια μας!!

Εγώ έχω χαθεί λίγο γιατι αφενός ήρθε ο σύζυγος και απο την άλλη έχουμε λίγα τρεχάματα με την μπεμπούλα. Αυριο έχουμε και την εξέταση.

Σας διαβάζω όμως και σας απολαμβάνω! Witch θέλω και γω απο αυτό που πίνεις!!! Δε ξέρω αλλά κουράζομαι πολύ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

athi80 καλως ηρθες και απο εμας!!!!

Εμεις σημερα πηγαμε στις κουνιες στο Φλοισβο αλλα εχουμε δυσαρεστα.

Ο Τασουλης μου εκανε πυρετο και δεν θα τον στειλω αυριο παιδικο.Αλλα επειδη δεν τν παλευω με τα διδυμα και μ ενα αρρωστο 2χρονο (σχεδον) θα ερθει η πεθερα μου να με βοηθησει.Θα παω να παρω κ λιγο κοτοπουλακι αν του φτιαξω μια σουπιτσα.

Οποτε το μενου για αυριο εχει κοτοσουπα για ολους!!!!!

Τωρα ο Τασος και ο Χρηστος κοιμουνται αλλα ο Θανος εχει ενα ματι γαριδα!!!!!Για του λογου το αληθες παρακολουθει big brother.

Θα τα πουμε το πρωι!Αν ππρολαβω να γραψω...με τρια παιδια και μια πεθερα!!!!

Φιλια πολλα!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ.....ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ!!! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙ!!! ΕΙΜΑΙ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 4 ΗΜΕΡΩΝ...ΦΡΕΣΚΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΤΕ!!!

Σε καλωσοριζουμε και σου ευχόμαστε να έχεις μια απολαυστική εγκυμοσύνη. Σου υποσχόμαστε να σε φροντίζουμε ιδιαίτερα γιατί είσαι η πιο φρεσκούλα μας!!!!!


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

athi80 καλως ηρθες και απο εμας!!!!

Εμεις σημερα πηγαμε στις κουνιες στο Φλοισβο αλλα εχουμε δυσαρεστα.

Ο Τασουλης μου εκανε πυρετο και δεν θα τον στειλω αυριο παιδικο.Αλλα επειδη δεν τν παλευω με τα διδυμα και μ ενα αρρωστο 2χρονο (σχεδον) θα ερθει η πεθερα μου να με βοηθησει.Θα παω να παρω κ λιγο κοτοπουλακι αν του φτιαξω μια σουπιτσα.

Οποτε το μενου για αυριο εχει κοτοσουπα για ολους!!!!!

Τωρα ο Τασος και ο Χρηστος κοιμουνται αλλα ο Θανος εχει ενα ματι γαριδα!!!!!Για του λογου το αληθες παρακολουθει big brother.

Θα τα πουμε το πρωι!Αν ππρολαβω να γραψω...με τρια παιδια και μια πεθερα!!!!

Φιλια πολλα!!!!

Περαστικούλια σας!!!

Αυτός ο Θάνος... τι ακριβώς παρακολουθεί; Θα μου πεις και εμένα τα δικά μου που παρακολουθούν με προσήλωση τα αποτελέσματα και πιπιλίζουν, τι ακριβώς ενδιαφέρον βρίσκουν; Λες ο μπέμπης να έβαλε κρυφά υποψηφιότητα και να μας το κρύβει;:shock::shock::shock:


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ.....ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ!!! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙ!!! ΕΙΜΑΙ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 4 ΗΜΕΡΩΝ...ΦΡΕΣΚΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΤΕ!!!

5 εβδομαδων!!!!ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι πιο φρεσκια δεν γινεται!τι καλα!θα ειμαστε οι φυλακες αγγελοι σου!θα σε προσεχουμε θα σε φροντιζουμε και θα σου λυνουμε ολες τις αποριες σου.τι να τον κανεις τον γιατρο!!!!:tongue:


age.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια επείγον μήνυμα!!! :) :)

Πιάστε συχνότητα.... www.babyspace.gr και επιλέξτε δεξιά στην λειτουργία ραδιοφώνου και επιλέξτε ηλικία παιδιού 0-12μηνών. Απολαύστε μουσική και ηρεμία.... αφού αρέσει στα μωρά μας!!! Όλες τις ώρες!!!

H Jas σας με τα links επέστρεψε!!! ;) ;) :)


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ.....ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ!!! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙ!!! ΕΙΜΑΙ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 4 ΗΜΕΡΩΝ...ΦΡΕΣΚΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΤΕ!!!

Γιούπιιιιι νέο αίμα στην παρέα!!

Κοριτσάκι καλώς μας ήρθες!!! Σου ευχόμαστε από καρδιάς να απολαύσεις το γλυκό ταξίδι, ως μεταφορικό μέσο, σαφώς, για τα ζουζούνια σου, μέχρι να τα φέρεις στον κόσμο!!!!

Είμαστε εδώ για ότι χρειαστείς!!! :)


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πολυ φοβαμαι οτι εχει κρυφα κινητο και στελνει sms......:shock::shock::shock:

Γι' αυτό είμαι σίγουρη και νομίζω ότι το κρύβει στη βρωμερή του πάνα.

Κορίτσια επείγον μήνυμα!!! :) :)

Πιάστε συχνότητα.... www.babyspace.gr και επιλέξτε δεξιά στην λειτουργία ραδιοφώνου και επιλέξτε ηλικία παιδιού 0-12μηνών. Απολαύστε μουσική και ηρεμία.... αφού αρέσει στα μωρά μας!!! Όλες τις ώρες!!!

H Jas σας με τα links επέστρεψε!!! ;) ;) :)

Πολύ ωραίο. Αν και μου έβγαλε πρώτα κάτι στρουμφάκια και μετά μια συμφωνία. Μπράβο βρε Jas! Ζήτω τα links!!!!!!


