Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

POS VAZO PHOTO SE ENA THEMA


Recommended Posts

KALISPERA, THELO NA DEIXO KAPOIA PRAGAMTA ALLA POS MPORO NA VALO PHOTO STIN IDIA SELIDA K NA GRAFO APO KATO?AS VOITHISEI OPOIOS XEREI...DEN THELO NA GRAFO K NA VAZO APLA LINK K NA ANOIGEI ALLI SELIDA GIA NA DOUN TIN PHOTO...THELO NA EINAI STIN IDIA...POS GINETAI?DIAVASA ODIGIES ALLA AKRI DEN EVGALA:(((

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Διαφημίσεις

για να βάλεις φώτο...μπορείς να τις ανεβάσεις στο imgur.com και απο εκεί να πάρεις το λινκ που σου δίνει για φόρουμ και να το κάνεις επικόλληση εδώ ή διαφορετικά αν είναι μια φώτο απο το ιντερνετ που έχει κατάληξη .jpg αντιγράφεις το λινκ και το περνάς στο φόρουμ γράφοντας δικό σου

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
KALISPERA, THELO NA DEIXO KAPOIA PRAGAMTA ALLA POS MPORO NA VALO PHOTO STIN IDIA SELIDA K NA GRAFO APO KATO?AS VOITHISEI OPOIOS XEREI...DEN THELO NA GRAFO K NA VAZO APLA LINK K NA ANOIGEI ALLI SELIDA GIA NA DOUN TIN PHOTO...THELO NA EINAI STIN IDIA...POS GINETAI?DIAVASA ODIGIES ALLA AKRI DEN EVGALA:(((

καλησπέρα και εγώ έχω την ίδια απορία και δεν μου έχουν εξηγήσει ακόμα αν έμαθες πως να το κανείς θα είταν μεγάλη βοηθια να μου εξηγήσεις και εμένα :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

μπορείς να τις ανεβάσεις στο imgur.com και απο εκεί να πάρεις το λινκ που σου δίνει για φόρουμ και να το κάνεις επικόλληση εδώ ή διαφορετικά αν είναι μια φώτο απο το ιντερνετ που έχει κατάληξη .jpg αντιγράφεις το λινκ και το περνάς στο φόρουμ γράφοντας ???

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...