Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2014


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ωχ.λυπαμαι πολυ καλη.μου για οτι περασες..αυτη τη φορα ομως σκεφτομαστε θετικα και ολα.μα ολα θα πανε καλα!!απο τι ειχε προκληθει βρηκατε;

Θρομβοφυλια και hellp syndrome είναι ξααδερφια με την εκλαμψια ασε.....

Τώρα βλέπουμε μόνο θετικά Kai με την βοήθεια της Παναγίας να

Πανε όλα καλα χχ


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Να μαι και εγω!!!Κοριτσια καλες εγκυμοσυνες τελειομηνες να εχουμε με ΓΕΡΑ μωρα στην αγκαλια μας!!!

Μαρκελακι!!! Με το καλοοοοοοο!!! Φτου φτου φτου, καλοστεριωτο να ειναι!! :D:D:D Ηρεμια τωρα και υπομονη μεχρι να το παρεις αγκαλιτσα:D:D!!!


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Να μαι και εγω!!!Κοριτσια καλες εγκυμοσυνες τελειομηνες να εχουμε με ΓΕΡΑ μωρα στην αγκαλια μας!!!

markela μου τι βλεπω??!!!τι τελεια νεα!!!με το καλο κοριτσι μου!!ποσο χαρηκα δεν φανταζεσαι....

κοριτσια βαλτε με κ μενα κ βλεπουμε σε λιγες μερες τι θα μας πει ο γιατρουλης!!!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

markela μου τι βλεπω??!!!τι τελεια νεα!!!με το καλο κοριτσι μου!!ποσο χαρηκα δεν φανταζεσαι....

κοριτσια βαλτε με κ μενα κ βλεπουμε σε λιγες μερες τι θα μας πει ο γιατρουλης!!!

κριστυ μου, πως τα πας;;; καλυτερα;;;


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρκελακι!!! Με το καλοοοοοοο!!! Φτου φτου φτου, καλοστεριωτο να ειναι!! :D:D:D Ηρεμια τωρα και υπομονη μεχρι να το παρεις αγκαλιτσα:D:D!!!

Ευχαιστω κοριτσι!!!Μακαρι αυτη τη φορα!!!Φιλια και σε σενα και να προσεχεις την κοιλιτσα σου!!!

markela μου τι βλεπω??!!!τι τελεια νεα!!!με το καλο κοριτσι μου!!ποσο χαρηκα δεν φανταζεσαι....

κοριτσια βαλτε με κ μενα κ βλεπουμε σε λιγες μερες τι θα μας πει ο γιατρουλης!!!

Κριστυ , ειπα να σου κανω παρεα!!!Ας ελπισουμε οτι θα πανε ολα καλα και για τις δυο μας αρκετες ταλαιπωριες τραβηξαμε κοριτσαρα!!!Εγω τριτη εχω γιατρο...οχι οτι θα δω και πολλα αλλα παω για φαρμακα και εξετασεις πιο πολυ λογο της θρομβοφυλιας και του ζαχαρου!!!ΧΧΧΧ


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

κριστυ μου, πως τα πας;;; καλυτερα;;;

καλα ειμαι κοριτσι μου!μια εχω μια δεν εχω....μου εγραψε ο γιατρος κ προγεστερονη σε κρεμα κ νομιζω οτι βοηθησε καπως! τωρα μονο περιμενω!

εσυ φανταζομαι πλεεις σε πελαγη ευτυχιας που νιωθεις το μπουμπουκι σου ε??αχ μακαρι να νιωσω κ εγω αυτο το υπεροχο συναισθημα!!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαι κοριτσι μου!μια εχω μια δεν εχω....μου εγραψε ο γιατρος κ προγεστερονη σε κρεμα κ νομιζω οτι βοηθησε καπως! τωρα μονο περιμενω!

εσυ φανταζομαι πλεεις σε πελαγη ευτυχιας που νιωθεις το μπουμπουκι σου ε??αχ μακαρι να νιωσω κ εγω αυτο το υπεροχο συναισθημα!!

Θα το νιωσεις!εδω θα ειμαστε να μετραμε τις κλωτσιες!!!Καλο βραδυ παω νανακια γιατι δουλευω αυριο...χχχχ


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πω πω κοσμος!!

Εγω ειχα βγαλει ΠΗΤ Πρωτοχρονια 01/01 αλλα δεν ειμαι σιγουρη θα μου πει τη Δευτερα μαλλον. Με την ημερομηνια της τελευταιας περιοδου εβγενε 14/01 αλλα στον υπερηχο εδειξε λιγο μεγαλυτερο!! Θα δουμε τωρα τη Δευτερα....Τελη Ιουνιου παω για Α επιπεδου εσεις?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θελω και γω να μαθω την πητ μουυυυυυυ.με βαση την τερ την βγαζω 27/1 αλλα οπως και στην πρωτη εγκυμοσυνη πρεπει να χω 7μερες καθυστςρημενη συλληψη..για να δουμε..μια μερα εμεινε!!


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαι κοριτσι μου!μια εχω μια δεν εχω....μου εγραψε ο γιατρος κ προγεστερονη σε κρεμα κ νομιζω οτι βοηθησε καπως! τωρα μονο περιμενω!

εσυ φανταζομαι πλεεις σε πελαγη ευτυχιας που νιωθεις το μπουμπουκι σου ε??αχ μακαρι να νιωσω κ εγω αυτο το υπεροχο συναισθημα!!

Εννοειται οτι θα νιωσεις!! :D:D:D ειναι υπερτατη χαρα που θα νιωσεις!!!!!


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσια, ν' ακούσετε όλες δυνατές καρδούλες!

Είμαι νέα μαμά στο καφέ Μαϊου... ένα θα σας πω, φροντίστε να ξεκουράζεστε και να κοιμάστε πολύ!

:D

Link to comment
Share on other sites

Kαλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσια, ν' ακούσετε όλες δυνατές καρδούλες!

Είμαι νέα μαμά στο καφέ Μαϊου... ένα θα σας πω, φροντίστε να ξεκουράζεστε και να κοιμάστε πολύ!

:D

Μεγάαααλη κουβέντα είπες τώρα!!!:)


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...