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια και μπεμπέκια!!! Πως είστε? Καλώς την την καινούργια μας!!!

Εγώ τα έφτασα τα όρια μου!! Παρασκευή βράδυ απελπίστηκα τόσο που έδωσα συμπλήρωμα και στους δυο, αλλά δεν υπήρχε διαφορά η γκρίνια, γκρίνια. Όλη τη μέρα ο μικρός μου κλαίει η μικρή είναι σχετικά πιο ήσυχη, όσπου έρχεται το βράδυ. Η μικρή πίνει γάλα 5 λεπτά και μετά αρχίζει το κλάμα, αυτό μου το κάνει και ο μικρός και περνάω κανένα δυωρο προσπαθώντας να τους ταϊσω. Και μετά ξεκινάει το δράμα του ύπνου. Για να καταλάβετε χτες ξεκινήσαμε μαζί με τον σύζυξ να κάνουμε μπάνιο τον μικρό 9μιση και τη μπέμπα στις 10 και να καταφέρουμε να κοιμηθούμε στις 12 (που φυσικά ξαναταϊστηκαν η μικρή ταϊστηκε με μπιμπερό φυσικά). Σήμερα το πρωϊνό μου συμπεριέλαβε και εμετό από τον μπέμπη!! 2 φορμάκια αλλάξαμε. Έχω ξεκινήσει την πιπίλα αν και δεν την παίρνουν όλες τις ώρες και την ψιλοπαλεύω με το πιστολάκι το οποίο όμως δεν πιάνει πάντα και το κεφάλι μου βουϊζει!!!

Έχω αποκλείσει την περίπτωση να έχουν κολικούς γιατί δεν τυλίγουν τα πόδια και παίρνουμε και infacolic τρεις φορές τη μέρα. Χτες σκεφτηκα να κόψω τα γλυκά που με έχει πιάσει λύσσα μήπως από τη ζάχαρη τα κάνω νευρικά. Πείτε μου και σεις καμιά ιδέα...:(:(:(


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια και μπεμπέκια!!! Πως είστε? Καλώς την την καινούργια μας!!!

Εγώ τα έφτασα τα όρια μου!! Παρασκευή βράδυ απελπίστηκα τόσο που έδωσα συμπλήρωμα και στους δυο, αλλά δεν υπήρχε διαφορά η γκρίνια, γκρίνια. Όλη τη μέρα ο μικρός μου κλαίει η μικρή είναι σχετικά πιο ήσυχη, όσπου έρχεται το βράδυ. Η μικρή πίνει γάλα 5 λεπτά και μετά αρχίζει το κλάμα, αυτό μου το κάνει και ο μικρός και περνάω κανένα δυωρο προσπαθώντας να τους ταϊσω. Και μετά ξεκινάει το δράμα του ύπνου. Για να καταλάβετε χτες ξεκινήσαμε μαζί με τον σύζυξ να κάνουμε μπάνιο τον μικρό 9μιση και τη μπέμπα στις 10 και να καταφέρουμε να κοιμηθούμε στις 12 (που φυσικά ξαναταϊστηκαν η μικρή ταϊστηκε με μπιμπερό φυσικά). Σήμερα το πρωϊνό μου συμπεριέλαβε και εμετό από τον μπέμπη!! 2 φορμάκια αλλάξαμε. Έχω ξεκινήσει την πιπίλα αν και δεν την παίρνουν όλες τις ώρες και την ψιλοπαλεύω με το πιστολάκι το οποίο όμως δεν πιάνει πάντα και το κεφάλι μου βουϊζει!!!

Έχω αποκλείσει την περίπτωση να έχουν κολικούς γιατί δεν τυλίγουν τα πόδια και παίρνουμε και infacolic τρεις φορές τη μέρα. Χτες σκεφτηκα να κόψω τα γλυκά που με έχει πιάσει λύσσα μήπως από τη ζάχαρη τα κάνω νευρικά. Πείτε μου και σεις καμιά ιδέα...:(:(:(

Θα σου πω διάφορες ιδέες επηρεαζόμενη από την εμπειρια από τα τουινσάκια:

1. Μπορεί όντως να μην είναι κολικοί. Ομως είναι πιθανόν να κλαίνε επίμονα είτε λόγω δυσκοιλιότητας, είτε λόγω ΓΟΠ (αφού μάλιστα κάνουν και εμετούς), είτε γιατι ζεσταίνονται ή για άλλους απίθανους λόγους, όπως π.χ. δεν τους αρέσει όπως τους πιάνεις (ναι, μη σου φαίνεται περίεργο, πολλές φορές τα δικά μου θέλανε να τρώνε στραμμένα προς την τηλεόραση). Επίσης, μπορεί να έχουν ένα προβλημα με το ρέψιμο.

2. Η ζάχαρη δεν συνδέεται με τον εκνευρισμό, απόδειξη ότι το πρωτόγαλα του μητρικού γάλακτος είναι πλούσιο σε σάκχαρα

3. Μήπως η ώρα που τα κάνεις μπάνιο τα αναστατώνει; Ξέρω, οι παιδιατροι λένε ότι καλυτερα να τα κάνεις το βράδυ, αλλά όπως συζητήσαμε και με άλλες κοπέλες εδώ, πολλές φορές το μπάνιο τα εκνευρίζει.

4. Εκτος από το σεσουάρ σε πολλά παιδιά πιάνει αν τα βάλεις κοντά στον απορροφητήρα ή στην ηλεκτική σκούπα (αλλά να μην τα ρουφήξεις :P)

Θα σκεφτώ και άλλα... τώρα στέρεψα...:-(


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...