Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

      πρίν από 45 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

Φιλια κ πρωην


Recommended Posts

αχ πες τα!!τους τα εχω πει κ σημασια δε δινουν!!θελουν να μη δουλευω να καθομαι κ να βρω εναν πλουσιο να μου τα παρεχει ολα!!εγω ομως θελω τον ανθρωπο μου!!κ μαλλον πρεπει να κανω μια συζητηση μαζι του

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ πες τα!!τους τα εχω πει κ σημασια δε δινουν!!θελουν να μη δουλευω να καθομαι κ να βρω εναν πλουσιο να μου τα παρεχει ολα!!εγω ομως θελω τον ανθρωπο μου!!κ μαλλον πρεπει να κανω μια συζητηση μαζι του

εγω να τα πω βρε κουκλα μου???

εσυ τι θελεις?? εσυ γιατι δε χτυπας το χερι κατω και πες αυτο θα κανω και τελος πρεπει να σε δουν αποφασισμενη αν σε βλεπουν να τα λες και να μην κανεις τιποτα δεν θα σου δωσουν σημασια... αποφασισε το και πιασε τον ανθρωπο σου ακομα και αν χρειαστει να φυγεις απο το σπιτι σου να τους αφησεις μην χασεις τον ανθρωπο σου!!


28797vui1gia3ib.gif

Link to comment
Share on other sites

πιασε μια δουλεια δεν ξερω δουλευεις? θα μου πεις και που θα βρω??? ψαξε κατι θα βρεθει εστω να σε δουν και να πουν ωπα τι γινετε εδω αλλα να εισαι αποφασισμενη οχι με την πρωτη πιεση ναι τα παραταω...


28797vui1gia3ib.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωραια..πρωτα θα τα πιασεις ενα ενα θα πιασεις τον ανθρωπο σου και θα του πεις νιωθω ετσι και ετσι δεν θα γινουν τα ιδια λαθη θα το παλεψουμε μονοι μας θα ζησουμε μαζι θα δεις και τι θα σου πει...μετα θα ασχοληθεις με τους γονεις σου και μετα με μια δουλεια αν θελεις...ολα θα βρουν τον δρομο τους αρκει να το θελεις εσυ..


28797vui1gia3ib.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


συμφωνω κ γω....πρωτα ξεκαθαρισε εσυ τι νιωθεις για εκεινον,αν οντως ειναι ετσι η ειναι κ θεμα εγωισμου,η να αποδειξεις στους γονεις σου οτι κανουν λαθος...εισαι λιγο μικρη,κ αυτα μπορει να παιζουν...χωρις καν να το συνειδητοποιεις!

αφου καταλαβεις τι γινεται με σενα κ ποιο το πραγματικο δικο σου μεριδιο στη σχεση,κ ποιο το δικο του,ζητα να ξεκαθαρισει κ αυτος αν θελει να ξαναπροσπαθησετε

αν νιωθει κατι για σενα,κ θελει να το σκεφτει,εχει καλως,αν οχι,απομακρυνσου

κ αποδεξου τη κατασταση,δε μπορεις να αλλαξεις το συναισθημα του αλλου,ουτε καν τη συμπεριφορα του,παρα μονο τη δικη σου

σκεψου ολες τις συνεπειες,μη περνας τπτ φευγαλεα

σκεψου,εκτος απο το πλουσιος που λενε οι δικοι σου,τι αλλο λενε για αυτον,σκεψου αντικοιμενικα κ χωρις θυμο για τους γονεις σου αν ισχυει αυτο που λενε

μετα σκεψου τις συνεπειες της αποφασης σου...με λεπτομερειες

πχ...ανακοινωνεις στους γονεις σου οτι ειστε μαζι,αν σου πουν αυτος η εγω,εισαι διατεθειμενη να φυγεις?συζητησε αυτη την εκδοχη με τον φιλο σου,βρειτε λυσεις

αν δει κ αυτος οτι δε θα επιτρεψεις παλι τις ιδιες καταστασεις θα πιστεψει παλι σε σενα

μολις ξεκαθαρισεις τι νιωθεις εσυ,πες τα στο φιλο σου,κ ζητησε να κανει το ιδιο

ξεκαθαρισε του τι νιωθεις για εκεινον,για τους γονεις σου,κ πως χειροπιαστα θα αλλαξεις καποια πραγματα που τον ενοχλουσαν παλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...